Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Kennen


piechu990

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kennen bardzo spoko postać, jest w mecie oraz generalnie da się nią rozgromić większość lanerów. AD runki, doran i przeciwnik nie ma przez autoataki podejścia do farmy, łatwo się zdobywa FB, bo niektórzy nawet nie liczą tego, kiedy będzie stun. Mocne TF, dzięki hextechowi i R'ce oraz dosyć mobilny. :]

Minusem jest to, że szybko się wywala z energii i czasem nie opłaca się go wziąć, kiedy przeciwnik po prostu potrzebuje takiej Poppy, a więc nie jest bardzo uniwersalny.

Opublikowano

Aktualnie kennen bardzo spoczi pick. Przeważnie gra się nim na topie, ale jeśli dostaniesz mida na rankedzie, możesz grać nim także mida. Podczas wymian na linii bardziej się poke'uje niż leci full combo. Stun bardzo szybko wchodzi więc można dać nawet 2 auto ataki po jebnięciu piorunkiem i szybko odsunąć się, bez żadnych strat. Kontruje kilka postaci i vice versa. Na takiego Jayca za dużo nie zrobisz, więc lepiej skupić się na zminimalizowaniu utraty wieży i próbować rozegrać coś z teleportem na bocie. Nie jest zbytnio uniwersalny, ale i tak ciężko samemu przegrać nim grę. Kennenem skupiasz się głownie na team fightach, więc mając 0/1 ale nie odstając farmą od przeciwników i tak jesteś w stanie bardzo na mieszać podczas walk. Imo pick bardzo dobry, wpasowujący się dobrze w mete. Ino grać xD

Opublikowano

Aktualnie kennen bardzo spoczi pick. Przeważnie gra się nim na topie, ale jeśli dostaniesz mida na rankedzie, możesz grać nim także mida. Podczas wymian na linii bardziej się poke'uje niż leci full combo. Stun bardzo szybko wchodzi więc można dać nawet 2 auto ataki po jebnięciu piorunkiem i szybko odsunąć się, bez żadnych strat. Kontruje kilka postaci i vice versa. Na takiego Jayca za dużo nie zrobisz, więc lepiej skupić się na zminimalizowaniu utraty wieży i próbować rozegrać coś z teleportem na bocie. Nie jest zbytnio uniwersalny, ale i tak ciężko samemu przegrać nim grę. Kennenem skupiasz się głownie na team fightach, więc mając 0/1 ale nie odstając farmą od przeciwników i tak jesteś w stanie bardzo na mieszać podczas walk. Imo pick bardzo dobry, wpasowujący się dobrze w mete. Ino grać xD

Wybór tylko pod określonych bohaterów. Łatwo go skontrować, a ostatnio utracił na swej sile. Zależy też wszystko od dywizji, bo:

 

łatwo się zdobywa FB, bo niektórzy nawet nie liczą tego, kiedy będzie stun. Mocne TF, dzięki hextechowi i R'ce oraz dosyć mobilny. :]

[...] nie zdarza się na wyższych ligach praktycznie wcale.

 

 

Minusem jest to, że szybko się wywala z energii

Właśnie tutaj można popełnić spory błąd: zamiast kogoś zabić, wywalasz się na pape, bo zabrakło energii na spellka.

 

Według mnie, to był mocny jakiś czas temu, a teraz bardziej pod drużynkę. Z buta nie ma co nim grać.

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

imo kennen dobry jest na solo q sytuacyjnie. Ominmy temat profesjonalnej sceny jak i pol profesjonalnej na ktorej graja druzyny ktore ze soba trenuja. Jesli enemy team wezmie tankowaty team to kennen jest w dupie w late ze tak powiem. Mam nim ze 100 gier zagranych na rankedach i zauwazylem ze przegrywam wiekszosc gier ktore przegralem byly to na linii grajac na tanka nawet jesli bylem ahead to w late wystarczylo cc i odrazu wyjebka. 

Opublikowano

Kennen bardzo fajny pick na chwilę obecną. Ma bardzo duży wkład w potoczenie się teamfightów, dobry laning phase jeśli potrafisz wykorzystać w pełni jego potencjał i na siłe może być grany na obu pozycjach na dolnej alei :D Ogólnie jego zadaniem jest nałożenie jak największej ilości CC, co nie jest najtrudniejszym zadaniem w jego przypadku. 

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Kenenn jest spoko mam 7lvl kennena oraz skórke krwawy kenenn polecam ci go bo jak ma ulti to sp wbijasz się używasz zonie i twój team może spokojnie zabic wrogów polecam kennena gram nim od początku mej gry :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...