Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rhytm - poczatki nowej gry muzycznej


Diero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Nie wiem czy w dobrym miejscu pisze post, gdyz projekt jest pisany w js i node.js, gdzie js jest jezykiem przystosowanym do stron internetowych. Tak czy inaczej 'gra' dziala hako aplikacja wykonywalna na kazdej platformie komputerowej.

 

Jakis czas temu przeprowadzalem testy prostej gry platformowej w silniku Phaser. Niestety wiele odpowiedzi bylo krytycznych. Nadal pisze w tym silniku i mysle, ze jest genialny do tworzenia proatych gier. Ja jednak poszedlem krok dalej i jestem wraz z moja ekipa w trakcie tworzenia bardziej zaawansowanej gry.

 

Do rzeczy, przedstawiam nasze prace nad gra o tematyce muzycznej, w ktorej w rytm muzyki wtkonujemy rozne kombinacje klawiszy itd. Niestety sama czesc grywalna jest jeszcze w fazie bardzo poczatkowej, lecz ogolne ramy projektu sa juz w fazie koncowej.

Ponizej link do naszego funpage'a na facebooku, gdzie mozecie obejrzec filmik z tego co na ten moment mamy zrobione.

 

Funpage: www.facebook.com/nexteamgames

Strona: www.nexteam.esy.es

Zapraszam na naszą stronę | www.nixtim.esy.es

Opublikowano

Wlasnie byl zmieniany adres, dlatego nie dziala. Zapraszam za to na nasza strone www.nexteam.esy.es

Zapraszam na naszą stronę | www.nixtim.esy.es

Opublikowano

Dopiero dzisiaj ja udostepnilem. Jutro bedzie wiecej, min. filmik

Zapraszam na naszą stronę | www.nixtim.esy.es

Opublikowano

Dopiero dzisiaj ja udostepnilem. Jutro bedzie wiecej, min. filmik

To chętnie zobaczę :)

Opublikowano

Zmienil sie adres naszej strony. Zapraszamy do ogladania oraz oceniania

 

www.nixtim.esy.es

Zapraszam na naszą stronę | www.nixtim.esy.es

Opublikowano

Czesc grywalna zmierza w faze alfa.

W miedzyczasie pracowalismy nad popawkami oraz optymalizacja kodu. Teraz dziala znacznie plynniej.

Niedlugo na naszej stronie pojawia sie screeny, byc moze filmik

Zapraszam na naszą stronę | www.nixtim.esy.es

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Praca wrze!

Ciągle pracujemy nad wszystkim aby pozbyć się wszelkich błędów, zoptymalizować grę szczególnie dla was oraz wprowadzamy ciągłe poprawki!

Pracujemy także nad silnikiem gry tekstowej o której po raz pierwszy wspominamy, mam nadzieję że nie możecie się doczekać naszych unikalnych projektów! Będzie ona w całości po polsku i w stylu modułowym.

 

Pozdrawiamy, ekipa NexTeam.

76561198058223053.png

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...