Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Składanie komputera do 4000 zł


Dzeki Czan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki posiadasz budżet na kupno? 4000 zł nie licząc systemu 
Kiedy zamierzasz kupić zestaw? (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat) do 2 tygodni
Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora?
Do czego ma służyć komputer? do gier
Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)? Nie
Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny? nie konieczne
Czy zamierzasz podkręcać podzespoły? nie
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu? Proszę o doradzenie gdzie zmontować ten komputer. Słyszałem ,że morele.net jest dobrym sklepem, co powiecie na ten temat??

Drugie pytanie na temat morele tam widziałem ,że jak kupuje lub składa sie komputer w plomby to jak je zerwę np przy czyszczeniu komputera z kurzu to już mi  gwarancji nie uznają tak to rozumie.To w jaki sposób mam go wyczyścić aby gwarancja była ważna.

1373701876-U969346.jpg

Opublikowano

Przyjdź tydzień przed zakupem, ceny mogą się zmienić i może doradzimy ci co innego zwłaszcza że grudzień i święta to przeceny będą.

Dobra edit .Fundusze praktycznie już mam to i mogę kupić go do 2 tygodni. Chciałem zobaczyć co mi doradzicie w tych pieniądzach na chwile obecną.Tak na marginesie to średnio biorąc pod uwagę ostatnie lata to o ile % tanieje sprzęt w grudniu?

1373701876-U969346.jpg

Opublikowano

Prosze : https://www.morele.net/inventory/info/mE1FPx/

 

Co prawda zestaw przekroczył budżet o 300zł ale tak jak mówie na świeta na pewno potanieje a warto dopłacić do tej 1070 i SSD.

 

Jeśli nie stanieje/nie bedziesz chciał czekać to usun SSD z koszyka lub HDD+zmień zasilacz na l2 i powinno styknąć.

 

No ewentualnie zmień na 1060 ale stracisz w grach typu Crysis 3/BF 1 Wtedy możesz sobie dołożyć 8GB ramu żeby mieć 16 i zapewnić w kolejnych nowszych tytułach bezpieczną ilość pamięci.

Opublikowano

Jaki masz monitor? O konkretny model pytam.

 

 

Tak na marginesie to średnio biorąc pod uwagę ostatnie lata to o ile % tanieje sprzęt w grudniu?

Wcale nie tanieje tylko trzyma cenę bądź drożeje, bo ludzie i tak kupią. Tanieją to gnioty, które nie schodzą, a nie dobry sprzęt.

 

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.
Obecnie sklep oferuje dwie różne usługi montażu.
Pierwsza przeznaczona jest dla osób, które w swoim zestawie nie dokupują dodatkowego
chłodzenia na procesor, lecz zamierzają korzystać z dodawanego przez producenta procesora
http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-bez-dodatkowego-chlodzenia-266770/
to ta usługa.
Druga natomiast została przeznaczona dla osób, które dokupują do zestawu oddzielne
chłodzenie na procesor
http://www.morele.net/montaz-komponentow-od-3-elementow-wraz-z-dodatkowym-chlodzeniem-690846/
W przypadku obu powyższych usług przy zamawianiu zestawu w polu "kod promocyjny" należy wpisać
O44Y129AC8
i naciśnąć obok wyślij. Wtedy koszt montażu zmieni się na 1 złoty, a wysyłka będzie darmowa.
Alternatywnie zamiast montażu możesz dodać do koszyka pendrive SanDisk Cruzer Blade 16GB
https://www.morele.net/pendrive-sandisk-cruzer-blade-16-gb-001043360000-sdcz50-016g-b35-288752/
Wtedy  przy zamawianiu skorzystaj z kodu
WP35ZXZG5A
i postępuj analogicznie jak w przypadku promocji na montaż.

Opublikowano

Możesz spróbować kupić teraz po tej sobocie.

 

Od piątku do niedzieli jest PGA więc intel i amd na 100% bedą sprzedawać swoje produkty w okazjonalnych cenach, możesz pośledzić wydarzenie i sprawdzić czy na allegro w sobotę nie pojawią się tanie procesory lub może karty graficzne.

Opublikowano

Nie mam czego się przyczepić, przy zestawie @KeragosPL . Warto dopłacić te 300zł i mieć naprawdę fajny zestaw ;) Sam był złożył coś identycznego.

 

Co do promocji, to na PGA osobiście można na miejscu kupić części z x-komu chyba w dosyć niskiej cenie. Co do internetowych promocji, to raczej nic nie ma, a w grudniu tym bardziej przecen nie będzie xD

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...