Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Pliki Terenzo + Source - Nie można połączyć się z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, walczę już od dłuższego czasu z serwerem na source razem z plikami od Terenzo, game oraz db były kompilowane według poradnika http://www.mpcforum.pl/topic/1357786-kod-źródłowy-gry-metin2.

Klientów próbowałem już chyba wszystkich z 10 pierwszych stron na google bez powodzenia cały czas ten sam problem - klient nie łączy się z serwerem(ustawiałem ip serwera w serverinfo.py).
 

Serwer był kompilowany na maszynie Terenza (FreeBSD 9.2)

Uruchamiany natomiast jest na FreeBSD 11.0 64bit

Logi serwera: https://mega.nz/#!BRYjwS7T!KkoZ1iV1Cmfj_SgtdfgFs5mzhsa0H0FCEu4sMUEHCOs

Skan jeśli ktoś potrzebuje: https://www.virustotal.com/pl/file/a6757911ae1d0f20ceb50f6f90bc8314d3c0c4de2a535ead2219b44589fc2eea/analysis/1478217362/

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszelką pomoc.

 

@Edit:

Dodam, że kompilowałem serwer z mainline_released oraz skorzystałem jeszcze z tego poradnika: https://metin2dev.org/board/index.php?/topic/72-freebsd-9-64-bit-metin2-install/

Klient podczas próby łączenia się jak sprawdzałem na netstacie pod portem 11002(auth) jest tylko SYN_SENT tak jakby w ogóle nie udało mu się utworzyć połączenia z serwerem ponieważ on nie odpowiedział / odrzucił połączenie.

 

@Edit2:

Po szybkim sprawdzeniu czy serwer w ogóle przyjmuje połączenia spróbowałem połączyć się z serwerem na porcie 11002 przez telneta i połączenie zostało nawiązane.

Log z syslog:

Nov  4 14:16:51 :: SYSTEM: new connection from [***.***.***.***] fd: 15 handshake 161529787 output input_len 0, ptr 0x28ecca80
Nov  4 14:16:51 :: SYSTEM: closing socket. DESC #15

 

Opublikowano

 

Witam, walczę już od dłuższego czasu z serwerem na source razem z plikami od Terenzo, game oraz db były kompilowane według poradnika http://www.mpcforum.pl/topic/1357786-kod-źródłowy-gry-metin2.

Klientów próbowałem już chyba wszystkich z 10 pierwszych stron na google bez powodzenia cały czas ten sam problem - klient nie łączy się z serwerem(ustawiałem ip serwera w serverinfo.py).

 

Serwer był kompilowany na maszynie Terenza (FreeBSD 9.2)

Uruchamiany natomiast jest na FreeBSD 11.0 64bit

Logi serwera: https://mega.nz/#!BRYjwS7T!KkoZ1iV1Cmfj_SgtdfgFs5mzhsa0H0FCEu4sMUEHCOs

Skan jeśli ktoś potrzebuje: https://www.virustotal.com/pl/file/a6757911ae1d0f20ceb50f6f90bc8314d3c0c4de2a535ead2219b44589fc2eea/analysis/1478217362/

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszelką pomoc.

 

@Edit:

Dodam, że kompilowałem serwer z mainline_released oraz skorzystałem jeszcze z tego poradnika: https://metin2dev.org/board/index.php?/topic/72-freebsd-9-64-bit-metin2-install/

Klient podczas próby łączenia się jak sprawdzałem na netstacie pod portem 11002(auth) jest tylko SYN_SENT tak jakby w ogóle nie udało mu się utworzyć połączenia z serwerem ponieważ on nie odpowiedział / odrzucił połączenie.

 

@Edit2:

Po szybkim sprawdzeniu czy serwer w ogóle przyjmuje połączenia spróbowałem połączyć się z serwerem na porcie 11002 przez telneta i połączenie zostało nawiązane.

Log z syslog:

Nov  4 14:16:51 :: SYSTEM: new connection from [***.***.***.***] fd: 15 handshake 161529787 output input_len 0, ptr 0x28ecca80
Nov  4 14:16:51 :: SYSTEM: closing socket. DESC #15

 

Ponoć serwera według logów się odpala.

Po wpisaniu w putty ps masz procesy auth db i ch?

Skompilowałeś binkę i wrzuciłeś do Clienta?

Edytowałeś rooty?

Polecam tego clienta by lajk

https://mega.nz/#!zBYlnJ4K!sYIw5cblUQY7_1_W4D2lMtgNuDqONbf8IKcmr7wUDGs

+ wrzucić do niego twoją skompilowaną binkę.

Opublikowano

Temat do zamknięcia.. wszystko cały czas było dobrze tylko coś mój komputer odpier... uruchomiłem klienta na innym komputerze i wszystko działa.

Dzięki za chęci pomocy :)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...