Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Mam Szansę Jeszcze Grać Jako Siatkarz ?


artur0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie od Dziecka Moim Ulubionym Sportem była Siatkówka ale niestety nie miałem chęci i od 1 gimnazjum do teraz  czyli 3 technikum zasiaduje przy kompie i nic z tego nie mam fatalna  kondycja wzrok na -5 dioptrii i samopoczucie. Owszem lubie informatykę i gry ale Postanowiłem zmienić i to zająć się sportem i swoim zdrowiem przede wszystkim . Dodam że lubie uczęszczać  na W-F a kiedy jest siatkówka to cały czas. Nie Jestem zbyt wysportowany i niewiem jaka dieta i co . Waże 105 kg 182 wzrostu i 18 lat . Do szkoły której uczęszczam to tylko piłka nożna  co mnie nie interesuje i nie miałem wyboru co do szkoły tylko ifnormatyk był i rolnicza i tam inne hotelarz itp , W szkole nie chcą mnie brać na zawody bo nie dam rady do bloku skoczyć czy ścinać ewentualnie kiwnąć umiem.. z zagrywką radzę sobie dobrze nieraz z wyskoku uda mi się dobrzr zagrać/ Właściwie Pytam jak zacząć Czy w jakimś klubie jeśli chodzi o trenowanie mnie przyjmą ? i czy nie jest już zapóźno :( ?Z góry dziękuję za poważne odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli naprawdę Ci na tym zależy, to nie ma w tym przypadku żadnych przeszkód. Możesz nadrobić czyjąś kondycję w czasie o wiele krótszym, będzie to tylko kosztować o wiele większy wysiłek i "ból". Zapisz się na jakieś treningi, choćby najsłabsze i dawaj z siebie wszystko. Jeżeli będziesz wymagać od siebie więcej niż ktokolwiek inny to sukces w przyszłości jest pewny. Pamiętaj, że będzie tak na początku, że będziesz beznadziejny i będziesz chciał z tego zrezygnować i tak też będzie w profesjonalnych klubach, ale na tym to polega. Gdyby to było łatwe każdy by to robił. Pamiętaj, że motywacja, pasja i silna wola to najważniejsze rzeczy w sporcie. :)

Opublikowano

Po 1. Siłownia, dieta - polecam. Przy twojej aktualnej wadze będzie z początku ciężko, ale jak się zepniesz to szybko zobaczysz efekty i nie tylko z wyglądu a i sprawność fizyczna się poprawi.

 

Po 2. Pierdol lekcje wf w szkole zapisz się do jakiegoś klubu gdzie będziesz miał normalne treningi, które pomogą Ci rozwijać się w tym sporcie.

 

Po 3. Czy jest sens. No jasne, zawsze, wszędzie. Wystarczy, że będziesz chcieć i możesz swoje życie zacząć zmieniać w każdym momencie!

 

gadam jak jakiś pierdolnięty 

 

jpg

 

 

comment_ywOvbhA89tC83GfHFnTrKKaYAumfAj7c

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Po 1. Siłownia, dieta - polecam. Przy twojej aktualnej wadze będzie z początku ciężko, ale jak się zepniesz to szybko zobaczysz efekty i nie tylko z wyglądu a i sprawność fizyczna się poprawi.

 

Po 2. Pierdol lekcje wf w szkole zapisz się do jakiegoś klubu gdzie będziesz miał normalne treningi, które pomogą Ci rozwijać się w tym sporcie.

 

Po 3. Czy jest sens. No jasne, zawsze, wszędzie. Wystarczy, że będziesz chcieć i możesz swoje życie zacząć zmieniać w każdym momencie!

 

gadam jak jakiś pierdolnięty 

 

jpg

 

 

comment_ywOvbhA89tC83GfHFnTrKKaYAumfAj7c

 

 

 

 

 

A z jakim kosztem mam się liczyć bo póki co niepracuje  i oczywiście 3500 z 18  wjebałem na kompa bezmyślnie :( Jeśli chodzi o siłownie + dieta bo niewiem czy z internetu będzie dostowany do mnie bo jest tego mnóstwo bo każdy ma inny organizm. co do 3 punktu to dobrze motywuje :D

Jeśli naprawdę Ci na tym zależy, to nie ma w tym przypadku żadnych przeszkód. Możesz nadrobić czyjąś kondycję w czasie o wiele krótszym, będzie to tylko kosztować o wiele większy wysiłek i "ból". Zapisz się na jakieś treningi, choćby najsłabsze i dawaj z siebie wszystko. Jeżeli będziesz wymagać od siebie więcej niż ktokolwiek inny to sukces w przyszłości jest pewny. Pamiętaj, że będzie tak na początku, że będziesz beznadziejny i będziesz chciał z tego zrezygnować i tak też będzie w profesjonalnych klubach, ale na tym to polega. Gdyby to było łatwe każdy by to robił. Pamiętaj, że motywacja, pasja i silna wola to najważniejsze rzeczy w sporcie. :)

 

Tak Zależy mi Bo mam dość przesiadywania przed kompem pół życia. Zrobię wszystko aby mieć lepsze zdrowie + pograć w zespole . Ja mam silną wolę i nie zrezygnuje szybko i mam pytanie bo w moim mieście jest tylko taki klub i czy dam tam radę w ogóle trenować do zera ? czy musze mieć juz jakies umiejętności ? http://www.kslechia.pl/

Opublikowano

 

A z jakim kosztem mam się liczyć bo póki co niepracuje  i oczywiście 3500 z 18  wjebałem na kompa bezmyślnie :( Jeśli chodzi o siłownie + dieta bo niewiem czy z internetu będzie dostowany do mnie bo jest tego mnóstwo bo każdy ma inny organizm. co do 3 punktu to dobrze motywuje :D

 

 

Jeżeli chodzi o siłownie to zgłoś się najlepiej do jakiegoś trenera personalnego niech ci rozpisze cały plan treningowy, koszt to ok 100-150zł, zależnie od trenera.

Co do diety... szczerze mówiąc, nie wpierdalaj fastfoodów ani żadnego syfiastego żarcia, odstaw gazowane i słodkie napoje, a także słodycze i tyle. 

Opublikowano

 

 

A z jakim kosztem mam się liczyć bo póki co niepracuje  i oczywiście 3500 z 18  wjebałem na kompa bezmyślnie :( Jeśli chodzi o siłownie + dieta bo niewiem czy z internetu będzie dostowany do mnie bo jest tego mnóstwo bo każdy ma inny organizm. co do 3 punktu to dobrze motywuje :D

 

 

Jeżeli chodzi o siłownie to zgłoś się najlepiej do jakiegoś trenera personalnego niech ci rozpisze cały plan treningowy, koszt to ok 100-150zł, zależnie od trenera.

Co do diety... szczerze mówiąc, nie wpierdalaj fastfoodów ani żadnego syfiastego żarcia, odstaw gazowane i słodkie napoje, a także słodycze i tyle. 

 

Ok A powiedz mi ten plan treningowy kosztuje na miesiąc czy płacę raz i to na ileś starcza  ? i czy on będzie patrzył jak co robie czy sam muszę dawać radę z ciężarem ?Ogólnie to zakwasy mi nie przeszkadzają więc tam easy, sorry jeśli pytam ale nie miałem styczności nigdy z siłownią i trenerem

Opublikowano

 

 

 

A z jakim kosztem mam się liczyć bo póki co niepracuje  i oczywiście 3500 z 18  wjebałem na kompa bezmyślnie :( Jeśli chodzi o siłownie + dieta bo niewiem czy z internetu będzie dostowany do mnie bo jest tego mnóstwo bo każdy ma inny organizm. co do 3 punktu to dobrze motywuje :D

 

 

Jeżeli chodzi o siłownie to zgłoś się najlepiej do jakiegoś trenera personalnego niech ci rozpisze cały plan treningowy, koszt to ok 100-150zł, zależnie od trenera.

Co do diety... szczerze mówiąc, nie wpierdalaj fastfoodów ani żadnego syfiastego żarcia, odstaw gazowane i słodkie napoje, a także słodycze i tyle. 

 

Ok A powiedz mi ten plan treningowy kosztuje na miesiąc czy płacę raz i to na ileś starcza  ? i czy on będzie patrzył jak co robie czy sam muszę dawać radę z ciężarem ?Ogólnie to zakwasy mi nie przeszkadzają więc tam easy, sorry jeśli pytam ale nie miałem styczności nigdy z siłownią i trenerem

 

 

 

Jeżeli plan to daje ci jeden, stały... chociaż po jakimś czasie jak już forme złapiesz, schudniesz to wypadałoby zmienić na intensywniejsze treningi itd. 

 

Jeżeli chcesz, by trener cie nadzorował, pomagał itd to musisz bulić za treningi z nim, to też cena jest różna, ja płaciłem 150 no ale to już indywidualna sprawa każdego. Jeżeli nie ogarniasz totalnie siłowni to polecam ci tak z 2-3 treningi z trenerem sobie wziąć by cie wprowadził, pokazał co i jak to będziesz miał łatwiej

 

 

a zakwasy to normalna sprawa ;p 

Opublikowano

Co do KS Lechii, są w drugiej lidze.. Wiekowo jesteś seniorem, więc nie wiem, czy warto aż tak się rwać. Lepiej zacznij od czegoś spokojniejszego, nieco "niżej", bo tam (o ile w ogóle by Cię przyjęli) na pewno byś nie pograł. Chodzi tutaj o to, że miałbyś samą technikę, bo na boisko raczej nikt by Cię nie wpuścił, skoro wcześniej nie grałeś :) 
Do +ligi raczej się już nie doczłapiesz, ale bardzo satysfakcjonujące jest trenowanie dla siebie samego, także powodzenia! Trzymam kciuki :D 

tMjZlYU.png


Opublikowano

Co do KS Lechii, są w drugiej lidze.. Wiekowo jesteś seniorem, więc nie wiem, czy warto aż tak się rwać. Lepiej zacznij od czegoś spokojniejszego, nieco "niżej", bo tam (o ile w ogóle by Cię przyjęli) na pewno byś nie pograł. Chodzi tutaj o to, że miałbyś samą technikę, bo na boisko raczej nikt by Cię nie wpuścił, skoro wcześniej nie grałeś :) 

Do +ligi raczej się już nie doczłapiesz, ale bardzo satysfakcjonujące jest trenowanie dla siebie samego, także powodzenia! Trzymam kciuki :D

W tym problem że u mnie w mieście tylko jest właśnie jedyny klub jakim jest kslechia wiec żeby gdzies indziej się zapisac to niemam gdzie nawet. Coś spokojniejszego tzn ?

Opublikowano

Omg i po co kłamiecie. Z takim wzrostem to jedynie szachy w Twoim wypadkum albo siatkówka w kategorii karłów, na Twoje nieszczęście takiej nie ma, ew lol, cs go. Możesz być jak ten gruby z virtusów.

Opublikowano

Omg i po co kłamiecie. Z takim wzrostem to jedynie szachy w Twoim wypadkum albo siatkówka w kategorii karłów, na Twoje nieszczęście takiej nie ma, ew lol, cs go. Możesz być jak ten gruby z virtusów.

Wcale nie jesteś zabawy , ja tu chcę się oderwać od gier komputerowych a nie dalej grać całymi dniami... w jakieś loly czy csy.

Nowicjusz
Opublikowano

To idz na siłownie, bo jesteś za gruby i za niski do siatkówki, no chyba, że libero Cię interesuje.

Slyszales, ze wyskok mozna trenowac?
Opublikowano

 

Co do KS Lechii, są w drugiej lidze.. Wiekowo jesteś seniorem, więc nie wiem, czy warto aż tak się rwać. Lepiej zacznij od czegoś spokojniejszego, nieco "niżej", bo tam (o ile w ogóle by Cię przyjęli) na pewno byś nie pograł. Chodzi tutaj o to, że miałbyś samą technikę, bo na boisko raczej nikt by Cię nie wpuścił, skoro wcześniej nie grałeś :) 

Do +ligi raczej się już nie doczłapiesz, ale bardzo satysfakcjonujące jest trenowanie dla siebie samego, także powodzenia! Trzymam kciuki :D

W tym problem że u mnie w mieście tylko jest właśnie jedyny klub jakim jest kslechia wiec żeby gdzies indziej się zapisac to niemam gdzie nawet. Coś spokojniejszego tzn ?

 

Czyli nie pchaj się do klubu II ligowego :D

W takim razie spróbuj. Powiedziałam tyle, co wiem. Ale lepiej jest żałować, że się coś zrobiło, niż że się siedziało na dupie i nie zrobiło nic. 

 

Jestem z Warszawy, sama trenowałam w klubie, ale u nas jest ich zdecydowanie więcej. Wyskok rzeczywiście można wyćwiczyć,jednak nie będzie on tak satysfakcjonujący jak u osoby wyższej od nas o 20 centymetrów. Nie będę robiła reklamy, powiem tylko, że będąc w tym samym klubie z siostrą, młodszą o dwa lata, wyższą o 10 centymetrów, mimo (wtedy) większego doświadczenia, to ona dostała powołanie do kadry mazowsza... Właśnie przez wzrost. Osobiście nie trenuję już 2 lata, a ona ciągle się rozwija, przez co wiem, jak to w klubach jest. Mając 15 kadetek większość z nich nie wchodzi na boisko, bo logiczne, że każdy ma swój podstawowy skład i póki nie ma żadnych problemów, rzadko się zmieniają. A co śmieszne, wysyłają je do innych, niby słabszych klubów, w których zrobią progres i na pewno będą w pierwszym składzie, tylko po to, żeby się nie zmarnowały siedząc na ławce, a w następnym sezonie oczywiście wracają. 

Więc jeśli satysfakcjonuje Cię sama technika, idź tam i spróbuj. Ale musisz być świadomy smutnej rzeczywistości, jaka może mieć miejsce :) 

tMjZlYU.png


Opublikowano

 

 

Co do KS Lechii, są w drugiej lidze.. Wiekowo jesteś seniorem, więc nie wiem, czy warto aż tak się rwać. Lepiej zacznij od czegoś spokojniejszego, nieco "niżej", bo tam (o ile w ogóle by Cię przyjęli) na pewno byś nie pograł. Chodzi tutaj o to, że miałbyś samą technikę, bo na boisko raczej nikt by Cię nie wpuścił, skoro wcześniej nie grałeś :) 

Do +ligi raczej się już nie doczłapiesz, ale bardzo satysfakcjonujące jest trenowanie dla siebie samego, także powodzenia! Trzymam kciuki :D

W tym problem że u mnie w mieście tylko jest właśnie jedyny klub jakim jest kslechia wiec żeby gdzies indziej się zapisac to niemam gdzie nawet. Coś spokojniejszego tzn ?

 

Czyli nie pchaj się do klubu II ligowego :D

W takim razie spróbuj. Powiedziałam tyle, co wiem. Ale lepiej jest żałować, że się coś zrobiło, niż że się siedziało na dupie i nie zrobiło nic. 

 

Jestem z Warszawy, sama trenowałam w klubie, ale u nas jest ich zdecydowanie więcej. Wyskok rzeczywiście można wyćwiczyć,jednak nie będzie on tak satysfakcjonujący jak u osoby wyższej od nas o 20 centymetrów. Nie będę robiła reklamy, powiem tylko, że będąc w tym samym klubie z siostrą, młodszą o dwa lata, wyższą o 10 centymetrów, mimo (wtedy) większego doświadczenia, to ona dostała powołanie do kadry mazowsza... Właśnie przez wzrost. Osobiście nie trenuję już 2 lata, a ona ciągle się rozwija, przez co wiem, jak to w klubach jest. Mając 15 kadetek większość z nich nie wchodzi na boisko, bo logiczne, że każdy ma swój podstawowy skład i póki nie ma żadnych problemów, rzadko się zmieniają. A co śmieszne, wysyłają je do innych, niby słabszych klubów, w których zrobią progres i na pewno będą w pierwszym składzie, tylko po to, żeby się nie zmarnowały siedząc na ławce, a w następnym sezonie oczywiście wracają. 

Więc jeśli satysfakcjonuje Cię sama technika, idź tam i spróbuj. Ale musisz być świadomy smutnej rzeczywistości, jaka może mieć miejsce :)

 

 

Ehh ... A Ogólnie pogram tam dla rozrywki i techniki czy coś czy mnie nie puszczą wcale ?

 

 

 

Co do KS Lechii, są w drugiej lidze.. Wiekowo jesteś seniorem, więc nie wiem, czy warto aż tak się rwać. Lepiej zacznij od czegoś spokojniejszego, nieco "niżej", bo tam (o ile w ogóle by Cię przyjęli) na pewno byś nie pograł. Chodzi tutaj o to, że miałbyś samą technikę, bo na boisko raczej nikt by Cię nie wpuścił, skoro wcześniej nie grałeś :) 

Do +ligi raczej się już nie doczłapiesz, ale bardzo satysfakcjonujące jest trenowanie dla siebie samego, także powodzenia! Trzymam kciuki :D

W tym problem że u mnie w mieście tylko jest właśnie jedyny klub jakim jest kslechia wiec żeby gdzies indziej się zapisac to niemam gdzie nawet. Coś spokojniejszego tzn ?

 

Czyli nie pchaj się do klubu II ligowego :D

W takim razie spróbuj. Powiedziałam tyle, co wiem. Ale lepiej jest żałować, że się coś zrobiło, niż że się siedziało na dupie i nie zrobiło nic. 

 

Jestem z Warszawy, sama trenowałam w klubie, ale u nas jest ich zdecydowanie więcej. Wyskok rzeczywiście można wyćwiczyć,jednak nie będzie on tak satysfakcjonujący jak u osoby wyższej od nas o 20 centymetrów. Nie będę robiła reklamy, powiem tylko, że będąc w tym samym klubie z siostrą, młodszą o dwa lata, wyższą o 10 centymetrów, mimo (wtedy) większego doświadczenia, to ona dostała powołanie do kadry mazowsza... Właśnie przez wzrost. Osobiście nie trenuję już 2 lata, a ona ciągle się rozwija, przez co wiem, jak to w klubach jest. Mając 15 kadetek większość z nich nie wchodzi na boisko, bo logiczne, że każdy ma swój podstawowy skład i póki nie ma żadnych problemów, rzadko się zmieniają. A co śmieszne, wysyłają je do innych, niby słabszych klubów, w których zrobią progres i na pewno będą w pierwszym składzie, tylko po to, żeby się nie zmarnowały siedząc na ławce, a w następnym sezonie oczywiście wracają. 

Więc jeśli satysfakcjonuje Cię sama technika, idź tam i spróbuj. Ale musisz być świadomy smutnej rzeczywistości, jaka może mieć miejsce :)

 

 

Ehh ... A Ogólnie pogram tam dla rozrywki i techniki czy coś czy mnie nie puszczą wcale ?

 

 

chodzi na boisko

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...