Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Informacje] Chodz Ktoś Z Was Do Tż (Technikum Żywienia)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie w szkole do TŻ(przynajmniej pierwszej klasy) żaden chłopak nie chodzi. Mnie się wydaję, że dla chłopaka nie ma tam nic ciekawego, jedynym plusem jest to że będziesz sam w gronie kilkunastu(kilkudziesięciu) dziewczyn ;)

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Ja chodzę do Technikum Gatronomicznego w Łodzi druga klasa już za mną jeszcze 2 lata nauki...

Nauki jest w ch** ja jak idę na 8 rano to wcześniej niż o 16-15 lekcji nie kończę a zdarza się i tak że kończę po 18...

U mnie jest wręcz przeciwnie bardzo dużo chłopaków jest mam dwie klasy w której są sami faceci (klasy równoległe) u mnie jest jakiś wyjątek mamy więcej dziewczyn...

A co do nauki to jak jesteś wytrwały to sobie poradzisz.. co prawda ja z 5 i 4 z gimnazjum zjechałem na poziom 3 i 4 w technikum ale najgorzej nie jest...

Dobry zawód się szykuje...

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

Technikum Gastronomiczne to nie Technikum Żywieniowe, po Gastronomicznym jest się kucharzem, a po Żywieniowym możesz zostać np. tak jak w szkołach na stołówce jest pani co płaci się jej za obiady, coś w tym stylu.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Ale u mnie w tech gastr też można wybrać ten profil i właśnie ja chodze do nigo to jest technik żywienia i gospodarstwa domowego...

hmmm no wiesz ja nie narzekam na dziewczyny.. ale hmmm zbytnio się nie oglądam już jedną mam i starczy ;p

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

Technikum Gastronomiczne to nie Technikum Żywieniowe, po Gastronomicznym jest się kucharzem, a po Żywieniowym możesz zostać np. tak jak w szkołach na stołówce jest pani co płaci się jej za obiady, coś w tym stylu.

 

 

Po technkum Żywienia można zostać kucharzem (szefem kuchni) na 100%

Opublikowano

Technikum Gastronomiczne to nie Technikum Żywieniowe, po Gastronomicznym jest się kucharzem, a po Żywieniowym możesz zostać np. tak jak w szkołach na stołówce jest pani co płaci się jej za obiady, coś w tym stylu.

 

Właśnie zmotywowałeś ludzi by tam szli by potem robić za "kucharke" w szkole :P

 

 

 

76561198001815076.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...