Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Item po dodaniu jest niewidoczny w eq


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Same problemy ... Tym razem przy dodawaniu wlasnego itemka. Zaznacze, ze 1 item juz dodalem sa to buty i ladnie dzialaja. Teraz dodalem kask i tarcze i po wpisaniu komendy /i 90015 (moj kask) item wskakuje do eq tylko go nie widac tzn. miejsce w eq jest zajete ale tam jest pusty kwadracik. Nie widac ani nazwy przedmiotu ani nic... nie moge przelozyc w tamto miejsce niczego.

Po kolei robie to tak

 

Wypakowuje icony wrzucam tga z id np 90015 packuje i icony wrzucam do clienta

wypakowuje locale edytuje item list (dorzucam tam moj przedmiot z id 90015)

rozpakowuje item_proto za pomoca epacka 32

do item_proto.txt dodaje linijke z moim itemkiem (tak wiem ze jak chce tarcze to kopiuje linijke z tarcza itp.) id 90015 oczywiscie

do item_names dodaje.txt dodaje nazwe mojego itemka z id 90016

 

wszystko wrzucam do rozpakowanych locali pakuje locale i wrzucam do clienta

 

do navicata dodaje linie z id i nazwa 

 

CO ROBIE ZLE POMOCY !!!

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...