Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak naprawić problem z rozdzielczością - The Elder Scrolls V - Skyrim Special Edition/Specjalna Edycja.


Argayn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć :)
Niedawno ukazała się odnowiona wersja The Elder Scrolls V - Skyrim, postanowiłem ją pobrać, ale napotkałem błąd z rozdzielczością. Wiele osób na forach ma ten problem i prosi o pomoc, aby nie pisać każdej kolejnej osobie postanowiłem zrobić wam krótki poradnik.

Zaczynamy!

Krok 1. Wchodzimy w foldery Dokumenty > My Games > Skyrim Special Edition

Krok 2. Otwieramy plik "SkyrimPrefs"

1WvDYEm.jpg

Krok 3. Szukamy linijki z :
 

fMeshLODLevel2FadeDist=1600
fMeshLODLevel1FadeDist=4000
fGamma=1.0000
bBorderless=1
bFull Screen=1
iSize H= (...)
iSize W= (...)
iScreenShotIndex=0
bTreesReceiveShadows=1

Krok 4. Podmieniamy rozdzielczość na naszą, pamiętając, że jeżeli macie np. rozdzielczość 1280x1024 ustawiacie (tak jakby, na odwrót):
 
iSize H=1024
iSize W=1280

 

- Dodatkowo, jeżeli chcecie mieć Pełny Ekran tzw. Fullscreen musicie w linijkach bBorderless=1

bFull Screen=1 dać 1
 

Krok. 5 - Zapisujemy i cieszymy się grą.




- Powodzenia, w razie problemów służę pomocą.

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 lata później...
Opublikowano
Dnia 5.10.2017 o 09:17, miszenka napisał:

Zrobiłem tak jak napisałeś i dalej nic nie pomogło ;/

Mój/Ten komputer i w wyszukiwaniu wpisujesz SkyrimPrefs i czekasz aż ci skończy skanować i patrzysz czy wszystkie pliki które wyskoczył o tej nazwie mają ustawioną taką rozdzielczość jaką chcesz.U mnie był jeden taki plik który właśnie nie miał ustawionej rozdzielczości co ja chciałem i mi to nie działało,po zmianie było wszystko git.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...