Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zarobić na początku?


M@rtyna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam myslalam aby wrocic na globala swiat Andros.. kiedys gralam mam tam postac szamanke chyba 57lv.. nie mam eq ani kase na nie.. 

jak najlepiej zarobic i najszybciej zarobic? jakies wskazowki.... .... chyba ze jest tutaj ktos kto poratuje pare groszy na androsie..

luffy-impressed-crying-one-piec.gif?w=35

Opublikowano

Droga Martyno, takich tematów tutaj przewijało się już setki w ostatnim miesiącu, dlaczego nikt nie potrafi używać opcji szukaj?

odp.

Pograć dla przyjemności z ekipą, jasne że warto , jak zarobić? ->odłamki.

pozdro.

 

 

Opublikowano

Droga Martyno, takich tematów tutaj przewijało się już setki w ostatnim miesiącu, dlaczego nikt nie potrafi używać opcji szukaj?

odp.

Pograć dla przyjemności z ekipą, jasne że warto , jak zarobić? ->odłamki.

pozdro.

 

dokladnie chodzi o 

Odłamek Smoczego Kamienia

luffy-impressed-crying-one-piec.gif?w=35

Opublikowano

 

Droga Martyno, takich tematów tutaj przewijało się już setki w ostatnim miesiącu, dlaczego nikt nie potrafi używać opcji szukaj?

odp.

Pograć dla przyjemności z ekipą, jasne że warto , jak zarobić? ->odłamki.

pozdro.

 

dokladnie chodzi o 

Odłamek Smoczego Kamienia

 

 

Tak, na alchemii aktualnie najlepiej się zarabia.

http://wiki.metin2.pl/index.php/Alchemia_Smoczych_Kamieni

Opublikowano

jest jakas osoba na Androsie ktora uratuje i da pare groszy na eq nawet +6 dla szamanki 

ruszyć dupe a nie myśleć , że wszystko z nieba spadnie... co to za problem eq+6 sobie zrobić? 

@topic

nie.

 

 

Opublikowano

jest jakas osoba na Androsie ktora uratuje i da pare groszy na eq nawet +6 dla szamanki 

Jak już żebrzesz, to zrób to z klasą.

 

Jak chcesz dobrze wystartować to może tak jakiś zakupik yangów na allegro :)

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Tak jak wyżej pisali, najlepszym zarobkiem na niższym lvl'u są odłamki. Wbijasz 30 lvl postaci, dropisz np. Polana (m2) lub pustynia. Pamiętaj jednak, że wpierw musisz przyjąć misję od alchemika, oraz ilość odłamków w ekwipunku nie może przekraczać 10. Radzę zrobić shopa, przekładać wydropione odłamki i dropić od nowa. :D

 

Powodzenia. :)

                                                         

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...