Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

czy mając WoD mogę grać na serwerach MoP albo Cataclysm czy WoTK


urban12340

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam bardzo wolny internet (1,2 mbit/s) i WoD ściągałem przez tydzień zostawiając komputer na noc. i niestety trafiłem na niezbyt fajny serwer, chciałbym przejść na jakiś serwer MoP albo Cataclysm tylko jeśli będe musiał ściągać od nowa grę to to jednak trochę zaboli. Próbowałem poszukać jakichś serwerów MoD ale oprócz Firestorm'a który mi się niezbyt spodobał nic nie znalazłem.

Opublikowano

Mam bardzo wolny internet (1,2 mbit/s) i WoD ściągałem przez tydzień zostawiając komputer na noc. i niestety trafiłem na niezbyt fajny serwer, chciałbym przejść na jakiś serwer MoP albo Cataclysm tylko jeśli będe musiał ściągać od nowa grę to to jednak trochę zaboli. Próbowałem poszukać jakichś serwerów MoD ale oprócz Firestorm'a który mi się niezbyt spodobał nic nie znalazłem.

 

Większości privów ma mini clienta który wazy ze 20 meg. Taka wersja gry ściąga się podczas grania w raz z lokacjami jakie odwiedzisz itp. Minusem jest to że gra do momentu kiedy się cała nie pobierze dłużej się wczytuje.

2sbu2dv.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...