Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zgadzacie się z opiniami przedstawionymi w filmie odnośnie unii europejskiej?


Milian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego Brytyjczycy chcą wyjść z UE? Ponieważ z demokracji dorwali się do socjalizmu. Wyjście z UE, to powstanie w późniejszym czasie nowej (CZERWONEJ) demokracji i tak w kółko. Pierwsze co zrobią Brytyjczycy, to wydalenie polaków tam pracujących i zniszczenie doszczętnie handlu. 

Będą się starali zachować swoją suwerenność, dobrą tożsamość, ale na dłuższą metę im się to nie uda i będą to na nowo budowali.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona. 

Opublikowano

Dlaczego Brytyjczycy chcą wyjść z UE? Ponieważ z demokracji dorwali się do socjalizmu. Wyjście z UE, to powstanie w późniejszym czasie nowej (CZERWONEJ) demokracji i tak w kółko. Pierwsze co zrobią Brytyjczycy, to wydalenie polaków tam pracujących i zniszczenie doszczętnie handlu. 

Będą się starali zachować swoją suwerenność, dobrą tożsamość, ale na dłuższą metę im się to nie uda. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona. 

Moim zdaniem unia europejska w sama sobie jest dobrym projektem, ale wymaga zdecydowanych reform. Teraz jest tak, że nie które państwa, te bogatsze mają więcej do powiedzenia. Zadłużenie po 2008 roku miało być zmniejszane a dużo państw zachodnich tego nie robi a zadłużenie mają ogromne. U nie których państw zadłużenie jeszcze rośnie. W polsce również, bo 500+ jest na kredyt publiczny.  W hiszpani i portugalii jest  inflacja powyżej 3% i unia europejska tylko upomina, ale kar raczej nie da.

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

 

Dlaczego Brytyjczycy chcą wyjść z UE? Ponieważ z demokracji dorwali się do socjalizmu. Wyjście z UE, to powstanie w późniejszym czasie nowej (CZERWONEJ) demokracji i tak w kółko. Pierwsze co zrobią Brytyjczycy, to wydalenie polaków tam pracujących i zniszczenie doszczętnie handlu. 

Będą się starali zachować swoją suwerenność, dobrą tożsamość, ale na dłuższą metę im się to nie uda. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona. 

Moim zdaniem unia europejska w sama sobie jest dobrym projektem, ale wymaga zdecydowanych reform. Teraz jest tak, że nie które państwa, te bogatsze mają więcej do powiedzenia. Zadłużenie po 2008 roku miało być zmniejszane a dużo państw zachodnich tego nie robi a zadłużenie mają ogromne. U nie których państw zadłużenie jeszcze rośnie. W polsce również, bo 500+ jest na kredyt publiczny.  W hiszpani i portugalii jest  inflacja powyżej 3% i unia europejska tylko upomina, ale kar raczej nie da.

 

Zadłużenie Polski przekracza 220% PKB w 2010 roku! Oznacza to, że każdy Polak, włączając w to dzieci, ma do spłacenia 79 tys. zł. A teraz jeszcze więcej (2016)

 

Duża część to dług wobec własnych obywateli, lecz obecne władze to ignorują i próbują wyciągać więcej z pieniędzy podatników na 500+, które się skończy niedługo z pieniędzy zakłamanego sejmu.

Opublikowano

Sama idea UE nie jest jakaś straszna, ale to co robią teraz jest straszne. Zamiast zniszczenia potrzebna jest reformacja. Mniejsza ingerencja w gospodarkę kraju i większe wzbogacanie kulturowe siebie nawzajem (nie przez mułzumanów). Żeby Europa nie odstawała od reszty świata musi się zjednoczyć.

Opublikowano

Unia to stary obleśny dziad.

Ma ochotę na ładną młodą Polskę.

Daje jej pieniądze za seks.

Polska otrzymuje pieniądze.

Za te pieniądze kupuje to co jej każe ten dziad.

I przy okazji traci suwerenność.

Opublikowano

Państwa w Unii Europejskiej nie mogą się rozwijać bo gospodarka została tak wyregulowana że nikomu się nic nie opłaca. Lepiej jest nie pracować i dostawać zasiłek od państwa niż pracować i płacić wysoki podatek (a czym lepiej pracujesz tym większy go płacisz). Trzeba uwolnić rynek żeby więcej ludzi mogło pracować. Trzeba pozamykać komunistów z Unii Europejskiej którzy okradają ludzi pracujących. Czerwoni zabierają swoimi łapskami pieniądze zarobione przez społeczeństwo, a wydają je na islamistów i walkę z ociepleniem. To są ogromne pieniądze!!! Gospodarka regulowana nie może się rozwijać bo państwo tworzy monopole - nie ma konkurencji więc automatycznie podnoszą się ceny i spada jakość. Anglii wyjście z Unii nie wiele da. Tam dalej rządzą lewacy budując laickie państwo i promować multikulturalizm.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Opublikowano

Anglii wyjście z Uni nic nie da poza większym stratami. Wmówiono tylko Anglikom tym najciemniejszym i nie doedukowanym masom bezrobotnych że tylko traci na współpracy z Unią europejską i zalewani są przez emigrantów z Unii co jest nieprawdą bo ponad 55% emigrantów w Anglii DOSTAŁO pozwolenia na pracę a są z poza Unii europejskiej.

 

Dalszym dalszym Angielskim było doprowadzenie do 70% emigrantów z poza Unii zwłaszcza Indii i Pakistanu, co niestety się nie udało bo ci ludzie poza ściągnięciem rodzin nie chcą tu pracować, wolą założyć własne interesy i zarabiać, ciągnąc przy okazji benefity na rodziny. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

niemcy probowali 4 razy i im sie wkoncu udalo

unia to zlo

 

raz w roku 1000

2 raz w 1914

3 raz w 1939

a unie nie pamietam kiedy zalozono

dyryguje tym wszytkim teraz angela, sprawy zalatwia za naszymi plecami, np porzumienie z turcja dot fluchtlingow. HALO wyjdzmy z niej, bede k***a przyjezdzal do polszczy jak kurde krol na wakacje i swieta,

unia to zlo !

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

Co kogo obchodzi brexit, martwmy sie o siebie.

Ale u nas żadne wyjscie z uni nie jest możliwe bo ludzie myslą ze pieniądze biora sie z mennicy, zdecydowana wiekszośc mysli ze pieniądze się robią, nie rozumieją tego że mennica mogłaby wydac sryliard zł i każdemu porozdawać i nagle wartosc dzisiejszego 100zł spadła by do grosza.

Dla nich państwo ma dać, unia ma dać, a jak państwo nie daje to złe bo mi sie należy.

Nie wiedzą że żeby dac musi im albo komus innemu najpierw zabrać 150% tego co im da. A unia 200%.

 

Unia i ich prostowanie bananów, ograniczanie wydajności krów i cukrowni, jak dla mnie to ktos kto ma nad tym władze robi sobie jaja po prostu.

 

Tak jak w tym filmie pokazane, ci kretyni potrafia wydac setki regulacji co do ręczników, bo przeciez gdyby producent wyprodukowal ręcznik, który obcierałby skóre, był niechłonny, albo robił cokolwiek co konsumentowi by nie pasowało to przeciez by się nie sprzedał, bo po co ktoś miałby to kupować?

A za zrobienie tych pojebanych regulacji ktoś wział pieniadze, pieniądze które daliśmy my, każdy z nas kupując dziś rano chleb.

 

 

 

Ale przeciez unia z*******a, robi boiska w każdej wsi za milion zlotych, szkoda ze wczesniej rolnikom z tej wsi tak dojebała że stracili 5 milionów, i nawet o tym nie wiedzą, a ciemnota zadowolona.

 

 

To jest pięknie zrobione, robić kogoś w c***a i jeszcze ci za to dziękują.

A Anglia wypierdoliwszy z unii na pewno nic nie straci.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...