Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podłączanie drugiego dysku twardego


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamierzam w najbliższym czasie kupic drugi HDD i podłączyc do peceta, lecz niestety nie znam się na tym wogóle o_o Wyczytałem cośtam o zworkach i przestawianiu Master/Slave... Nie czaję tego ani troche. Dysk ma byc podlaczony na starszym złączu, taka taśma ^^ Jeśli ktoś się na tym zna, prosilbym o proste i zrozumiale wytlumaczenie ;]

Opublikowano

Nie chce mi się samemu opisywać krok, po kroku, skoro w necie istnieją setki takie tematy.

Zobacz TU ;), tam powinno być rozwiązanie.

<a href="http://13k.pl/-/sugestia.php" target="_blank" rel="nofollow">http://13k.pl/-/sugestia.php</a> wejdź/kliknij w kotka :]

<img src="http://img257.imageshack.us/img257/8138/neverendstm0qr1md8ep0.gif" border="0" class="linked-sig-image" />

<!--coloro:#FF0000--><span style="color:#FF0000"><!--/coloro-->Play Hard! Go pr0!<!--colorc--></span><!--/colorc-->

<!--coloro:#FFA500--><span style="color:#FFA500"><!--/coloro-->All Pierogs Come to Kapusta ;o<!--colorc--></span><!--/colorc-->

<!--coloro:#FF00FF--><span style="color:#FF00FF"><!--/coloro-->Technical Itch. Pendulum. <3 <!--colorc--></span><!--/colorc-->

Opublikowano

Jak masz kieszen to poprostu podpinasz i powinno chulac a z przestawianem na master i slave to nie ma klopotow poprostu musisz wsadzic takie cos w inne prenty xDD

A jak masz stare tasmy to nie kup przypadkiem dysku na zle wejscie. ;p

Ja mielem przez rok podlaczone 2 dyski na master i jakos chodzilo bo tez nie kapowalem o co w tym chodzi. ;p Ale za to jak poszlem z nim do kolegi to u niego juz nie chodzil. do tej pory nie wiem jak to mozliwe. xDDD

Opublikowano
Nie chce mi się samemu opisywać krok, po kroku, skoro w necie istnieją setki takie tematy.

Zobacz TU ;), tam powinno być rozwiązanie.

 

Mniej więcej tak samo opisane, jak znalazłem wczesniej w guglach. No nic, będę kombinowal jak juz kupie dysk, jak coś to poradze się w sklepie komputerowym o_o

 

Dzięki, pozdro

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Jak już kupisz dysk i rozbebeszysz kompa, weź taśmę i wtyczkę (nie wiem jak to jest "fachowo) i podłącz ją z tyłu dysku. Żadna filozofia. Master/slave przełącza się na tyle dysku . Nalepkę taką będziesz miał na dysku gdzie jest master a gdzie jest slave. Połapiesz się. Powodzenia.

rapideoUserbar.png
Opublikowano

Wystarczy, ze kupic dysk (jaki ? :blink:) w zaleznosci od tego czy plyta glowna czyta ata lub sata...

Pozniej wystarczy wyciagnac ten pipciuk, jezeli dysk ma byc tylko jako dodatkowy, a jezeli jako glowny

to wtedy w tym wkladasz to cos (pipciuk ^_^ LOLED) w master ... A w drugim wyciagasz :)

@DOWN

Ja juz nie raz sie wpierda!@#$ na gornika ktory wykopie temat a ze nie zawsze patrze na daty...

To jest tego taki efekt LOL

@UP

Kur!@# gornik zaje!@#$

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...