Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie macie opinie na temat Pandory?


szalony39

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj pobralem bo chcialem zobaczyc czy stary bs dziala, wbilem sobie 10lvl a do tego lvla tylko 1 sztabka 10kk bo reszte drophacki zapierniczaly ;D

Opublikowano

Gowno wiecie i gowno sie znacie. Serwer przechodzi na source w najbliższych dniach. A co do graczy to liczba 2-3k póki serwer stoi to będzie sie utrzymywała.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

"serwer przechodzi na source" no niech przejdzie tylko co z tego skro pewnie z 30% graczy bedzie mialo XXKKK bo nazbieraja na botach czego by nie zrobili powinni wystartowac od 0 na tym source i tyle :) reszta zawsze sie znajda boty ale kiedy bigniesz po m1 i wszyscy na wh leca to to jest parodia a nie serwer. Moim zdaniem nie ma sensu grac jesli nie wystartuja od 0 bo nie ma równości z innym graczami ;)

Opublikowano

Ostatnio tak na source przechodzili że po tygodniu chyba prób i stęków arymaniuka czy pies go zwał serwer nie ruszył. Więc jak teraz przechodzi na source to ja powodzenia życzę :) Naiwni i tak idą i grają a tamci tylko ręce zacierają że im się udaje głupich zbierać i wyciągać od nich hajs ;D Nie polecam :D

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

Opublikowano

Chwilę pograłem i juz nie, 90 % jak nie 99.9 % typa gra na bocie, i m2boby w m1 gdzie kradną sztabki + na kamerze na 1 lvl mozna gildie zalozyc i oddawac expa caly czas, ale z powodu lagów konto się expi no donator guild zamula z powodu lagów na serwie, ale nie ma co sie dziwić jak wchodzisz do jakiego kolwiek spota to all zajęte przez wh, a jak go wyjebiesz to przyjdzie gildia;eh mozna by to jeszcze zniesc ale nie wtedy gdy wchodzisz na mape i zanim sie zaladuja jakie kolwiek moby to one juz padaja i nie ma co odbijac spota. chociaz ostatnie chwile spedzilem na wrzucaniu krolowej na m1 m2 tak na pamiątke

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Ostatnio tak na source przechodzili że po tygodniu chyba prób i stęków arymaniuka czy pies go zwał serwer nie ruszył. Więc jak teraz przechodzi na source to ja powodzenia życzę :) Naiwni i tak idą i grają a tamci tylko ręce zacierają że im się udaje głupich zbierać i wyciągać od nich hajs ;D Nie polecam :D

Ty wiesz wogóle o którym serwerze dyskutujemy ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

 

Ostatnio tak na source przechodzili że po tygodniu chyba prób i stęków arymaniuka czy pies go zwał serwer nie ruszył. Więc jak teraz przechodzi na source to ja powodzenia życzę :) Naiwni i tak idą i grają a tamci tylko ręce zacierają że im się udaje głupich zbierać i wyciągać od nich hajs ;D Nie polecam :D

Ty wiesz wogóle o którym serwerze dyskutujemy ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Tak , o pandorze. Na jedno gówno wychodzi bo i tak nie daje ręki uciąć że to jeden ten sam wałek i na to samo wychodzi. 

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...