Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd podczas łączenia się z serwerem


Razian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dzisiaj zrobiłem serwer na plikach terenzo wg. poradnika z YouTube. Robiłem wszystko krok po kroku lecz na koniec jest błąd podczas łączenia się z serwerem. Potem przez TeamViewera ten gościu od poradnika mi próbował to zrobić i dalej to samo, wszystko mam dobrze zrobione tylko nie mogę się połaczyć ani przez serwer, ani przez navicat,winscp,filezille. Wie ktoś co to może być?

Opublikowano

syserr pusty

w log mam:

 

1015 15:38:45400 :: ľË¸˛: ĆŃ ¸đµĺŔÔ´Ď´Ů.

1015 15:38:00011 :: 1015 15:38:00012 :: 
1015 15:38:00012 :: ## Network - OffLine Phase ##1015 15:38:00012 :: 
1015 15:38:00012 :: 1015 15:38:00012 :: 
1015 15:38:00081 :: importing from pack debugInfo
1015 15:38:00081 :: importing from pack locale
1015 15:38:00091 :: importing from pack constInfo
1015 15:38:00096 :: importing from pack mouseModule
1015 15:38:00100 :: importing from pack ui
1015 15:38:00135 :: importing from lib _weakref
1015 15:38:00136 :: importing from pack networkModule
1015 15:38:00138 :: importing from pack playerSettingModule
1015 15:38:00160 :: importing from pack emotion
1015 15:38:00163 :: importing from pack uiPhaseCurtain
1015 15:38:00164 :: importing from pack uiCandidate
1015 15:38:00165 :: importing from pack musicInfo
1015 15:38:00165 :: importing from pack stringCommander
1015 15:38:00837 :: NEWMAIN STREAM ----------------------------------------------------------------------------1015 15:38:00837 :: 
1015 15:38:00838 :: NEW POPUP DIALOG ----------------------------------------------------------------------------1015 15:38:00838 :: 
1015 15:38:00838 :: importing from pack exception
1015 15:38:00838 :: importing from lib errno
1015 15:38:00838 :: ===== Load Script File : UIScript/PopupDialog.py1015 15:38:00838 :: 
1015 15:38:00838 :: importing from pack uiScriptLocale
1015 15:38:00845 :: NEW CURTAIN  ----------------------------------------------------------------------------1015 15:38:00845 :: 
1015 15:38:00845 :: 1015 15:38:00845 :: 
1015 15:38:00845 :: ## Network - OffLine Phase ##1015 15:38:00845 :: 
1015 15:38:00845 :: 1015 15:38:00845 :: 
1015 15:38:00845 :: importing from pack introLogin
1015 15:38:00857 :: importing from pack serverInfo
1015 15:38:00857 :: importing from pack uiCommon
1015 15:38:00861 :: importing from lib time
1015 15:38:00861 :: importing from pack ServerCommandParser
1015 15:38:00862 :: NEW LOGIN WINDOW  ----------------------------------------------------------------------------1015 15:38:00862 :: 
1015 15:38:00863 :: LOGIN WINDOW OPEN ----------------------------------------------------------------------------1015 15:38:00863 :: 
1015 15:38:00863 :: ===== Load Script File : locale/pl/ui/LoginWindow.py1015 15:38:00863 :: 
1015 15:38:01018 :: ŔÚµż ·Î±×ŔÎŔ» ÇϽ÷Á¸éloginInfo.pyĆÄŔĎŔ» ŔŰĽşÇŘÁÖĽĽżä
 
ł»żë:
================================================================
addr=ÁÖĽŇ
port=Ć÷Ć®
id=ľĆŔ̵đ
pwd=şńąĐąřČŁ
slot=Äł¸ŻĹÍ Ľ±ĹĂ Ŕε¦˝ş (ľř°ĹłŞ -1Ŕ̸é ŔÚµż Ľ±ĹĂ ľČÇÔ)
autoLogin=ŔÚµż Á˘ĽÓ ż©şÎ
autoSelect=ŔÚµż Á˘ĽÓ ż©şÎ
locale=(ymir) LC_Ymir Ŕϰćżě ymir·Î Ŕ۵ż. ÁöÁ¤ÇĎÁö ľĘŔ¸¸é korea·Î Ŕ۵ż
1015 15:38:01018 :: 
1015 15:39:10153 :: ---------------------------------------------------------------------------- CLOSE LOGIN WINDOW 1015 15:39:10153 :: 
1015 15:39:10154 :: ---------------------------------------------------------------------------- DELETE LOGIN WINDOW1015 15:39:10154 :: 
1015 15:39:10169 :: ---------------------------------------------------------------------------- DELETE POPUP DIALOG 1015 15:39:10169 :: 
1015 15:39:10169 :: ---------------------------------------------------------------------------- DELETE CURTAIN1015 15:39:10169 :: 
1015 15:39:10169 :: ---------------------------------------------------------------------------- DELETE MAIN STREAM 1015 15:39:10170 :: 
1015 15:39:10180 :: CResourceManager::__DestroyDeletingResourceMap 64
1015 15:39:10185 :: CResourceManager::__DestroyResourceMap 71
1015 15:39:10229 :: CResourceManager::__DestroyResourceMap 0
1015 15:39:10229 :: CPythonBackground Clear1015 15:39:10229 :: 
1015 15:39:10229 :: PythonIME Clear1015 15:39:10229 :: 
1015 15:39:10229 :: PythonNetworkMainStream Clear1015 15:39:10229 :: 
1015 15:39:10229 :: Python Graphic Clear

Opublikowano

Na pewno wszytsko dobrze jest zedytowane? Serverinfo w root, IP, itp. w sysinstall, karta sieciowa porawnie wybrana (ja raz miałam wybraną nie tą karte). Porty odblokowane? Czytałam, że również zapora i antywirus mogą coś blokować, wiec wyłącz. Baza się zainstalowała poprawnie? I poprawie są utworzeni root i mt2?

Opublikowano

To może tak jak terenzo podał przykład : chodzi mi o netmask, bo w prawie wszystkich poradnikach mowia o 255.255.255.0

Host: Ethost.
Name server: 4.2.2.3
Netmask: 255.0.0.0
IPv4 Gateway: Adres IP
IPv4 Address: Adres IP z końcówką *.100

 

oraz może taka pierdoła jak: " Launcher Hamachi (odpalamy z prawami administratora!):"

 

Jeżeli nie to, to niestety nie pomoge, skoro zapewniasz, że w konfiguracjach jest wszystko ok.

Opublikowano

Root zmieniany, dwa razy dla pewności to robiłem. Spróbuje właśnie te inne pliki tyle że ja to robiłem z gotowej maszyny terenza więc musze rozkminić jak samemu robić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...