Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak połączyć serwery za pomocą bungeecorda?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

servers:

serwer1:

address: PODAJ_IP

restricted: false

motd: serwer1

serwer2:

address: PODAJ_IP

restricted: false

motd: serwer2

 

I po co podajesz nam skype?

sygn.png

Opublikowano

No masz np. dwa serwery na maszynie i tam w adress podajesz ip tych serwerów które chcesz połączyć, poczytaj konfiguracje tego na necie.

sygn.png

Opublikowano

już tłumacze

 

1.

stawiasz dwa zwykłe serwery na silniku paperspigot i ustawiasz im różne porty, np. 25568 i 25569

https://tcpr.ca/downloads/paperspigot 

w ich plikach spigot.yml ustawiasz

  late-bind: true
  bungeecord: true

oraz w plikach bukkit.yml ustawiasz

  connection-throttle: 0

gdy to ustawisz to na serwer nie będzie dało się wbić inaczej niż przez serwer proxy bungeecord

 

2.

stawiasz jeden serwer proxy na silniku bungeecord

http://ci.md-5.net/job/BungeeCord/

dodatki typu cmd i reconnect wgrywasz do folderu modules.

# skanu nie trzeba, oficjalne źródło spigotmc

 

wtedy w config.yml ustawiasz

timeout: 30000
log_server_list_ping: false
log_commands: false
listeners:
- query_port: 25565
  motd: '      &8----&7&l>>&r &b&kXXX&r &2&ltuNazwaSerwera&r &b&kXXX&r &7&l<<&8----'
  priorities:
  - s1
  - s2
  bind_local_address: false
  tab_list: GLOBAL_PING
  query_enabled: true
  host: 0.0.0.0:25565
  forced_hosts:
    s1: serwer1
    s2: serwer2
  max_players: 1000
  tab_size: 60
  ping_passthrough: false
  force_default_server: true
online_mode: false
connection_throttle: 4000
groups:
  tuNazwaAdministratora:
  - admin
ip_forward: true
always_handle_packets: true
network_compression_threshold: 256
module_download: true
disabled_commands:
- disabledcommandhere
tab_complete_throttle: 4000
permissions:
  default:
  - changeskin.command.setskin
  - bungeecord.command.server
  - bungeecord.command.list
  admin:
  - bungeecord.command.alert
  - bungeecord.command.end
  - bungeecord.command.ip
  - bungeecord.command.reload
  - changeskin.*
servers:
  s1:
    motd: '&6serwer s1'
    address: 0.0.0.0:25568
    restricted: false
  s2:
    motd: '&6serwer s2'
    address: 0.0.0.0:25569
    restricted: false
  tuNazwaJakiegosInnegoSerwera:
    motd: tuNazwaTegoSerwera
    address: tuIpTegoSerwera:tuPort
    restricted: false
custom_server_name: TuNazwaSerwera
player_limit: -1

odpalasz wszystkie 3 serwery i wbijasz przez ten serwer bungeecord z portem :25565

 

piszesz /server s1 lub /server s2 i przenosi cie wtedy na inny serwer jeśli masz wgrane moduły.

 

gg, udało Ci się połączyć serwery.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Poradników jest dużo google nie gryzie, a z tego co widzę to średnio się znasz. Dlatego też nie polecam ci stawiać serwera na bungeecordzie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...