Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fotel gamingowy - dylemat


ProjectX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja p******e, te gówniane fotele nie są wygodne. Jak chcesz coś naprawdę wygodnego, to wydaj ten hajs na tzw. fotel prezesa. Coś w ten deseń, sam posiadam fotel z nowego stylu i jest taki sztos, że te wszystkie 'ricery' chowają się w piździe, uprzedzając płaczków siedziałem na dx 'ricerze' i jest o wiele chujowszy niż nawet najtańszy fotel z nowa stylu. Polecam ten model http://ergomeble.pl/marzena/foto/fotele/Fotel-LINEA-Nowy-Styl--2%20KOLORY.JPG

Opublikowano

AK może wygląda lepiej, ale DX będzie lepszy jeśli chodzi o wygodę.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Daj sobie spokój z "gejmingowymi" fotelami, to tylko chwyt marketingowy byś wyjebał 1000zł gdzie wartość tego to z 300zł.

Gównoskóra, która klei się do ciała, latem strasznie nie praktyczne, pęka oraz nie przepuszcza powietrza.

Polecam krzesło MARKUS z IKEI za 500zł. Wygodne, stabilne, 10 lat gwarancji.

Cześć! Życzę Ci dobrego dnia! Uśmiechaj się!

Opublikowano

dziwna sprawa z fotelami dla GEJmerow, tez takowego szukalem, siedzialem naz tym DX gownie (jak dla mnie) zamowilem fotel za 150 euro, wygodniejszy i tez gejmingowy. Polecam popatrzec na fotele bez przydomku gejming,

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

Ja p******e, te gówniane fotele nie są wygodne. Jak chcesz coś naprawdę wygodnego, to wydaj ten hajs na tzw. fotel prezesa. Coś w ten deseń, sam posiadam fotel z nowego stylu i jest taki sztos, że te wszystkie 'ricery' chowają się w piździe, uprzedzając płaczków siedziałem na dx 'ricerze' i jest o wiele chujowszy niż nawet najtańszy fotel z nowa stylu. Polecam ten model http://ergomeble.pl/marzena/foto/fotele/Fotel-LINEA-Nowy-Styl--2%20KOLORY.JPG

Tę odpowiedź uważam za kpinę typowego Kowalskiego i nie wiem dlaczego nie ma warna. Nie stać Cię na fotel za ponad 250 euro, to polecasz do biura pani sekretarki za ponad 300/400 zł. Nie wiem skąd się wzięła natura Polaków, że nigdy nie mieli daną rzecz, a oceniają. Skoro ma pieniądze, to jego sprawa. Te fotele są mega wygodne, regulują ciało - sam miałem okazje na nim siedzieć, jedynie ta cała ''poduszka'' u góry zawadzała mi. To nie ma być fotel prezesa do biura, tylko do grania! 

 

Polecam jak najbardziej DX racer

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona, jeśli Państwa Europy mają przeżyć. 

 

Dla autora tematu mogę jeszcze śmiało polecić fotel DXseat: http://www.dxseat.com/pl/cat4_a-class.html

Opublikowano

 

Ja p******e, te gówniane fotele nie są wygodne. Jak chcesz coś naprawdę wygodnego, to wydaj ten hajs na tzw. fotel prezesa. Coś w ten deseń, sam posiadam fotel z nowego stylu i jest taki sztos, że te wszystkie 'ricery' chowają się w piździe, uprzedzając płaczków siedziałem na dx 'ricerze' i jest o wiele chujowszy niż nawet najtańszy fotel z nowa stylu. Polecam ten model http://ergomeble.pl/marzena/foto/fotele/Fotel-LINEA-Nowy-Styl--2%20KOLORY.JPG

Tę odpowiedź uważam za kpinę typowego Kowalskiego i nie wiem dlaczego nie ma warna. Nie stać Cię na fotel za ponad 250 euro, to polecasz do biura pani sekretarki za ponad 300/400 zł. Nie wiem skąd się wzięła natura Polaków, że nigdy nie mieli daną rzecz, a oceniają. Skoro ma pieniądze, to jego sprawa. Te fotele są mega wygodne, regulują ciało - sam miałem okazje na nim siedzieć, jedynie ta cała ''poduszka'' u góry zawadzała mi. To nie ma być fotel prezesa do biura, tylko do grania! 

 

Polecam jak najbardziej DX racer

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona, jeśli Państwa Europy mają przeżyć. 

 

Dla autora tematu mogę jeszcze śmiało polecić fotel DXseat: http://www.dxseat.com/pl/cat4_a-class.html

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Myślałem, że większym debilem już nie możesz być. Ten model, który podałem w cenie rynkowej, to 1000zł. Widać, że to ty(specjalnie z małej), jesteś typicznym polakiem, który łyka wszystko co mu sprzedadzą jego idole z jutuba.

Żałosny typ.

Opublikowano

 

 

Ja p******e, te gówniane fotele nie są wygodne. Jak chcesz coś naprawdę wygodnego, to wydaj ten hajs na tzw. fotel prezesa. Coś w ten deseń, sam posiadam fotel z nowego stylu i jest taki sztos, że te wszystkie 'ricery' chowają się w piździe, uprzedzając płaczków siedziałem na dx 'ricerze' i jest o wiele chujowszy niż nawet najtańszy fotel z nowa stylu. Polecam ten model http://ergomeble.pl/marzena/foto/fotele/Fotel-LINEA-Nowy-Styl--2%20KOLORY.JPG

Tę odpowiedź uważam za kpinę typowego Kowalskiego i nie wiem dlaczego nie ma warna. Nie stać Cię na fotel za ponad 250 euro, to polecasz do biura pani sekretarki za ponad 300/400 zł. Nie wiem skąd się wzięła natura Polaków, że nigdy nie mieli daną rzecz, a oceniają. Skoro ma pieniądze, to jego sprawa. Te fotele są mega wygodne, regulują ciało - sam miałem okazje na nim siedzieć, jedynie ta cała ''poduszka'' u góry zawadzała mi. To nie ma być fotel prezesa do biura, tylko do grania! 

 

Polecam jak najbardziej DX racer

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona, jeśli Państwa Europy mają przeżyć. 

 

Dla autora tematu mogę jeszcze śmiało polecić fotel DXseat: http://www.dxseat.com/pl/cat4_a-class.html

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Myślałem, że większym debilem już nie możesz być. Ten model, który podałem w cenie rynkowej, to 1000zł. Widać, że to ty(specjalnie z małej), jesteś typicznym polakiem, który łyka wszystko co mu sprzedadzą jego idole z jutuba.

Żałosny typ.

 

Dziwne, że masz 20 lat, bo szczeniackie zachowanie. Skoro chce mieć on gamingowy fotel, to będzie miał gamingowy, więc nie polecaj mu syfu za wartość 300 zł z pseudo skóry do biura sekretarki, bo wygląda okropnie on do grania, a do biura styknie. Poza tym poleciał report za poszarpanie mego mienia. Polecam fotele DXseat. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...