Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę współzałożycielem serwera Ts3.


User_1536557

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2DL80FN.png


Witam wszystkich!


 


Zacznijmy może od paru zdań o mojej osobie.Serwerami głosowymi zajmuję się ponad 1 rok.Mam na imię Bartłomiej, liczę 16 wiosenek.Posiadałem administratora jak i również wyższe rangi typu RooT, Technik na wielu serwerach np:


- Ts-Guest.pl


- Ts-Legend.pl


- Ts-Games.pl


- Acurats.eu


i wiele innych...


 


Czy posiadałem już kiedyś własny serwer?


- Oczywiście, że tak bawiłem się w stawianie serwera prywatnego, ale również serwera na Vps.Dużej przyszłości te Ts nie miały, iż po prostu z braku reklamy lub braku pomocy ze strony adminsitracji serwer przestawał funkcjonować dalej.


 


Co oferuję jako "Współzałożyciel"?


1.Stawiając serwer zawsze liczył się dla mnie wygląd zewnętrzny:


- Desing,


- Ikonki w jednym stylu + dopracowane w 100%,


- Nowe rangi 4fun,


- Nowa jakość,


- Opisy kanałów, regulamin, centrum pomocy itd..


2.Oczywiście obowiązuję się podjąć wspólnego opłacania serwera miesięcznie.


3.Permisje.


- W miarę dobrze dopracowane permisje do rang 4fun,administracyjnych, kanałowych.


4.Aktywność


Jestem w stanie poświęcić naprawdę dużo czasu dla serwera, iż po prostu prowadzę gildię w grze Metin2 i jako lider muszę być na pewno codziennie aktywny + reklama w gildii 20-30 osób.


 


I oczywiście wiele więcej...


 


Kontakt:


GG: 59487889


Opublikowano

Nie polecam tego użytkownika, jak dla mnie jest to osoba fałszywa.

Oraz ddosuje swoich użytkowników.

 

 

btw. Nie widziałem u Ciebie w gildii tylu osób.

lubie-to-png.png

Opublikowano

Nie polecam tego użytkownika, jak dla mnie jest to osoba fałszywa.

Oraz ddosuje swoich użytkowników.

 

 

btw. Nie widziałem u Ciebie w gildii tylu osób.

 

Cieszę się bardzo z twojej wypowiedzi.Nie mam zamiaru dalej tego ciągnąc.(Osoba Fałszywa hahahaha)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...