Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Polling rate w klawiaturze - na jaką częstotliwość ustawić.


Gość Lord Assasin

Pytanie

Opublikowano

Witam.

 

> 125 Hz

> 250 Hz

> 500 Hz

> 1000 Hz

 

Myślałem o 1000 Hz. Jak to dokładnie działa? 

 

Key response time mam na 1 ms. 

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Dowiesz się jaką jak sobie sprawdzisz wszystkie i na której  najlepiej się używa.  

 

W sumie to nie ma znaczenia bo to tylko częstotliwość powtarzania jak naciśniesz, to samo ma windows w ustawieniach klawiatury. 

@Ktosiu Ok. Dla Myszki Rival 100 polecasz 1000 czy 500 Hz? W sumie czytałem, że ma dobry sensor i nie potrzeba 500, aby była dokładna. 

 

Czekaj, czekaj, co? To juz jak wolisz, ale wiesz o co  z tym chodzi w ogole? BO nie jestem pewny, czy to rozumiesz wlasnie, im mniejsza wartosc tym mniej "odswieza" Twoje ruchy, jednak na 500 bedzie mniej niechcianych mikroruchow wzgledem 1000hz, wyzsze hz = obciazenie komputera, chociaz nie az tak duze zeby to mialo jakies mega znaczenie. Osobiscie mam rivala 100 i uzywam na 500hz, niby w liczbach to duzo, ale nie czuje takiej roznicy miedzy 500 tez a 1000, jak 500 a 125 powiedzmy.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Dowiesz się jaką jak sobie sprawdzisz wszystkie i na której  najlepiej się używa.  

 

W sumie to nie ma znaczenia bo to tylko częstotliwość powtarzania jak naciśniesz, to samo ma windows w ustawieniach klawiatury. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Dowiesz się jaką jak sobie sprawdzisz wszystkie i na której  najlepiej się używa.  

 

W sumie to nie ma znaczenia bo to tylko częstotliwość powtarzania jak naciśniesz, to samo ma windows w ustawieniach klawiatury. 

@Ktosiu Ok. Dla Myszki Rival 100 polecasz 1000 czy 500 Hz? W sumie czytałem, że ma dobry sensor i nie potrzeba 500, aby była dokładna. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...