Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po odpaleniu Changer CS się wyłącza


Lukaszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Włącz cs poczekaj aż miną Ci te obrazki i będziesz w menu.

Gdy będziesz w menu zminimalizuj grę odpal program.

Jak wyświetli Ci się takie kółko na środku programu po prawej stronie masz 4/5 opcji po rusku nie pamiętam ile dokładnie

Odznacz wszystkie opcje

kliknij ogromne kółko

Wyświetli Ci się taka tabelka z 3 przyciskami po rusku

Kliknij te na samej górze i poczekaj.

Odpal cs który jest zminimalizowany

Kliknij przycisk HOME

Jak wyswietla Ci się tabelka do wszystkich skinów mozesz odpalać mecz ;)

Opublikowano

Kiedys gak dzialalo, a teraz jest aktualizacja i robie analogicznie, tylko zamiast okraglego przycisku jest inny prostokatny. Niestety robiac analogicznie cs wylacza sie przy ladowaniu mapy :(

Opublikowano

To nie wiem, ja tego teraz nie używam bo tyle w cs nie gram co kiedyś, skill spadł. Ale kumpel używa programu i mówi ze tak mu działa jak robi wszystko po kolei. Musi te opcje odznaczyć bo inaczej też wywala. Może to być spowodowane tym że już jedna aplikacja działa Ci w tle, którą źle odpaliłeś Spróbuj wyłączyć w procesach cschanger ewentualnie zrestartuj kompa żeby w procesach tego nie było. Potem spróbuj uruchomić żeby te opcje nie były zaznaczone może zadziała a jeśli nie to czekajmy aż wypowie się ktoś kto to używa ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...