Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

POMOCY ! Nie mogę się połączyć ze swoim serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was wszsytkich jestem nowy a to mój pierwszy temat więc nie wiem czy pisze w odpowiednim miejscu ale przejdźmy do rzeczy.

Chciałem postawić  serwer mam wykupiony VPS KVM na minthoście, wgrałem plliki by rokox. Klienta też wziołem od niego wszystko było w jednej paczce czyli pongi są dobre ip zmieniłem w serverinfo.py. I teraz sedno problemu serwer sie odpala wchodze w klienta gdy wpisuje złe passy wyskakuje Podałeś zły login i hasło gdy wpisuje poprawne wyskakuje Błąd podczas łaczenia się z serwerem błagam pomocy stawiam już ten serwer 3 dni i nie mogę go zrobić :/.

 

Dodam że jeżeli byłby ktos skłonny skonfigurowac mi vps i podrzucić dobrego klienta i wszystko by działało mogę dać ze dyche dwie dychy takiej osobie.

 

Opublikowano
 PID TT  STAT    TIME COMMAND

1085 v0  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv0

1086 v1  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv1

1087 v2  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv2

1088 v3  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv3

1089 v4  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv4

1090 v5  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv5

1091 v6  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv6

1092 v7  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv7

2685  0- I    0:06.95 ./auth

3138  1  Ss   0:00.00 -bash (bash)

3510  1  I    0:00.14 ./db

3525  1  R+   0:00.00 ps
Opublikowano

Ja jestem zielony nie wiem co oznacza zrobić kanał chodzi ci o samo włączenie ich  przy /start ? Bo teraz jak dałem logi z komendy "ps" to miałem włączone dwa kanały znaczy jak wpisałem /start to dałem odpal dwa kanały. Ale jak napisałeś że nie mam odalonych kanałow to ci chodzi ze żaden nie jest włączony ?


A i jeżeli chodzi  o syser to mam takie coś SYSERR: Oct 29 21:53:10 :: LoadSetting: [iNIT_FORKED] Do not open file (locale/poland/forkedmapindex.txt)

Nwm czemu też mi zły czas pokazuje myślicie że to moze miec związek z jakimiś ustawieniami odnośnie państw czy coś ? Minthost pokazuje że vps jest w POLSCE


Tak masz racje nie ma kanałow teraz tak o tym poczytałem więc w czym moze być problem że te kanały sie nie włączają ma to związek z ustawionym czasie na serwerze ? z tym logiem z syser ? Pomóżcie proszę

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...