Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Terenzo błąd przy łączeniu sie z ftp


TheVirQu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawno nie tworzyłem serwerów  i troche rzeczy już zapomniałem.

 

Nie moge się zalogować na FTP na maszynce od terenzo. Daje identyczną konfigurację karty sieciowej jak na maszynie na której mi działa lecz dostaje taki błąd po próbie zalogowania się do ftp na maszynce

 

967201476213268954367.png

 

Korzystam z połączenia z kartą sieciową "Microsoft KM-Test Loopback Adapter" lecz na hamachi miałem identycznie ten sam błąd...

 

Na Freebsd 9.3 by Venir moge swobodnie się zalogować lecz na maszynce na terenzo jakoś nie mogę się zalogować... 

 

Tutaj moja konfiguracja karty sieciowej

 

748841476213602954367.png

 

Dzieki za kazda przydatna odp.

 

@Edit

 

Jeszcze SS z bledu na FTP

 

448931476213268954367.png

Opublikowano

Port 22 dopisz podczas łączenia w filezilli :)

Na pewno nie próbowałem...

Z resztą na porcie 21 da się łatwo połączyć więc lol... 

Opublikowano

No cóż nic mi ta informacja nie dała i tak :( 

Chyba bede musial zrezygnowac z terenzo a szkoda bo chcialem "w miare" czyste pliki.

Opublikowano

Ludzie podstawowy błąd znając życie.

w konsoli wpisujesz:

ee /etc/ssh/sshd_config

szukasz #PermitRootLogin No

Usuwasz # i zamieniasz No na yes

Esc -> a -> a

wpisujesz w konsoli shutdown -r now

Gotowe po załadowaniu się maszyny możesz wejść do FTP.

 

Ps.A tak poza tym polecam WinSCP ponieważ fillezilla lubi nie łączyć się z serwerem. Aha no i port 22 !!!!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ludzie podstawowy błąd znając życie.

w konsoli wpisujesz:

ee /etc/ssh/sshd_config

szukasz #PermitRootLogin No

Usuwasz # i zamieniasz No na yes

Esc -> a -> a

wpisujesz w konsoli shutdown -r now

Gotowe po załadowaniu się maszyny możesz wejść do FTP.

 

Ps.A tak poza tym polecam WinSCP ponieważ fillezilla lubi nie łączyć się z serwerem. Aha no i port 22 !!!!!

Od samego poczatku mialem Yes :f

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...