Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dragon Age: Początek - brak pliku uniemożliwia uruchomienie gry


Josumi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,
Jak w tytule, mam problem z brakiem pewnego pliku.
Wyskakuje błąd i wyskakuje taka linijka:
"Kod przyczyny = Missing DLL: [NxCharacter.dll] Error: 0x7E"
Grę posiadam na platformę Origin, jakiś czas temu grałem i nie było żadnych problemów.

Próbowałem naprawiać, reinstalować, wyłączałem antywira i dalej to samo.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.


                                                                                                                                                               `Josumi

sygnaez.png

Jeśli znalazłeś błąd ortograficzny to mi napisz, chcę zobaczyć jaki ze mnie analfabeta. :D

Opublikowano

Zgaduję, że to Dragon Age (co jest istotną sprawą, abyś podawał tytuły gier w takich sytuacjach). Wchodzisz w:

Origin Games ---> Dragon Age ---> _installer ---> physx ---> redist

Masz tam plik do instalacji, który wypadałoby zainstalować. Jeśli nic nie masz w tym folderze, bądź jakiś problem z nim występuje to instalujesz:

http://www.nvidia.com/object/physx-9.16.0318-driver.html

Obojętnie jaką kartę graficzną masz (czy to od AMD, Intel, Nvidia).

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

Zgaduję, że to Dragon Age (co jest istotną sprawą, abyś podawał tytuły gier w takich sytuacjach).

Podałem tytuł gry w tytule posta. ^^

Dzięki, wszystko działa teraz, gra się włącza i śmiga jak szalona. :) 

Folderu physx nie było wcale. :P 

Cóż jest to nowy laptop więc raczej na pewno z tego powodu nie miałem. xD

 

Jeszcze raz dzięki. :*

sygnaez.png

Jeśli znalazłeś błąd ortograficzny to mi napisz, chcę zobaczyć jaki ze mnie analfabeta. :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...