Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Diabelek69

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  • Vape-Speak.pl
  • Można wejść pod IP : 178.217.190.1 , Vape-speak.pl , ts3.zabijambolubie.pl , ts.zabijambolubie.pl
  • Jest to slotówka więc jak każdy wie każdy slot na licencji. Ts jest na Net-speak
  • Obecnie mamy 101 slotów i zwiększamy gdy zapełniamy. Liczba slotów to dla nas tylko liczba czy do zwiększenia czy zmniejszenia.

     

    Poszukujemy ekip które szukają stabilnego i stałego ts3.

    W razie pytań zapraszam do kontaktu tutaj w temacie badź na ts3.

     

Opublikowano

Po pierwsze, prezentacja zrobiona na odwal.

 

Widać że po najmniejszej linii oporu próbujecie wybić swoje domeny i serwer. 

 

Nie wydaje mi się że prezentowanie kilku adresów w jednej prezentacji jest rozsądne, gdyż może spowodować to, że losowa liczba osób będzie korzystać z losowej domeny a jak wszyscy wiemy kontroli nad tym nie mamy. Skończy się to tym, że np. błędne skonfigurowanie domeny skutkuje brakiem dostępu do usługi. Proponuję przemyśleć tę kampanię reklamową, bo tak naprawdę nie oferujecie nic, czego nie ma żaden inny Teamspeak w polsce ani na świecie.

 

Ponieważ prezentacja jest jaka jest, wątpię że wasze możliwości marketingowe potrafiłyby sprzedać wodę mineralną na pustyni ale cóż, to akurat nie mój problem.

 

Co do samego serwera:

 

+ Ładny banner

+ W miarę ładny wygląd kanałów

 

- Ikonki nie są z tej samej paczki i to widać przy samym wejściu (np. Administracyjne).

-  Wiadomość powitalna na priv :

 

<16:35:51> "Ochroniarz": Witaj Pantoflarz!. Twoja pierwsza wizyta bya 2016-10-13 17:32:19. To jest twoja 1 wizyta na tym serwerze.

 

Po co mi to? (nie wspomnę o błędzie ortograficznym który tam się wam wkradł).

 

Ogólnie neutral. 

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Co do samej prezentacji nie jesteśmy "gimbazą" i nie "sramy" obrazkami. Jednym podoba się prostota innym prezentacja która zamiast skupić się na ts skupia się tylko na samej grafice a jest to bezsensu bo to nie pokaz grafik.
Podaje kilka domen co daję mi np reklamę forum ZBL, domeny są dobrze skonfigurowane więc nie ma o co się tu czepiać.
Ikony chcemy mieć własne więc z czasem pojawić się może zlecenie na zrobienie takiej paczki dla nas.
Błąd został poprawiony i dzięki za zwrócenie uwagi ;) Mamy to też dlatego iż ts jest dla ludzi a to oni chcieli mieć takie informację.

Opublikowano

Marna prezentacja jak i wygląd serwera od środka, co do wypowiedzi wyżej, nie trzeba być żadną gimbazą aby zadbać o wizualny wygląd serwera. Jeśli ktoś nie przykłada uwagi do wyglądu to powiem, że to teamspeak idealny dla niego.

Opublikowano

Mierny serwer bandy 15 letnich dzieci z pro hakiernią for ipb w debug.php.

 

Na serwerze wszystko jest kradzione, nieogarnięta administracja, straszą fajnymi ddosami 10mb/s z ipstresera.

 

 

NIE POLECAM KORZYSTANIA Z TEGO SERWERA

Opublikowano

Serwer dno dno i jeszcze raz dno byłem u nich może z 2 godziny na ts w tym czasie próbowali pozyskać userów z innych serwerów TeamSpeak3. Niby pro hakierki a tak naprawdę gdzie nie spojrzeć tam gimba i dzieci z stresserkami za hajs matki. Podsumowując serdecznie NIE polecam owego serwera o ile mozna go w ogole tak nazwac.

 

#CEBULA 100%

 

a i warto wspomnieć że nie mam z nimi nic wspólnego a ich post w moim temacie tylko potwierdza jakie z nich są dzieci.

Opublikowano

Marna prezentacja jak i wygląd serwera od środka, co do wypowiedzi wyżej, nie trzeba być żadną gimbazą aby zadbać o wizualny wygląd serwera. Jeśli ktoś nie przykłada uwagi do wyglądu to powiem, że to teamspeak idealny dla niego.

Nie umiesz czytać z zrozumieniem, chodziło o wizualność postu nie ts3 :)

 

 

Mierny serwer bandy 15 letnich dzieci z pro hakiernią for ipb w debug.php.

 

Na serwerze wszystko jest kradzione, nieogarnięta administracja, straszą fajnymi ddosami 10mb/s z ipstresera.

 

 

NIE POLECAM KORZYSTANIA Z TEGO SERWERA

Banda dzieci? Mam 24 lata :) Nie DDosuje i nie grożę atakami. Proszę w jakiś sposób udowodnić a nie robić anty reklamę bo nie udało się przeciągnąć ludzi do siebie. :)

Kolejną sprawą jest to iż ten ts i sam wygląd ma ponad rok czasu. Nie ma mowy o kradzieży.

 

 

Serwer dno dno i jeszcze raz dno byłem u nich może z 2 godziny na ts w tym czasie próbowali pozyskać userów z innych serwerów TeamSpeak3. Niby pro hakierki a tak naprawdę gdzie nie spojrzeć tam gimba i dzieci z stresserkami za hajs matki. Podsumowując serdecznie NIE polecam owego serwera o ile mozna go w ogole tak nazwac.

 

#CEBULA 100%

 

a i warto wspomnieć że nie mam z nimi nic wspólnego a ich post w moim temacie tylko potwierdza jakie z nich są dzieci.

A Pan płacze za banika? Kolego jak wchodzisz i próbujesz mnie straszyć to chociaż wejdź z  UNIQUE ID na którym nigdzie nie byłeś bo tak to łatwo było sprawdzić gdzie przesiadujesz.. Nie masz pojęcia jak to sprawdzić więc gadasz o Hakerach xDD

 

 

Opublikowano

 

Marna prezentacja jak i wygląd serwera od środka, co do wypowiedzi wyżej, nie trzeba być żadną gimbazą aby zadbać o wizualny wygląd serwera. Jeśli ktoś nie przykłada uwagi do wyglądu to powiem, że to teamspeak idealny dla niego.

Nie umiesz czytać z zrozumieniem, chodziło o wizualność postu nie ts3 :)

 

 

Mierny serwer bandy 15 letnich dzieci z pro hakiernią for ipb w debug.php.

 

Na serwerze wszystko jest kradzione, nieogarnięta administracja, straszą fajnymi ddosami 10mb/s z ipstresera.

 

 

NIE POLECAM KORZYSTANIA Z TEGO SERWERA

Banda dzieci? Mam 24 lata :) Nie DDosuje i nie grożę atakami. Proszę w jakiś sposób udowodnić a nie robić anty reklamę bo nie udało się przeciągnąć ludzi do siebie. :)

Kolejną sprawą jest to iż ten ts i sam wygląd ma ponad rok czasu. Nie ma mowy o kradzieży.

 

 

Serwer dno dno i jeszcze raz dno byłem u nich może z 2 godziny na ts w tym czasie próbowali pozyskać userów z innych serwerów TeamSpeak3. Niby pro hakierki a tak naprawdę gdzie nie spojrzeć tam gimba i dzieci z stresserkami za hajs matki. Podsumowując serdecznie NIE polecam owego serwera o ile mozna go w ogole tak nazwac.

 

#CEBULA 100%

 

a i warto wspomnieć że nie mam z nimi nic wspólnego a ich post w moim temacie tylko potwierdza jakie z nich są dzieci.

A Pan płacze za banika? Kolego jak wchodzisz i próbujesz mnie straszyć to chociaż wejdź z  UNIQUE ID na którym nigdzie nie byłeś bo tak to łatwo było sprawdzić gdzie przesiadujesz.. Nie masz pojęcia jak to sprawdzić więc gadasz o Hakerach xDD

 

 

 

 

 

 

Ja w przeciwieństwie do was nie muszę się ukrywać, o brawo ts3indexa się dzieci używać nauczyły żałosne mieć 24 lata i zachowywać się jak rozwydrzony bachor.

Opublikowano

 

Marna prezentacja jak i wygląd serwera od środka, co do wypowiedzi wyżej, nie trzeba być żadną gimbazą aby zadbać o wizualny wygląd serwera. Jeśli ktoś nie przykłada uwagi do wyglądu to powiem, że to teamspeak idealny dla niego.

Nie umiesz czytać z zrozumieniem, chodziło o wizualność postu nie ts3 :)

 

 

Mierny serwer bandy 15 letnich dzieci z pro hakiernią for ipb w debug.php.

 

Na serwerze wszystko jest kradzione, nieogarnięta administracja, straszą fajnymi ddosami 10mb/s z ipstresera.

 

 

NIE POLECAM KORZYSTANIA Z TEGO SERWERA

Banda dzieci? Mam 24 lata :) Nie DDosuje i nie grożę atakami. Proszę w jakiś sposób udowodnić a nie robić anty reklamę bo nie udało się przeciągnąć ludzi do siebie. :)

Kolejną sprawą jest to iż ten ts i sam wygląd ma ponad rok czasu. Nie ma mowy o kradzieży.

 

 

Serwer dno dno i jeszcze raz dno byłem u nich może z 2 godziny na ts w tym czasie próbowali pozyskać userów z innych serwerów TeamSpeak3. Niby pro hakierki a tak naprawdę gdzie nie spojrzeć tam gimba i dzieci z stresserkami za hajs matki. Podsumowując serdecznie NIE polecam owego serwera o ile mozna go w ogole tak nazwac.

 

#CEBULA 100%

 

a i warto wspomnieć że nie mam z nimi nic wspólnego a ich post w moim temacie tylko potwierdza jakie z nich są dzieci.

A Pan płacze za banika? Kolego jak wchodzisz i próbujesz mnie straszyć to chociaż wejdź z  UNIQUE ID na którym nigdzie nie byłeś bo tak to łatwo było sprawdzić gdzie przesiadujesz.. Nie masz pojęcia jak to sprawdzić więc gadasz o Hakerach xDD

 

 

24 lata i w głowie pustka, polecam się do edukować co nieco bo aż wstyd. Serwera serdecznie nie polecam.

Opublikowano

 

 

Marna prezentacja jak i wygląd serwera od środka, co do wypowiedzi wyżej, nie trzeba być żadną gimbazą aby zadbać o wizualny wygląd serwera. Jeśli ktoś nie przykłada uwagi do wyglądu to powiem, że to teamspeak idealny dla niego.

Nie umiesz czytać z zrozumieniem, chodziło o wizualność postu nie ts3 :)

 

 

Mierny serwer bandy 15 letnich dzieci z pro hakiernią for ipb w debug.php.

 

Na serwerze wszystko jest kradzione, nieogarnięta administracja, straszą fajnymi ddosami 10mb/s z ipstresera.

 

 

NIE POLECAM KORZYSTANIA Z TEGO SERWERA

Banda dzieci? Mam 24 lata :) Nie DDosuje i nie grożę atakami. Proszę w jakiś sposób udowodnić a nie robić anty reklamę bo nie udało się przeciągnąć ludzi do siebie. :)

Kolejną sprawą jest to iż ten ts i sam wygląd ma ponad rok czasu. Nie ma mowy o kradzieży.

 

 

Serwer dno dno i jeszcze raz dno byłem u nich może z 2 godziny na ts w tym czasie próbowali pozyskać userów z innych serwerów TeamSpeak3. Niby pro hakierki a tak naprawdę gdzie nie spojrzeć tam gimba i dzieci z stresserkami za hajs matki. Podsumowując serdecznie NIE polecam owego serwera o ile mozna go w ogole tak nazwac.

 

#CEBULA 100%

 

a i warto wspomnieć że nie mam z nimi nic wspólnego a ich post w moim temacie tylko potwierdza jakie z nich są dzieci.

A Pan płacze za banika? Kolego jak wchodzisz i próbujesz mnie straszyć to chociaż wejdź z  UNIQUE ID na którym nigdzie nie byłeś bo tak to łatwo było sprawdzić gdzie przesiadujesz.. Nie masz pojęcia jak to sprawdzić więc gadasz o Hakerach xDD

 

 

 

 

 

 

Ja w przeciwieństwie do was nie muszę się ukrywać, o brawo ts3indexa się dzieci używać nauczyły żałosne mieć 24 lata i zachowywać się jak rozwydrzony bachor.

 

Powiedz mi kto tu się ukrywa? Ahh rozmawiałeś ze mną przez 5 min przed banem i taka opinia? ;<

 

 

 

 

Marna prezentacja jak i wygląd serwera od środka, co do wypowiedzi wyżej, nie trzeba być żadną gimbazą aby zadbać o wizualny wygląd serwera. Jeśli ktoś nie przykłada uwagi do wyglądu to powiem, że to teamspeak idealny dla niego.

Nie umiesz czytać z zrozumieniem, chodziło o wizualność postu nie ts3 :)

 

 

Mierny serwer bandy 15 letnich dzieci z pro hakiernią for ipb w debug.php.

 

Na serwerze wszystko jest kradzione, nieogarnięta administracja, straszą fajnymi ddosami 10mb/s z ipstresera.

 

 

NIE POLECAM KORZYSTANIA Z TEGO SERWERA

Banda dzieci? Mam 24 lata :) Nie DDosuje i nie grożę atakami. Proszę w jakiś sposób udowodnić a nie robić anty reklamę bo nie udało się przeciągnąć ludzi do siebie. :)

Kolejną sprawą jest to iż ten ts i sam wygląd ma ponad rok czasu. Nie ma mowy o kradzieży.

 

 

Serwer dno dno i jeszcze raz dno byłem u nich może z 2 godziny na ts w tym czasie próbowali pozyskać userów z innych serwerów TeamSpeak3. Niby pro hakierki a tak naprawdę gdzie nie spojrzeć tam gimba i dzieci z stresserkami za hajs matki. Podsumowując serdecznie NIE polecam owego serwera o ile mozna go w ogole tak nazwac.

 

#CEBULA 100%

 

a i warto wspomnieć że nie mam z nimi nic wspólnego a ich post w moim temacie tylko potwierdza jakie z nich są dzieci.

A Pan płacze za banika? Kolego jak wchodzisz i próbujesz mnie straszyć to chociaż wejdź z  UNIQUE ID na którym nigdzie nie byłeś bo tak to łatwo było sprawdzić gdzie przesiadujesz.. Nie masz pojęcia jak to sprawdzić więc gadasz o Hakerach xDD

 

 

24 lata i w głowie pustka, polecam się do edukować co nieco bo aż wstyd. Serwera serdecznie nie polecam.

 

Bo nie potrafie atakowac i rozwalac stron? to naprawdę mam pustke w glowie,, ale tworzenie wlasnej sieci nie na tym polega prawda?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

 j

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...