Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W jakiej sieci opłaca się mieć telefon?


Radioś :3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka
Nadszedł w końcu czas na nowy telefon
W jakiej sieci opłaca się teraz mieć abonament? Chodzi mi głównie  o dobry szybki internet żebym mógł w spokoju korzystać z fb, yt itp i tanie rozmowy i sms

Opublikowano

Telefon proponuję kupić za gotówkę, albo na raty w sklepie. Natomiast co do numeru to warto zainteresować się Virgin Mobile i Premium mobile. Za 20 zł miesięcznie - 5gb internetu, nielimitowane rozmowy i sms a do tego nie zobowiązująca umowa którą można rozwiązać w każdej chwili. ;-)

Opublikowano

Telefon proponuję kupić za gotówkę, albo na raty w sklepie. Natomiast co do numeru to warto zainteresować się Virgin Mobile i Premium mobile. Za 20 zł miesięcznie - 5gb internetu, nielimitowane rozmowy i sms a do tego nie zobowiązująca umowa którą można rozwiązać w każdej chwili. ;-)

dokladnie jestem tego samego zdania, nigdy nie wziąłbym telefonu w żadnej sieci wiązac sie umowa na 2 lata, gdzie telefon będzie przestarzały już po kilku miesiącach, a same warunki umowy porównywanie staną się już niekorzystne 

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

 

Telefon proponuję kupić za gotówkę, albo na raty w sklepie. Natomiast co do numeru to warto zainteresować się Virgin Mobile i Premium mobile. Za 20 zł miesięcznie - 5gb internetu, nielimitowane rozmowy i sms a do tego nie zobowiązująca umowa którą można rozwiązać w każdej chwili. ;-)

dokladnie jestem tego samego zdania, nigdy nie wziąłbym telefonu w żadnej sieci wiązac sie umowa na 2 lata, gdzie telefon będzie przestarzały już po kilku miesiącach, a same warunki umowy porównywanie staną się już niekorzystne 

 

Podpisuję się pod tym. Tylko Virgin, najbardziej opłacalne pakiety.

tumblr_o7mrcrLko81tcqgd2o2_r2_500.gif

Opublikowano

Wszystko zależy od Twoich potrzeb :).

 

Play w przypadku ma możliwość wyboru w abonamencie 5gb internetu lub nielimitowany internet.

Jakby coś, to napisz na PW ;).


 

 


tumblr_madu89TzVX1rt9tk6o1_500.gif

 
 
 

Members|ProUser|Postmaker|

Opublikowano

Według mnie VirginMobile dlaczego?

 + Tanie pakiety (20 zł i masz 5 gb internetu (fb, Messenger, ask.fb, gg i twitter bez użycia transferu), nielimitowane rozmowy do virgin mobile, 100 minut do wszystkich sieci i nielimitowane sms do wszystkich sieci)

 + Aplikacja, Virgin Mobile ma genialną aplikacje, która działa 100x lepiej niż aplikacje innych sieci dodatkowo można ją zainstalować na iPhone, Windowsie i Androidzie

 + Miłe biuro obsługi

 + Ciekawe pakiety dodatkowe

Po prostu cudo :D

r9wfFzB.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...