Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dobór karty graficznej do tych podzespołów, ew. ich wymiana!


x Lee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, za pomocą pewnego uzytkownika tego forum złozyłem taki oto zestaw:

https://www.morele.net/inventory/info/YoPgck/ + http://allegro.pl/msi-h61ma-e35-s1155-h61-dvi-ddr3-fv-sklep-i6580633889.html + Procesor Intel Core i5 3570.

Teraz jedynie pozostało dobrać mi do tego wszystkiego kartę graficzną i z tym przychodzę do was ;) 

Mój budżet na te kartę to jakies 750zł (nie więcej). Dodam, że najlepiej byłoby żeby ta karta była na morele (tak ma być nowa).

PS. myszka w koszyku nie jest moja takze nie piszczie mi ze mam ja wywalic :D 

PS2. myślalem o tej karcie: https://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-nitro-rx-460-4gb-gddr5-128-bit-dvi-d-hdmi-dp-box-11257-02-20g-774759/ ale jednak wole poznac opinie kogoś kto się zna.

 

Opublikowano

karte to z nowych jakiegos gtx 1050ti lub uzywanego r9 290x. To najlepsze karty w tej cenie.

GTX 1050 vs GTX 1050TI

- różnicy ceny - 21%

- różnicy wydajności - 12%

RX 460 2GB vs RX 460 4GB

- różnicy ceny - 17%

- różnicy wydajności - 1-2%

GTX 1050 vs RX 460 2GB

- różnicy ceny - 11%

- różnicy wydajności - 18%

GTX 1050TI vs RX 460 4 GB

- różnicy ceny - 15%

- różnicy wydajności - 20-40%

Opublikowano

W koszyku masz ram o taktowaniu 1600MHz, a płyta obsługuje RAM do 1333MHz, więc zmień go na ten: https://www.morele.net/pamiec-goodram-ddr3-8-gb-1333mhz-gr1333d364l9-8g-429828/

A co do karty graficznej to weź gtx'a 1050ti. Na razie dostępne są one w przedsprzedaży i jest ich niewiele, ale z tego co widzę na stronie morele.net jest konstrukcja od Palita za 730 zł (klik), chociaż w sumie jednak warto poczekać ;)

6770714055827651007269.jpeg
Opublikowano

W koszyku masz ram o taktowaniu 1600MHz, a płyta obsługuje RAM do 1333MHz, więc zmień go na ten: https://www.morele.net/pamiec-goodram-ddr3-8-gb-1333mhz-gr1333d364l9-8g-429828/

A co do karty graficznej to weź gtx'a 1050ti. Na razie dostępne są one w przedsprzedaży i jest ich niewiele, ale z tego co widzę na stronie morele.net jest konstrukcja od Palita za 730 zł (klik), chociaż w sumie jednak warto poczekać ;)

 

Nie pisz jak nie wiesz co piszesz.

 

RAM może zostać taki jaki jest. Płyta sobie dobierze taktowanie, takie jak potrzebuje.

 

GTX 1050 TI jest już normalnie w sklepach. Dopiero GTX 1050 wejdzie za około 1.5 tygodnia. 

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

W koszyku masz ram o taktowaniu 1600MHz, a płyta obsługuje RAM do 1333MHz, więc zmień go na ten: https://www.morele.net/pamiec-goodram-ddr3-8-gb-1333mhz-gr1333d364l9-8g-429828/

A co do karty graficznej to weź gtx'a 1050ti. Na razie dostępne są one w przedsprzedaży i jest ich niewiele, ale z tego co widzę na stronie morele.net jest konstrukcja od Palita za 730 zł (klik), chociaż w sumie jednak warto poczekać ;)

 

Ehh...

 

@topic

RAM zostaw taki jaki jest. 

Kartę graficzną kup tą: https://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-gtx-1050-ti-stormx-4gb-gdddr5-128-bit-hdmi-dp-dvi-box-ne5105t018g1f-975444/ i będzie gitarka.

Opublikowano

Hejtowac kolezanke, to kazdy umie, ale napisac, ze ten zestaw jest przeciez lipny, nie oplaca sie to juz zodyn.

 

 

Autorze, wypelnij wzor, cos od poczatku zlozymy. (btw ile masz dac za te i5?)

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Dlaczego polecacie mu GTX 1050 Ti od Palita? Przecież to jest wersja mini, która ma słaby układ chłodzenia (po prostu mały) i w tym wypadku nie zrobimy OC, a sama karta jest sporo słabsza (z racji niższych taktowań).

 

Ja ci polecam wziąć GTX 1050Ti od MSIi jeszcze możesz ją podkręcić: https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1050-ti-gaming-x-4gb-gddr5-128-bit-hdmi-dp-dvi-d-box-975434/

 

To, że zestaw słaby, to inna sprawa. xD

 

Lepiej wziąć H81 + i5 4-generacji. Wyjdzie niewiele drożej, a będziesz mieć nowszą podstawkę ;)

http://allegro.pl/asus-h81m-k-sprawna-komplet-i6594528250.html

http://allegro.pl/procesor-intel-core-i5-4460s-2-9ghz-lga1150-sprawn-i6585066942.html - wersja S ma mniejsze taktowanie bazowe, ale w trybie turbo jest to samo (a tryb turbo możesz włączyć na sztywno i po problemie).

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

za procka mam dac 500zł

Jaki posiadasz budżet na kupno?2250zł
Kiedy zamierzasz kupić zestaw? (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat) w tym tygodniu
Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora? BENQ FP71G+
Do czego ma służyć komputer? cs;go, bf3/4 lol, internet
Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)? nie
Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny? nie 
Czy zamierzasz podkręcać podzespoły? raczej nie bo sie na tym nie znam 
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu? najlepiej na morele, ale tez chciałbym uzywane zeby był bardziej wydajny 

/// co z tym moim zestawem jest nie tak? w takiej cenie? 
 

Opublikowano

Dlaczego polecacie mu GTX 1050 Ti od Palita? Przecież to jest wersja mini, która ma słaby układ chłodzenia (po prostu mały) i w tym wypadku nie zrobimy OC, a sama karta jest sporo słabsza (z racji niższych taktowań).

 

Ja ci polecam wziąć GTX 1050Ti od MSIi jeszcze możesz ją podkręcić: https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1050-ti-gaming-x-4gb-gddr5-128-bit-hdmi-dp-dvi-d-box-975434/

 

To, że zestaw słaby, to inna sprawa. xD

 

Lepiej wziąć H81 + i5 4-generacji. Wyjdzie niewiele drożej, a będziesz mieć nowszą podstawkę ;)

http://allegro.pl/asus-h81m-k-sprawna-komplet-i6594528250.html

http://allegro.pl/procesor-intel-core-i5-4460s-2-9ghz-lga1150-sprawn-i6585066942.html - wersja S ma mniejsze taktowanie bazowe, ale w trybie turbo jest to samo (a tryb turbo możesz włączyć na sztywno i po problemie).

 

A no dlatego, że budżet na kartę to 750 zł.

 

@topic

Ja proponuję taki zestaw (zrobiłem screena bo morele wariuje :D - razem 2262zł): 

 

UcrpIkF.png

 

Nowsza podstawka, gtx 1050ti od Palita (byłaby od MSI ale budżet... :/), płyta główna od MSI - nic nadzwyczjnego. 8GB RAM w jednej kości żebyś miał możliwość rozbudowy do 16.  Zasilacz Antec spokojnie wszystko uciągnie, podstawowa nagrywarka od LG no i dysk od WD w wersji Blue :) Używek nie będę polecał bo sam nie lubię ich kupować, więc może ktoś inny będzie miał jakiś pomysł co do używanych części :D

 

@Edit

Poprawione :D Wyżej screen tutaj link (już działa): https://www.morele.net/inventory/info/XRMeqC/

Opublikowano

 

Dlaczego polecacie mu GTX 1050 Ti od Palita? Przecież to jest wersja mini, która ma słaby układ chłodzenia (po prostu mały) i w tym wypadku nie zrobimy OC, a sama karta jest sporo słabsza (z racji niższych taktowań).

 

Ja ci polecam wziąć GTX 1050Ti od MSIi jeszcze możesz ją podkręcić: https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1050-ti-gaming-x-4gb-gddr5-128-bit-hdmi-dp-dvi-d-box-975434/

 

To, że zestaw słaby, to inna sprawa. xD

 

Lepiej wziąć H81 + i5 4-generacji. Wyjdzie niewiele drożej, a będziesz mieć nowszą podstawkę ;)

http://allegro.pl/asus-h81m-k-sprawna-komplet-i6594528250.html

http://allegro.pl/procesor-intel-core-i5-4460s-2-9ghz-lga1150-sprawn-i6585066942.html - wersja S ma mniejsze taktowanie bazowe, ale w trybie turbo jest to samo (a tryb turbo możesz włączyć na sztywno i po problemie).

A no dlatego, że budżet na kartę to 750 zł.

 

@topic

Ja proponuję taki zestaw: https://www.morele.net/inventory/info/ecKIQc/

Nowsza podstawka, gtx 1050ti od Palita (byłaby od MSI ale budżet... :/), płyta główna od MSI - nic nadzwyczjnego. 8GB RAM w jednej kości żebyś miał możliwość rozbudowy do 16. Zasilacz Antec spokojnie wszystko uciągnie, podstawowa nagrywarka od LG no i dysk od WD w wersji Blue :) Używek nie będę polecał bo sam nie lubię ich kupować, więc może ktoś inny będzie miał jakiś pomysł co do używanych części :D

Podany koszyk nie istnieje xD
GTX 1050 vs GTX 1050TI

- różnicy ceny - 21%

- różnicy wydajności - 12%

RX 460 2GB vs RX 460 4GB

- różnicy ceny - 17%

- różnicy wydajności - 1-2%

GTX 1050 vs RX 460 2GB

- różnicy ceny - 11%

- różnicy wydajności - 18%

GTX 1050TI vs RX 460 4 GB

- różnicy ceny - 15%

- różnicy wydajności - 20-40%

Opublikowano

 

Dlaczego polecacie mu GTX 1050 Ti od Palita? Przecież to jest wersja mini, która ma słaby układ chłodzenia (po prostu mały) i w tym wypadku nie zrobimy OC, a sama karta jest sporo słabsza (z racji niższych taktowań).

 

Ja ci polecam wziąć GTX 1050Ti od MSIi jeszcze możesz ją podkręcić: https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1050-ti-gaming-x-4gb-gddr5-128-bit-hdmi-dp-dvi-d-box-975434/

 

To, że zestaw słaby, to inna sprawa. xD

 

Lepiej wziąć H81 + i5 4-generacji. Wyjdzie niewiele drożej, a będziesz mieć nowszą podstawkę ;)

http://allegro.pl/asus-h81m-k-sprawna-komplet-i6594528250.html

http://allegro.pl/procesor-intel-core-i5-4460s-2-9ghz-lga1150-sprawn-i6585066942.html - wersja S ma mniejsze taktowanie bazowe, ale w trybie turbo jest to samo (a tryb turbo możesz włączyć na sztywno i po problemie).

 

A no dlatego, że budżet na kartę to 750 zł.

 

@topic

Ja proponuję taki zestaw (zrobiłem screena bo morele wariuje :D - razem 2262zł): 

 

UcrpIkF.png

 

Nowsza podstawka, gtx 1050ti od Palita (byłaby od MSI ale budżet... :/), płyta główna od MSI - nic nadzwyczjnego. 8GB RAM w jednej kości żebyś miał możliwość rozbudowy do 16.  Zasilacz Antec spokojnie wszystko uciągnie, podstawowa nagrywarka od LG no i dysk od WD w wersji Blue :) Używek nie będę polecał bo sam nie lubię ich kupować, więc może ktoś inny będzie miał jakiś pomysł co do używanych części :D

 

@Edit

Poprawione :D Wyżej screen tutaj link (już działa): https://www.morele.net/inventory/info/XRMeqC/

 

no wszystko pieknie, tylko jedyne co mnie boli to ten procesor bo jednak wolałbym te i5... no chyba, że mnie przekonacie ze jak dodam 1050ti od msi do zestawu kolegi @vHarryBlood to bedzie to lepsze i bardziej wydajne od tego co podałem ja? :D

Opublikowano

 

 

Dlaczego polecacie mu GTX 1050 Ti od Palita? Przecież to jest wersja mini, która ma słaby układ chłodzenia (po prostu mały) i w tym wypadku nie zrobimy OC, a sama karta jest sporo słabsza (z racji niższych taktowań).

 

Ja ci polecam wziąć GTX 1050Ti od MSIi jeszcze możesz ją podkręcić: https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1050-ti-gaming-x-4gb-gddr5-128-bit-hdmi-dp-dvi-d-box-975434/

 

To, że zestaw słaby, to inna sprawa. xD

 

Lepiej wziąć H81 + i5 4-generacji. Wyjdzie niewiele drożej, a będziesz mieć nowszą podstawkę ;)

http://allegro.pl/asus-h81m-k-sprawna-komplet-i6594528250.html

http://allegro.pl/procesor-intel-core-i5-4460s-2-9ghz-lga1150-sprawn-i6585066942.html - wersja S ma mniejsze taktowanie bazowe, ale w trybie turbo jest to samo (a tryb turbo możesz włączyć na sztywno i po problemie).

 

A no dlatego, że budżet na kartę to 750 zł.

 

@topic

Ja proponuję taki zestaw (zrobiłem screena bo morele wariuje :D - razem 2262zł): 

 

UcrpIkF.png

 

Nowsza podstawka, gtx 1050ti od Palita (byłaby od MSI ale budżet... :/), płyta główna od MSI - nic nadzwyczjnego. 8GB RAM w jednej kości żebyś miał możliwość rozbudowy do 16.  Zasilacz Antec spokojnie wszystko uciągnie, podstawowa nagrywarka od LG no i dysk od WD w wersji Blue :) Używek nie będę polecał bo sam nie lubię ich kupować, więc może ktoś inny będzie miał jakiś pomysł co do używanych części :D

 

@Edit

Poprawione :D Wyżej screen tutaj link (już działa): https://www.morele.net/inventory/info/XRMeqC/

 

no wszystko pieknie, tylko jedyne co mnie boli to ten procesor bo jednak wolałbym te i5... 

 

 

I5-6400 kosztuje 800 złotych (nowy), lub 700 złotych (używany).

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

Nie wiem co ci nie pasuje ta i3 jest mocna i tania wystarczy do pogrania w te gry co napisales.

GTX 1050 vs GTX 1050TI

- różnicy ceny - 21%

- różnicy wydajności - 12%

RX 460 2GB vs RX 460 4GB

- różnicy ceny - 17%

- różnicy wydajności - 1-2%

GTX 1050 vs RX 460 2GB

- różnicy ceny - 11%

- różnicy wydajności - 18%

GTX 1050TI vs RX 460 4 GB

- różnicy ceny - 15%

- różnicy wydajności - 20-40%

Opublikowano

@miszkurkam chodziło mi o i5 i zestaw ktory przedstawiłem na poczatku :D

 

Tą i3 masz na nowszej podstawce dzięki czemu kiedyś będziesz mógł zmienić sobie ten procesor na załóżmy i5 6600k albo nawet i7 6700k. Ta i3 jest wydajna i do gier czy przeglądania internetu spokojnie Ci wystarczy. Pooglądaj sobie testy tego gtxa to sam się do niego przekonasz :)

Opublikowano

 

@miszkurkam chodziło mi o i5 i zestaw ktory przedstawiłem na poczatku :D

Tą i3 masz na nowszej podstawce dzięki czemu kiedyś będziesz mógł zmienić sobie ten procesor na załóżmy i5 6600k albo nawet i7 6700k. Ta i3 jest wydajna i do gier czy przeglądania internetu spokojnie Ci wystarczy. Pooglądaj sobie testy tego gtxa to sam się do niego przekonasz :)

Wymienic na kancowke K. Po pierwsze by musial miec plyte z chipsetem z170.
GTX 1050 vs GTX 1050TI

- różnicy ceny - 21%

- różnicy wydajności - 12%

RX 460 2GB vs RX 460 4GB

- różnicy ceny - 17%

- różnicy wydajności - 1-2%

GTX 1050 vs RX 460 2GB

- różnicy ceny - 11%

- różnicy wydajności - 18%

GTX 1050TI vs RX 460 4 GB

- różnicy ceny - 15%

- różnicy wydajności - 20-40%

Opublikowano

 

 

@miszkurkam chodziło mi o i5 i zestaw ktory przedstawiłem na poczatku :D

Tą i3 masz na nowszej podstawce dzięki czemu kiedyś będziesz mógł zmienić sobie ten procesor na załóżmy i5 6600k albo nawet i7 6700k. Ta i3 jest wydajna i do gier czy przeglądania internetu spokojnie Ci wystarczy. Pooglądaj sobie testy tego gtxa to sam się do niego przekonasz :)

Wymienic na kancowke K. Po pierwsze by musial miec plyte z chipsetem z170.

 

Nie musiałby. Po prostu by procka nie podkręcił, ale to tyle. Poza tym, zawsze może wymienić płytę na Z170 i kręcić (jak już wyjdzie pierdyliardowa seria procków Intel'a i i5-6600K bez OC przestanie wystarczać).

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

Zestaw ok. Płytę możesz zmienić na H110M PRO-D (nie ma złącza VGA, które jest zbędne jak masz dedykowaną grafikę).

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

Zestaw ok. Płytę możesz zmienić na H110M PRO-D (nie ma złącza VGA, które jest zbędne jak masz dedykowaną grafikę).

okk dzieki, tak tez zrobiłem, jeszcze jedno pytanie czy jest jeszcze jakas czesc (np obudowa) na ktorej dałoby sie zejsc z ceny? nawet o te 20-30zl

Opublikowano

 

Zestaw ok. Płytę możesz zmienić na H110M PRO-D (nie ma złącza VGA, które jest zbędne jak masz dedykowaną grafikę).

okk dzieki, tak tez zrobiłem, jeszcze jedno pytanie czy jest jeszcze jakas czesc (np obudowa) na ktorej dałoby sie zejsc z ceny? nawet o te 20-30zl

 

W sumie to niby da się, ale to już tak maksymalnie na siłę, i w zasadzie tylko obudowa. Z tych lepszych budżetowych za +/- 100 zł są Zalmany T3 (https://www.morele.net/obudowa-zalman-t3-usb-3-0-czarna-zm-t3-619109 ), T4 (https://www.morele.net/obudowa-zalman-t4-usb-3-0-czarna-zm-t4-619114/), ZM-T1 PLUS (https://www.morele.net/obudowa-zalman-zm-t1-plus-622551/ ), jednak to da tylko ok. 30 zł profitu, więc ja bym wolał zainwestować już w tego SPC Regnuma RG1. (są oczywiście jeszcze bardziej budżetowe, zazwyczaj niemarkowe, ale to już takie trochę piekarniki).

Opublikowano

Nie warto brać tańszych obudów, a już na pewno nie te zalmany, co kolega wyżej podał... Te otwory wentylacyjne z boku obudowy bez żadnego filtru przeciw kurzowego na pewno pomogą (zakurzyć komputer i ocieplić go bo ciężka zima idzie). W skrócie, nie brać. RG1 to najtańsza w miarę dobra obudowa.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...