Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Zmiana tytułu dla exmoderatorów w profilu


MPCTaylor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

moja propozycja jest krótka i nie widzę powodów, żeby się rozpisywać.

 

Wiele rang na tym forum ma uprawnienia do zmiany swojego tytułu użytkownika.

W przypadku exmoderatorów nie ma opcji zmiany w profilu i z tego co wiem, to w innych

rangach też tego nie ma, choć może coś się zmieniło albo po prostu exmod jest już ostatnią

z rang bez takich uprawnień.

 

 

Proponuję dodać opcję zmiany tytułu na profilu dla exmoderatorów, bo w tym momencie

to osoby, które skończyły już karierę moderatora muszą pisać do GM, przeszkadzać im

w pracy i w wielu przypadkach czekać bardzo długo na odpowiedź, a przecież

mogliby mieć zwyczajnie opcję zmiany tytułu w profilu.

Pozdrawiam.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Jestem na tak. ExModeratorzy powinni mieć chociaż to za szacunek i dobrą robotę na randze. To jest kpina, że KidModeratorzy tę opcje maja. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.

Opublikowano

Jestem na tak. Uważam, że były Moderator zasłużył sobie na odrobinę praw. Włożył dużo pracy i czasu w forum, a to, że musiał odejść bądź został wywalony to już poboczna kwestia w końcu jakąś trafił na daną rangę więc powinien mieć większe uprawnienia niż jakiś użytkownik, który sobie tylko siedzi. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...