Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[17] - FIFA 17 Wymiana zawodników/ modernizacja drużyny


sora554

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Część gry (FIFA ):17
Link do składu/zdjęcie z gry:
http://www.futhead.com/squad-builder/SGwPvE0ldv00wfIw05P!x09LvJ0fbIx01l!i0Yj!e0Fkve03lPM0Pu1j/
Platforma: PC
Maksymalna, ostateczna cena nowego składu: 
Formacja(Ta sama/Inna, jeśli tak to jaka): 4-3-3 / 3-4-3
Ulepszony skład może być hybrydą(Tak/Nie): PL/LL
Gracze do wymiany w składzie(Dowolni/Nazwy piłkarzy):  Carlos Vela na Xherdan Shaqiri
Czego oczekuję: zgranie 100% , na potrzeby hybrydy mogę wymienić też napastnika , srodkowego pomocnika i prawego obrońcę . Czekam na jakieś ciekawe pomysły 

Opublikowano

Ile masz coinsów do wydania (nie licząc coinsów ze sprzedaży zawodników w aktualnym składzie), kto ciebie podpuścił, żeby prawego obrońcę dawać na CB (najbardziej chodzi o to H/M)? Zdecydowanie lepszy od Shaqiriego będzie Williams.

Opublikowano

Jakiego prawego obrońcę ? mam Williamsa ale potrzebuje kogos lewo nożnego a Shaqi ma fajne statystyki w wersji IF co do coinsów to jakies 400k chociaz planowałem tez kupno Grizmana

Opublikowano

Jakiego prawego obrońcę ? mam Williamsa ale potrzebuje kogos lewo nożnego a Shaqi ma fajne statystyki w wersji IF co do coinsów to jakies 400k chociaz planowałem tez kupno Grizmana

Nominalna pozycja Mario Gaspara to PO, nie widziałbym przeszkód, aby mógł zostać na tej ŚO, ale on ma workrate'y H/M, 178cm wzrostu i słabą skoczność, więc co najwyżej może iść na rezerwę.

 

Moja propozycja składu: http://www.futhead.com/17/squads/1897089/

Łączna wartość +/- 133,5k.

Opublikowano

w tej wersji gaspar nominalna ma CB ale faktycznie skocznosc i gra glowa to nie sa jego mocne strony , chociaż dobrze mi się nim gra jest szybki i ma niezłe podania . 
co do składu całkiem niezły myslę że wymienie jeszcz Oblaka na Lorisa .

A dlaczego Zouma a nie Koscielny? i mam jeszcze pytanie o co chodzi z tymi czarnymi kartami np. jak w tym składzie kante http://www.futhead.com/squad-builder/SGwPvE0oO!00!kvw05P!x09LvJ0iCvx01l!i0Yj!e0-VCe0TJ!M0gjCj/

Opublikowano

w tej wersji gaspar nominalna ma CB ale faktycznie skocznosc i gra glowa to nie sa jego mocne strony , chociaż dobrze mi się nim gra jest szybki i ma niezłe podania . 

co do składu całkiem niezły myslę że wymienie jeszcz Oblaka na Lorisa .

 

A dlaczego Zouma a nie Koscielny? i mam jeszcze pytanie o co chodzi z tymi czarnymi kartami np. jak w tym składzie kante http://www.futhead.com/squad-builder/SGwPvE0oO!00!kvw05P!x09LvJ0iCvx01l!i0Yj!e0-VCe0TJ!M0gjCj/

Ja bym Oblaka zostawił, niby nie najwyższy, ale nie raz mi dupe w draftach ratował.

Koscielnym mi się w tej fifie jak i poprzedniej gra rakowo w przeciwieństwie do Zoumy, bo niby ma statystyki słabsze, ale to rzeźnik (jeśli w fut champions spotkamy skład złożony z PL to bardzo często na obronie jest Zouma  :)).

Popraw link, bo się skład nie zapisał (złóż skład czy coś jeszcze raz i w prawym górnym rogu masz przycisk "save").

Opublikowano

to chyba lepiej kupic taka karte niz zwyky IF , a upgrade jest tylko w przypadku kaert IF czy do kazdej najlepszej wersji jaka sie pojawi ? 

Opublikowano

to chyba lepiej kupic taka karte niz zwyky IF , a upgrade jest tylko w przypadku kaert IF czy do kazdej najlepszej wersji jaka sie pojawi ? 

Do każdej najlepszej wersji.

Mój błąd, to działa tylko w przypadku IF

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...