Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ostrzeżenie! Nie rejestrujcie się na serwerze classicmt2


Poslaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam... chciałbym was ostrzec przed rejestracją na classicMT2  ponieważ jest bardzo dziurawa i jest zbugowana, automatycznie potrafi logować się na czyjeś konto graczy z serwera  i pokazać wszystkie dane i ip 

 

e76f593e6fea72d6e96c16f75f022564.png 975d6f2b31a5b5d1eb48b6694fcdb8e7.png

 

 

ps jest tego więcej ;)

za wysoka sygnatura

Opublikowano

#każdy kto się zalogował na stronie jest zagrożony tym że jego dane ma ktoś inny 

Bug polega na tym że powiedzmy 50 osób jest zalogowanych na ww a Ty odświeżając możesz się przełączać między ich kontami spisując sobie ip tego gracza id email i inne rzeczy
dodatkowo możecie mu robić zakupy w is jeżeli ma smy ;

za wysoka sygnatura

Opublikowano

szczerze lubie pompe team ale ten  serw to jedno wielkie gówno pobugowane i zlagowane ravia była spoko ale zjebał ją ajajaj :( 

Opublikowano

Zostało to już naprawione Zapraszamy do rejestracji i do gry 

Rozpoczęcie przygody z metinem2. ??.11.2008

 

Opublikowano

z tego co się orientuje to był tylko bug wizualny, finalnie nic nie można było i tak zrobić a nawet jeśli to te zmiany nie były zatwierdzane także

jedynie co to można było sprawdzić login i e-mail przypisany do konta, nic więcej nie zrobisz

Opublikowano

z tego co się orientuje to był tylko bug wizualny, finalnie nic nie można było i tak zrobić a nawet jeśli to te zmiany nie były zatwierdzane także

jedynie co to można było sprawdzić login i e-mail przypisany do konta, nic więcej nie zrobisz

 

bug nie był wizualny :P tyle powiem :P  przez chwile można było mieć dostęp do bazy mysql ;) 

za wysoka sygnatura

Opublikowano

 

z tego co się orientuje to był tylko bug wizualny, finalnie nic nie można było i tak zrobić a nawet jeśli to te zmiany nie były zatwierdzane także

jedynie co to można było sprawdzić login i e-mail przypisany do konta, nic więcej nie zrobisz

 

bug nie był wizualny :P tyle powiem :P  przez chwile można było mieć dostęp do bazy mysql ;)

 

 

XDDDDDD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...