Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Champ za 4800 IP dla początkującego


DiabloXPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej szukam champa za 4800 pz dla początkującego.

Renekton, ostro miadży topa, nie zbyt skomplikowane combo do tego te jego dmg :).

Riven > dla początkującego myślę że może być dobra nawet jeżeli z początku nie bd ogarniał tej postaci z czasem to pójdzie ci lepiej, na wyższych dywizjach ludzie tą postacią robią cuda.

Brand - niezła postac i na mida i na supporta, true dmg i ten ult :*

Ale jeżeli miałbym od sb coś doradzić to polecam wukonga i vladimira 

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Wszystko zależy od tego na jaką linie potrzebujesz postaci? :)

Według mnie, Irelia z Vladimirem powinni Cię zadowolić. Nie są to postacie które nie wymagają zupełnie nic myślenia, ale po ogarnięciu ich mogą fajnie działać :)

Cześć.

Opublikowano

 

Hej szukam champa za 4800 pz dla początkującego.

Renekton, ostro miadży topa, nie zbyt skomplikowane combo do tego te jego dmg :).

Riven > dla początkującego myślę że może być dobra nawet jeżeli z początku nie bd ogarniał tej postaci z czasem to pójdzie ci lepiej, na wyższych dywizjach ludzie tą postacią robią cuda.

Brand - niezła postac i na mida i na supporta, true dmg i ten ult :*

Ale jeżeli miałbym od sb coś doradzić to polecam wukonga i vladimira 

 

 

Wszystko zależy od tego na jaką linie potrzebujesz postaci? :)

Według mnie, Irelia z Vladimirem powinni Cię zadowolić. Nie są to postacie które nie wymagają zupełnie nic myślenia, ale po ogarnięciu ich mogą fajnie działać :)

Wyraźnie w temacie jest powiedziane, że ma być to bohater dla początkującego. Wy natomiast podaliście jednych z trudniejszych championów do opanowania. Jesteście w błędzie myśląc, że tak "łatwiutko" on sobie to opanuje.

Jeśli chodzi o sam temat, to zarzucam kilka fajnych i przyjemnych postaci (dość prostych):

Darius (no nie ma co dużo opisywać, bo jest golemem do bicia innych), Renekton (podany wyżej: pasywka z której możesz wybombić dużo obrażeń), może Maokai (głównie zbierasz obrażenia na siebie), Nocturne (single target skille, więc skupiasz się na 1 postaci podczas walki), Skarner (przyjemna i szybka jungla - ganki gorsze, ale idealny do nauki w lesie).

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

Cześć

 

 

 

Polecałbym ci Branda dość prosta postać najważniejsze aby umieć wykorzystać Jego E + Q Aby nałożyć Stuna

Renekton - Na Topa świetnie działa zjada w teorii większość postaci na nim :)

Jeżeli chciałbyś coś na Jungle to polecam Sejuani bardzo tankowata oraz wiele CC

Na supporta Leona tak samo jak wyżej wiele CC Tank

tumblr_nraeqbeDVI1uvdps4o1_500.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...