Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| STABILNY | 24/7 | PUBLICZNY | DARMOWE KANAŁY | -> MY-TS3.PL <-


Rettiwer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prezentacja prosta, napisy i obramowanie nie pasują do reszty. Mimo to serwer jest sam w sobie fajny.

 

Moje uwagi ;

- Brak większości ikon na serwerze.

- Muzyka jest za głośno na poczekalni.

- Bot na poczekalni ma rangę ; Admin Server Query.

- Poprawiłbym ten napis na banerze.

- Nie posiadacie żadnego bota, co aktualnie na serwerach jest dużym minusem.

 

Ogólna ocena serwera ; 4/10.

 

Wgrajcie jakiegoś bota, bo bez niego nie będzie za ciekawie. :)

 

Pozdrawiam i życzę sukcesów. :)

 

Edit*

1. Czekałem 10 minut na kanale ''Chce range'' i nikt się nie zjawił.

2. Chciałem napisać do administratora, lecz nie mam uprawnień.

Jednostka Centralna: Karta Graficzna: MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X | Procesor: Intel i3-7100 3.90Ghz | RAM: 8GB

Opublikowano

Ładna, prosta i przejrzysta grafika. Co do samego TeamSpeak'a to średnio polecam

 

Wady:

- brak botów query

- brak ikon kanałowy

- różnorodność ikon administracyjnych, rejestracyjnych i specjalnych

 

Zalety:

- wyżej opisany "baner" reklamowy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...