Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mała płynność gry na nowym sprzęcie


KnycelBDG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wstawiałem kiedyś tutaj posta o swoim problemie z nie płynnością gry pomimo 50-80fps czasem 100fps. Dodam że poprzednio chodziło o laptopa i teraz też mam laptopa.

Dane starego sprzętu :

 

Intel® Core™ 2 Duo P7350 @ 2.00 GHz 2.0 GHz

Installed memory (RAM) 4,00GB

System Windows 7 64bit

Karta Graficzna Nvidia GeForce 9600M GT

 

(opis problemu, niepłynna gra słabe fpsy 40-60, straszne lagi w smoke bądź przy dużej ilości osób na ekranie)

Dane sprzętu obecnego :

Procesor : Intel Core i5-5200U (2 rdzenie, od 2.2 GHz do 2.7 GHz, 3 MB cache)
Ram : 8 GB (SO-DIMM DDR3, 1600 MHz)
Dysk : Express Cache 8 GB 500 GB SATA 5400 obr.

Karta Graficzna : + Intel HD Graphics 5500 AMD Radeon R7 M270
Wielkość karty graficznej : 4096 MB GDDR3 (pamięć własna)

 

(opis problemu, niepłynność gry w pewnych momentach, fps 60-80 trochę mało, niektóre mapy trochę ścina jak nuke czy inferno) za to w smoke zero lagów i innych rzeczach gdzie poprzednio były problemy.

A więc moje pytanie brzmi od czego jest ta nie płynność gry i te przylagowanie czasami, czy to wina internetu ? 
Internet (speed test) : Download Mbps 8Mb/s Ping 10 w grze po 35-40 maks 
Może ustawienia karty graficznej bądź coś innego to powoduje ? dodam że ustawienia gry mam na najsłabsze jeżeli chodzi o grafikę na najbardziej wydajne.
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...