Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

4ESPORT / Właściciel / Próba Oszustwa / VEST


Kapsik99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

 

Temat będzie dotyczył serwera teamspeak 4esport i ich super przekrętów na internecie, nagranie dostałem od kolegi i zaczynam udostępniać wszędzie, aby każdy dowiedział się jak funkcjonuje 4esport, teamspeak i jego administracja jest żałosny, teamspeak'a nie polecam, również proszę o udostępnianie tego dalej. Polecam wysłuchać całej rozmowy, vest jest znany z różnych przekrętów i zdobywania rang na teamspeak i niszczenie ich.

 

Rozmowa: http://www10.zippyshare.com/v/Bivn80Ll/file.html zacząć słuchać od 1:15 min.

Nagranie:  http://www63.zippyshare.com/v/2TBsAn74/file.html ( Początkowo brak głosu, ale nic nie mówili później jest mniej więcej właśnie od 1:15 )

 

Pytanie ode mnie: Czy jeżeli osoba próbowała ukraść 200zł, podlega pod kodeks karny, proszę odpowiedzieć pod postem i wypowiedzieć się na temat działalności 4esport jeżeli ktokolwiek miał z nimi doczynienia lub ich zna ? !

Opublikowano

Jeżeli to ten sam micu co miał inny serwer i którego ja znam i on się niby dał na takie coś wyjebać.. A tych z ts7.pl coś mi sie zdaje że pamiętam tylko nie zmienili sobie nickow na ts ? tak z ciekawości ?

oDYVDfv.gif
Opublikowano

Chyba zostanie wszczęte postępowanie karne w sprawie próby kradzieży 200 zł.

Pan Vest będzie proszony o wstawienie się na komisariat policji w Nibylandii.

Pomogę Ci, będę twoim adwokatem.

 

 

A skąd wiesz kto tam gada? Skoro jest tylko dźwięk?

 

W ogóle ten twój temat jest złożony jak najebany Gorzał po komuni.

Opublikowano

Chyba zostanie wszczęte postępowanie karne w sprawie próby kradzieży 200 zł.

Pan Vest będzie proszony o wstawienie się na komisariat policji w Nibylandii.

Pomogę Ci, będę twoim adwokatem.

 

Oraz CBA i CBS wpadną mu z czarnymi przez okno 

nysJSoN.png

4585214765990561533817.png

Opublikowano

A gdyby ktoś przez internet powiedział, że go w domu biją to poszedłbyś na policję bronić praw człowieka?

A tak serio to nie jest forum do takich tematów - postów. 

I tak użytkownicy tego serwera będą tam siedzieć i tak.

Osobiście znam Vest-a i wiem, że ma do siebie dystans i lubi żartować.

Jeśli bierzesz wszystko na poważnie i tak do tego podchodzisz to polecam nie korzystać z internetu. 

Takie teksty i rozmowy, jeśli chodzi o TeamSpeak to norma i porządek dzienny. 

Opublikowano

Dobrowolnie zgłoszę się na komisariat! Bierzcie mnie!  :((

To możesz już oczekiwać bo własnie został do ciebie na ts wysłany patrol policji 

70978e2bf872092b687fc71e72a6ce50.jpg

4585214765990561533817.png

Opublikowano

W gruncie rzeczy jeżeli doszło do przestępstwa to powinieneś gdzieś to zgłosić. Rzecz jasna jeśli masz odpowiednie dowody, a serwery teamspeak to trochę ruchomy cel. Póki co zamykam temat, bo i tak wypowiadają się tutaj osoby z kółka wzajemnej adoracji, więc imo bez sensu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...