Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań - większość graczy to smurfy? trzymać się mety?


4ndrax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, mam kilka pytań:

1.Czy jeśli moja postać jest pod agility itp, to po kupowaniu itemów pod agi skille są silniejsze? np ult juggernauta generalnie czy skille staję się lepsze po kupowaniu itemów

2. Jak zrobić automatyczne kupowanie? Widziałem na filmiku, że komuś sama gra kupowała itemy które chciał, gdy miał hajs.

3. Przenosząc się z lola na dotę co powinienem zmienić w grze? Jakieś ogólne porady.

4. Opłaca się patrzeć na metę, czy na początku gry grać byle czym?

5. Czy w tej grze większość osób to smurfy?

Opublikowano

1. Jeżeli jest do skill który zadaje fizyczne jak ulti jugg to dmg zwiększy twoje obrażenia od ulti, ale nie znacząco może odrobnikę wyjdzie po za cyfry podane w informacjach, jeżeli chodzi o o inne skille bohaterów jest taki item aether lens który daje 5+ spell dmg.

2. W opcjach masz quick buy osobiście jej nie polecam bo np gra Ci kupi item a np jest moment w którym musisz trzymać na buybacka.

3.Graj dużo na boty poznaj każdego bohatera jakie ma skille co robi jaka jest jego główna rola itd, na początek supportami bo to właściwe one wyznaczają gre od samego początku, ogarnięte supporty wygrywają gry poprzez robienie space dla swojego carry, ogólnie jak znasz dobrze angielski wpisz sobie w google dota 2 tips for beginners jest masa stron z poradnikami filmami itd. 

4. W docie ciężko o zagadnienie meta bo tam wszystko jest dobre nie ma tak jak w lolu że pikniesz jakiegoś bohatera który jest słabszy i flame leci od razu na Ciebie, Wiadomo że jakaś tam meta, a bardziej team compy są na wyższym poziomie ale na początku raczej to nie ma znaczenia wystarczy się trzymać zasady > carry,mid,off,dwóch supportów ew. jungle

5. Nie.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...