Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pracodawca nie chce zwrócić kosztów badań lekarskich, praktyki


hooligan333

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Miałem robione badania u prywatnego lekarza med pracy mojego pracodawcy na praktyki i wystawił lekarz dla pracodawcy rachunek za moje badania. No daje pracodawcy w on "to jest dla ciebie" i koniec gadki. A musi oddać

Opublikowano

na lekcjach bhp nas uczono że pracodawca pokrywa badania lekarskie i inne takie związane z pracą. Idź do poważnego prawnika na burzliwe czasy

Opublikowano

Jesli rachunek jest na pracodawce to zrob sobie kopie i oryginal wypierdol.

Potem mu powiedz, ze wyjebales i rachunek "on jest na ciebie", a jak mu nie pasuje to "prosze pana, nie ma problemu, spotkamy sie w sadzie, tam na pewno dojdziemy do porozumienia"

Opublikowano

Nie pieprz bzdur z rachunkami, tylko na podstawie oryginału może mieś zwrot kosztów.   

 

Nie ma czegoś takiego że odmówi zwrotu kosztu, jego obowiązkiem jest w okresie praktyki ponosić koszty obowiązkowych badań lekarskich. 

 

Może nie płacić jeśli wcześniej tam nie pracowałeś, zresztą masz umowę o praktyki ( albo ma ją szkoła )  to sobie przeczytaj co tam napisano bo w niektórych przypadkach koszt ponosi starający się o praktyki a nie pracodawca. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Nie pieprz bzdur z rachunkami, tylko na podstawie oryginału może mieś zwrot kosztów.   

 

Nie ma czegoś takiego że odmówi zwrotu kosztu, jego obowiązkiem jest w okresie praktyki ponosić koszty obowiązkowych badań lekarskich. 

 

Może nie płacić jeśli wcześniej tam nie pracowałeś, zresztą masz umowę o praktyki ( albo ma ją szkoła )  to sobie przeczytaj co tam napisano bo w niektórych przypadkach koszt ponosi starający się o praktyki a nie pracodawca. 

Gosciu w miare jasno napisal, ze rachunek jest na pracodawce, wiec raczej nie ponosi kosztow.
Opublikowano

Nie NA tylko DLA pracodawcy. Skoro pisze że nie ma zwróconych kosztów to on za nie zapłacił albo nie zapłaci i trzęsie porami że pracodawca nie zapłaci i będzie musiał zapłacić.  

 

Jak zwykle namieszał w temacie nawet nie podając dokładnie szczegółów 

 

Zaświadczenie o badaniach i rachunek jest DLA BADANEGO stwierdza to tylko że odbył badania i jest zdolny do pracy na danym stanowisku, przecież nie może on wypisywać sobie rachunku na swojego pracodawcę u którego nawet nie pracuje !   Jęsli wystawił lekarz zlecony przez pracodawcę to nic nie płacił przy badaniach i wydaje sie bezsensowne że w ogóle pytanie zadał. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...