Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AVAGO 3310, Pixart PMW3310DH, Pixart PMW3310 - czy są identyczne?


Gość Lord Assasin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy sensory AVAGO 3310, Pixart PMW3310DH oraz Pixart PMW3310 są takie same? Chodzi o myszki Zowie fk1 oraz Rival 300.

Opublikowano

Tak, tyle że Rival to gunfo :) Lepsza DM1 Pro od tych 2 :) za 149 z moreli :)

a po za tym sądzę że Unia powinna być postawiona od nowa...

POLECANE MYSZKI

powyżej 200zł   1.ZOWIE FK1/EC1A/EC2A itp    2.DM1 PRO S   3.RAZER Deathadder
od 150 do 200zł   1.Gigabyte XM300   2.DM1 PRo   3.SS Rival 300
od 100 do 150zł   1.CM Storm Alcor   2.OZONE NEON 3K   3.Tessoro Saggita

do 100zł    1.A4tech A90 bloody    2.Logitech G100s    3.Cougar 200K   do 50zł Tracer Vanquish

Opublikowano

czemu rival to gówno? Prawdopodobnie gdyby miała stery jak zowie czy dm1 pro to sam bym jej używał

i5 4460 - Gigabyte GTX 970 4GB - SSD Transcend 370 128GB - GoodRam 2x4GB 1600MHz CL9 - ASRock H81M-VG4 R2.0 - Chieftec 450W - Zalman T3


Zowie EC1-A - Zowie G-SR - Razer BlackWidow 2014 Tournament Edition - HyperX Cloud 1 - Audiotrak Prodigy Cube - LG 24GM77 144Hz

Opublikowano

Tak, tyle że Rival to gunfo :) Lepsza DM1 Pro od tych 2 :) za 149 z moreli :)

a po za tym sądzę że Unia powinna być postawiona od nowa...

ale ma takie same sensory jak te pozostale

Opublikowano

 

Tak, tyle że Rival to gunfo :) Lepsza DM1 Pro od tych 2 :) za 149 z moreli :)

a po za tym sądzę że Unia powinna być postawiona od nowa...

ale ma takie same sensory jak te pozostale

 

tak, a Rival oczywiście to dość przeciętna mysz z dobrą reklamą i nie ma w niej nic nadzwyczajnego... a wady pewne ma...

DM jest P&P

Zowie też :)

a przeciez Rivala mozna ustawić podobnie... ogólnie to wywaliłem ją z mojego biurka rok temu...

POLECANE MYSZKI

powyżej 200zł   1.ZOWIE FK1/EC1A/EC2A itp    2.DM1 PRO S   3.RAZER Deathadder
od 150 do 200zł   1.Gigabyte XM300   2.DM1 PRo   3.SS Rival 300
od 100 do 150zł   1.CM Storm Alcor   2.OZONE NEON 3K   3.Tessoro Saggita

do 100zł    1.A4tech A90 bloody    2.Logitech G100s    3.Cougar 200K   do 50zł Tracer Vanquish

Opublikowano

 

 

Tak, tyle że Rival to gunfo :) Lepsza DM1 Pro od tych 2 :) za 149 z moreli :)

a po za tym sądzę że Unia powinna być postawiona od nowa...

ale ma takie same sensory jak te pozostale

 

tak, a Rival oczywiście to dość przeciętna mysz z dobrą reklamą i nie ma w niej nic nadzwyczajnego... a wady pewne ma...

DM jest P&P

Zowie też :)

a przeciez Rivala mozna ustawić podobnie... ogólnie to wywaliłem ją z mojego biurka rok temu...

 

Szczerze to mnie nie obchodzą świecidełka, bo płace 20% za nie, a co myślisz o Zowie fk1? ;) Dokładnie. 

 

PS. Mam Rivala 100 i jest ok, nwm jak 300.

Opublikowano

Ja uzywam a4tech bloody gun v7 i jest bardzo dobra. Ogolnie jak za te 100 zl to calkiem spoko myszka.

GTX 1050 vs GTX 1050TI

- różnicy ceny - 21%

- różnicy wydajności - 12%

RX 460 2GB vs RX 460 4GB

- różnicy ceny - 17%

- różnicy wydajności - 1-2%

GTX 1050 vs RX 460 2GB

- różnicy ceny - 11%

- różnicy wydajności - 18%

GTX 1050TI vs RX 460 4 GB

- różnicy ceny - 15%

- różnicy wydajności - 20-40%

Opublikowano

Ja uzywam a4tech bloody gun v7 i jest bardzo dobra. Ogolnie jak za te 100 zl to calkiem spoko myszka.

bloody to ta chińska firma co produkuje chińskie przełączniki black w mechanikach za 350 zł? xD Zauważ przyjacielu, że z tymi sensorami co podałem myszki kosztują dużo więcej, ale otrzymujesz lajka za chęć pomocy, to się liczy. :)

Opublikowano

Rival 100 a 300 to duża różnica. W sensorze, wielkości na pewno... dla mnie ideałem byłaby Rival 100 z sensorem od 300 ;)

Jest taka mysz która to łączy i do tego jest profilowana: Zowie EC2A bardzo fajna mycha.

FK1 jest większa i może inaczej Ci leżeć jak miałeś Rivala 100 to raczej przesiadka lepsza na Zowie FK2 lub właśnie EC2A

POLECANE MYSZKI

powyżej 200zł   1.ZOWIE FK1/EC1A/EC2A itp    2.DM1 PRO S   3.RAZER Deathadder
od 150 do 200zł   1.Gigabyte XM300   2.DM1 PRo   3.SS Rival 300
od 100 do 150zł   1.CM Storm Alcor   2.OZONE NEON 3K   3.Tessoro Saggita

do 100zł    1.A4tech A90 bloody    2.Logitech G100s    3.Cougar 200K   do 50zł Tracer Vanquish

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...