Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ekrany: logowanie, tworzenie postaci, wybór postaci/królestwa + taskbar


KoYGeR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

#

#

#

#

#

#

#

# JAKAŚ REKLAMA

#

#

#

#

#

#

#

#

 

Siema

Wrzucam Wam tutaj zakodowane przeze mnie ekrany (paczka zawiera również PSD) jako iż pewna osoba mnie oszukała.

Nie polecam Asenia.pl.

SS:

 

oczI4nw.jpg

 

 

 

Nie chciało mi się robić ss wszystkich ekranów.

DL:

https://mega.nz/#!t8UA2aQQ!ftEFRtNRMrKrcnSywpF5Y_QNvM8ru6sgpU7XgFtTm-I

Skan:

https://virustotal.com/pl/file/865087ba991aa8c64b23af26b386b783467e9e2a88f1abc8db0b6d65aa7deafe/analysis/1477818335/

@Kubek możesz zdjąć kilka %?

W razie pytań pisać na GG (podane w profilu).

Pozdrawiam. :)

BxFcm1v.gif

 

Opublikowano

O, super. Szukałem czegoś nowego, dzięki ;)

Zobaczymy jak wygląda kod  :lenny:

Opublikowano

O, super. Szukałem czegoś nowego, dzięki ;)

Zobaczymy jak wygląda kod :lenny:

Zmianę ip i portów masz w pliku intrologin.py jak coś ;)

BxFcm1v.gif

 

Opublikowano

Trochę nie ładne, nie podoba mi się. 


To chyba było na Avantadorze, więc dlaczego Asenia tego używała? Ten sam właściciel?


Nie podoba mi się, Pozdrawiam.


Ale lajka za chęci Ci zarzucę :)


 Isayia - Już wkrótce  :yay:B) 

Opublikowano

 

 

Trochę nie ładne, nie podoba mi się.

To chyba było na Avantadorze, więc dlaczego Asenia tego używała? Ten sam właściciel?

Nie podoba mi się, Pozdrawiam.

Ale lajka za chęci Ci zarzucę :)

Psd dostępne na lewo.. ;p

 

O, super. Szukałem czegoś nowego, dzięki ;)

Zobaczymy jak wygląda kod :lenny:

Zmianę ip i portów masz w pliku intrologin.py jak coś ;)
Dzięki dzięki :D
Opublikowano

Coś mi to przypomina panel Avantadora, dzięki za wstawkę.

Bo to jest Avantadora, a ta cebula była na tyle biedna, że nie była w stanie zamówić dla siebie grafiki i dlatego też mnie wyjebal.

BxFcm1v.gif

 

Opublikowano

L&A nie zezwala na publikację grafiki.

@Kubek proszę o usunięcie.

G****o mnie obchodzi czy zezwala czy nie. Dostałem grafikę, zostałem wyjebany to publikuje i jedno, i drugie - proste.

BxFcm1v.gif

 

Opublikowano

Nawet nawet, przyda się łap + :P

POSTY: [50] [75] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]


1817914831025941486533.png


 Ważne !   Pisząc/Odpisując wpisz w poście @Pesi

Opublikowano

Logo im zrobiłam, a nie zaplacili. Wszędzie je wpierdalają jakby to ich wlasność była. xD Też nie polecam tego gunwa. Spoko, wstawiaj wszystko co ich.

Oni nie mają nic swojego xD

BxFcm1v.gif

 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1124 23:46:02090 :: 
introLogin.py(line:128) __LoadScript
ui.py(line:2708) GetChild


LoginWindow.__LoadScript.BindObject - <type 'exceptions.KeyError'>:'id'


1124 23:46:02090 :: ============================================================================================================
1124 23:46:02090 :: Abort!!!!

Wyskoczył mi taki błąd

 

Itrologin:

self.idEditLine = self.GetChild("id")

ui:

return self.ElementDictionary[name]

To może wam pomoże

[25] [50] [75] [100] [125] [150] [175] [200] [225] [250] [275] [300] [325] [350] [375] [400] [425] [450] [475] [500]


 


Ranga: Debiutant

Opublikowano

Odpisze ktoś ?

[25] [50] [75] [100] [125] [150] [175] [200] [225] [250] [275] [300] [325] [350] [375] [400] [425] [450] [475] [500]


 


Ranga: Debiutant

Opublikowano
1124 23:46:02090 :: 
introLogin.py(line:128) __LoadScript
ui.py(line:2708) GetChild


LoginWindow.__LoadScript.BindObject - <type 'exceptions.KeyError'>:'id'


1124 23:46:02090 :: ============================================================================================================
1124 23:46:02090 :: Abort!!!!

Wyskoczył mi taki błąd

 

Itrologin:

self.idEditLine = self.GetChild("id")

ui:

return self.ElementDictionary[name]

To może wam pomoże

 

Pomoże mi ktoś ? ;/

[25] [50] [75] [100] [125] [150] [175] [200] [225] [250] [275] [300] [325] [350] [375] [400] [425] [450] [475] [500]


 


Ranga: Debiutant

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...