-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
Gnieworz
Gnieworz
mój projekt jest dość obszerny i kiedy kończyłem go montować co 5 minut musiałem restartować camtasię (więc już wiem że muszę się z niej przesiąść na coś lepszego) ale problem polega na tym że kiedy uruchamiam renderowanie to za każdym razem dochodzi do 16.8% i program przestaje działać
postępowałem zgodnie z tym co piszą w internecie czyli:
- rozdzieliłem wszystkie grupy (pomogło, bo wcześniej crash był na samym początku renderowania)
- ustawiłem priorytet na czasu rzeczywistego (dało to tylko tyle że renderowanie jest szybsze)
- uruchomiłem jako administrator i w trybie zgodności z win7 (mam windows 10) - raczej nic to nie zmieniło
przypuszczam że chodzi o zbyt małą ilość ramu ponieważ menadżer zadań pokazuje że zużycie dochodzi do 2 gb
w kompie mam 8gb ale z tego co wiem apki 32bitowe nie mogą mieć więcej niż 2gb
da się to jakoś ominąć? przydzielić więcej ramu do tej apki? a może jest już jakaś nowsza camtasia która jest w 64 bitach? a może istnieje inne rozwiązanie mojego problemu?
0 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.