Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sposób na lvlowanie


Flyr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak najszybiej lvlować konto?Mam kilka zapasowych z 400 rp ( jak jeszcze się dostawało rp) obecnie chce jedno z nich wyexpić do 10lvla (mam 5) , żeby sobie skina wysłać.Jaki tryb najlepiej grać żeby wyexpić je do tego lvla bez boostow? Ew czy jak bd expił je botem to czy moje głowne konto na którego gifta bym wysłał może również polecieć ban w przypadku zbanowania tego z rp?trochę na nie wydałem , a niezbyt mi się uśmiecha to tracić ) I  czy ktoś obecnie planuje lvlowac "ręcznie" konto chętnie poexpie razem :D 

Opublikowano

Najbardziej opłacalne są aramy, szybka rozgrywka dająca przyzwoitą ilość ip i expa. W razie gdybyś bocił jakieś konto, tylko ono dostanie bana

Pozdrawiam cieplutko

Opublikowano

Najbardziej opłacalne są aramy, szybka rozgrywka dająca przyzwoitą ilość ip i expa. W razie gdybyś bocił jakieś konto, tylko ono dostanie bana Pozdrawiam cieplutko

A co z botami na TT? za 18 min gierkę dostałem 50 expa, kiedyś podobno na tej mapie się najszybiej expiło,działa to jeszcze?

Opublikowano

 

Najbardziej opłacalne są aramy, szybka rozgrywka dająca przyzwoitą ilość ip i expa. W razie gdybyś bocił jakieś konto, tylko ono dostanie bana Pozdrawiam cieplutko

A co z botami na TT? za 18 min gierkę dostałem 50 expa, kiedyś podobno na tej mapie się najszybiej expiło,działa to jeszcze?

 

Nie dziala juz power lvlowanie, najwygodniej jest na aramach botem lub piatkach po prostu samemu. Nie dostaniesz bana za botowanie na mainie

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

 

 

Najbardziej opłacalne są aramy, szybka rozgrywka dająca przyzwoitą ilość ip i expa. W razie gdybyś bocił jakieś konto, tylko ono dostanie bana Pozdrawiam cieplutko

A co z botami na TT? za 18 min gierkę dostałem 50 expa, kiedyś podobno na tej mapie się najszybiej expiło,działa to jeszcze?

 

Nie dziala juz power lvlowanie, najwygodniej jest na aramach botem lub piatkach po prostu samemu. Nie dostaniesz bana za botowanie na mainie

 

Jakiś link dla zielonego? :D Da bot radę od 6 do 10 lvla wyexpić zakładając że nie wywali w trakcie żadnego błędu w powiedzmy expiąc od 3 do 13/14? ewentualnie expi ktoś teraz na EUNE? jakiś premade czy cuś :D

 

Edit: Co to kur*a jest? http://scr.hu/7aza/927om

Opublikowano

 

 

 

Najbardziej opłacalne są aramy, szybka rozgrywka dająca przyzwoitą ilość ip i expa. W razie gdybyś bocił jakieś konto, tylko ono dostanie bana Pozdrawiam cieplutko

A co z botami na TT? za 18 min gierkę dostałem 50 expa, kiedyś podobno na tej mapie się najszybiej expiło,działa to jeszcze?

 

Nie dziala juz power lvlowanie, najwygodniej jest na aramach botem lub piatkach po prostu samemu. Nie dostaniesz bana za botowanie na mainie

 

Jakiś link dla zielonego? :D Da bot radę od 6 do 10 lvla wyexpić zakładając że nie wywali w trakcie żadnego błędu w powiedzmy expiąc od 3 do 13/14? ewentualnie expi ktoś teraz na EUNE? jakiś premade czy cuś :D

 

Edit: Co to kur*a jest? http://scr.hu/7aza/927om

 

6-10 lvl wchodzi w pare h. A to zdj to nie mam pojecia, jakies nowe tipy na botach? xD Albo ktos sie bawi czyms takim. Bylo cos jeszcze procz tego?

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

 

 

 

 

Najbardziej opłacalne są aramy, szybka rozgrywka dająca przyzwoitą ilość ip i expa. W razie gdybyś bocił jakieś konto, tylko ono dostanie bana Pozdrawiam cieplutko

A co z botami na TT? za 18 min gierkę dostałem 50 expa, kiedyś podobno na tej mapie się najszybiej expiło,działa to jeszcze?

 

Nie dziala juz power lvlowanie, najwygodniej jest na aramach botem lub piatkach po prostu samemu. Nie dostaniesz bana za botowanie na mainie

 

Jakiś link dla zielonego? :D Da bot radę od 6 do 10 lvla wyexpić zakładając że nie wywali w trakcie żadnego błędu w powiedzmy expiąc od 3 do 13/14? ewentualnie expi ktoś teraz na EUNE? jakiś premade czy cuś :D

 

Edit: Co to kur*a jest? http://scr.hu/7aza/927om

 

6-10 lvl wchodzi w pare h. A to zdj to nie mam pojecia, jakies nowe tipy na botach? xD Albo ktos sie bawi czyms takim. Bylo cos jeszcze procz tego?

 

Nope nic nie było , możliwe że jakieś tipy bo wyskoczyło chwilę wcześnej właśnie po rzuceniu E :P ale takie wtf tak samo jak kolega zrobił pente dariusem i zamiast (Darius) było (Cebulica) 

Opublikowano

 

 

 

 

 

Najbardziej opłacalne są aramy, szybka rozgrywka dająca przyzwoitą ilość ip i expa. W razie gdybyś bocił jakieś konto, tylko ono dostanie bana Pozdrawiam cieplutko

A co z botami na TT? za 18 min gierkę dostałem 50 expa, kiedyś podobno na tej mapie się najszybiej expiło,działa to jeszcze?

 

Nie dziala juz power lvlowanie, najwygodniej jest na aramach botem lub piatkach po prostu samemu. Nie dostaniesz bana za botowanie na mainie

 

Jakiś link dla zielonego? :D Da bot radę od 6 do 10 lvla wyexpić zakładając że nie wywali w trakcie żadnego błędu w powiedzmy expiąc od 3 do 13/14? ewentualnie expi ktoś teraz na EUNE? jakiś premade czy cuś :D

 

Edit: Co to kur*a jest? http://scr.hu/7aza/927om

 

6-10 lvl wchodzi w pare h. A to zdj to nie mam pojecia, jakies nowe tipy na botach? xD Albo ktos sie bawi czyms takim. Bylo cos jeszcze procz tego?

 

Nope nic nie było , możliwe że jakieś tipy bo wyskoczyło chwilę wcześnej właśnie po rzuceniu E :P ale takie wtf tak samo jak kolega zrobił pente dariusem i zamiast (Darius) było (Cebulica) 

 

W Lulu ;d

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...