Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd DB


bigbig

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może masz mysql wyłączone ? wpisz service mysql-server status i pokaż co ci tam wyskoczy.

Restart był robiony nie jeden raz , tu coś innego jest na rzeczy.

Opublikowano

może masz mysql wyłączone ? wpisz service mysql-server status i pokaż co ci tam wyskoczy.

Nie może lecz na pewno, dobrze kminiłeś lecz inna komenda :D

 

 

może masz mysql wyłączone ? wpisz service mysql-server status i pokaż co ci tam wyskoczy.

Restart był robiony nie jeden raz , tu coś innego jest na rzeczy.

 

I co z tego że robiłeś restart jak np. nie będziesz miał dodany wpis żeby na starcie uruchamiał się mysql to nie uruchomi się...

Czyli w pliku rc.conf:

mysql_enable="YES" 

Wpisz komendę:

/usr/local/etc/rc.d/mysql-server restart

I od tej pory będziemy mieć pewność że mysql ruszył.

Tak poza tym po tej komendzie jeśli nie połączy się z mysql, a stawiasz na hamachi to proszę nie ukrywaj mi tutaj IP okej? to IP nie zagraża Ci w żadnym wypadku a jeśli to KVM to możesz zakryć.

Jeśli hamachi, proszę daj mi screena z komendy ifconfig jak dobrze pamiętam.

 

Ponadto jeśli chcesz mieć serwer i wprowadzać reaktywacje Gladora z takimi umiejętnościami to mam radę, odpuść sobie. Bo ten błąd to najbanalniejszy błąd jaki może być z mysql.. A piszę tak z tą reaktywacją, ponieważ masz w Hobby oraz w sygnaturce foto z treścią :D

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

 

może masz mysql wyłączone ? wpisz service mysql-server status i pokaż co ci tam wyskoczy.

Nie może lecz na pewno, dobrze kminiłeś lecz inna komenda :D

 

 

może masz mysql wyłączone ? wpisz service mysql-server status i pokaż co ci tam wyskoczy.

Restart był robiony nie jeden raz , tu coś innego jest na rzeczy.

 

I co z tego że robiłeś restart jak np. nie będziesz miał dodany wpis żeby na starcie uruchamiał się mysql to nie uruchomi się...

Czyli w pliku rc.conf:

mysql_enable="YES" 

Wpisz komendę:

/usr/local/etc/rc.d/mysql-server restart

I od tej pory będziemy mieć pewność że mysql ruszył.

Tak poza tym po tej komendzie jeśli nie połączy się z mysql, a stawiasz na hamachi to proszę nie ukrywaj mi tutaj IP okej? to IP nie zagraża Ci w żadnym wypadku a jeśli to KVM to możesz zakryć.

Jeśli hamachi, proszę daj mi screena z komendy ifconfig jak dobrze pamiętam.

 

Ponadto jeśli chcesz mieć serwer i wprowadzać reaktywacje Gladora z takimi umiejętnościami to mam radę, odpuść sobie. Bo ten błąd to najbanalniejszy błąd jaki może być z mysql.. A piszę tak z tą reaktywacją, ponieważ masz w Hobby oraz w sygnaturce foto z treścią :D

 

Wy chyba sob

 

 

może masz mysql wyłączone ? wpisz service mysql-server status i pokaż co ci tam wyskoczy.

Nie może lecz na pewno, dobrze kminiłeś lecz inna komenda :D

 

 

może masz mysql wyłączone ? wpisz service mysql-server status i pokaż co ci tam wyskoczy.

Restart był robiony nie jeden raz , tu coś innego jest na rzeczy.

 

I co z tego że robiłeś restart jak np. nie będziesz miał dodany wpis żeby na starcie uruchamiał się mysql to nie uruchomi się...

Czyli w pliku rc.conf:

mysql_enable="YES" 

Wpisz komendę:

/usr/local/etc/rc.d/mysql-server restart

I od tej pory będziemy mieć pewność że mysql ruszył.

Tak poza tym po tej komendzie jeśli nie połączy się z mysql, a stawiasz na hamachi to proszę nie ukrywaj mi tutaj IP okej? to IP nie zagraża Ci w żadnym wypadku a jeśli to KVM to możesz zakryć.

Jeśli hamachi, proszę daj mi screena z komendy ifconfig jak dobrze pamiętam.

 

Ponadto jeśli chcesz mieć serwer i wprowadzać reaktywacje Gladora z takimi umiejętnościami to mam radę, odpuść sobie. Bo ten błąd to najbanalniejszy błąd jaki może być z mysql.. A piszę tak z tą reaktywacją, ponieważ masz w Hobby oraz w sygnaturce foto z treścią :D

 

Wielki 'PROGRAMISTO' serwer był uruchmiony i miał się dobrze do czasu....

po otwarciu bety zaczęło się sypać i twoje wypociny raczej nie pomogą.

gdyby był to normalny błąd nie wstawiał bym go na forum.

Opublikowano

Mi taki błąd wywalało po wgraniu nowej bazy tzn. Usunąłem bazę ta co była wgrana i wgrałem nową swoją lecz też nie działało, a gdy przywróciłem domyślną bazę danych również nie działała. Więc musiałem na nowo stawiać serwer na Virtual Box i teraz działa normalnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...