Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką rozdzielczość wybrać?


Gość Lord Assasin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

która rozdziałka jest najlepsza? Grałem dotychczas na 1024x768 i gra się ok, ale po testowaniu na aim mapach na 1440x900 widać o ''połowę'' przeciwnika więcej, ale na 4;3 jest szybsza mysz. 

Również wchodzi w grę 16:10 1680x1050. Jaka najlepsza?

 

Lajki będą. 

Opublikowano

mam monitor 23" 60hz i gram na 1440x900. Wcześniej grałem na 4:3 1280x960. Na początku na 16:10 ciężko było z głowami z USP-S czy a AWP a teraz już jest okej

CS GO PLAYING

Global Elite

 

Lenovo Y50-70 Geforce GTX 860m Intel i7 4700HQ SSD 240GB + Monitor zęwnetrzny 60hz FHD

Tesoro Aegis X4

Steelseries Kinzu v3

Creative Aurvana Live!

 

Steam :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198056403525

Czasem potrzeba ludzi do mixa/faceita. Zapraszajcie.

Opublikowano

Wybierz taką na jakiej dobrze ci się gra (Ja gram na 4:3 800x600 bo jedynie na tej rozdzialce mam komfortowe fpsy)

ExtHL5R.gif

Opublikowano

Wybierz taką na jakiej dobrze ci się gra (Ja gram na 4:3 800x600 bo jedynie na tej rozdzialce mam komfortowe fpsy)

Sorry, ale nie chce marnować mojego PCT'a na grafikę z 2000 roku. xD

Opublikowano

2000 wiek ? Boże... PRZYSZŁOŚĆ

 

@topic

Mi dobrze się gra 16:10. Ale AWP... cienko mi idzie.

 

@UP

 

Napisałeś "2000 wieku" a nie "2000 roku" 1wiek - 100 lat

2000*100=200000

Dwustutysięczny rok... ciekawe, czy będą wtedy grać na rozdziałce800x600...

 

Nie lubię  Anime   :((

ALE TE AVATARY SĄ TAKIE

 

ZA*EBISTE

SUMA OSTRZEŻEŃ: 15

Opublikowano

2000 wiek ? Boże... PRZYSZŁOŚĆ

 

@topic

Mi dobrze się gra 16:10. Ale AWP... cienko mi idzie.

Ocenianie przyszłości mojej na forum przez gimnazjalistów. xD

 

Co sądzicie o 1440x900? 

Opublikowano

 

2000 wiek ? Boże... PRZYSZŁOŚĆ

 

@topic

Mi dobrze się gra 16:10. Ale AWP... cienko mi idzie.

Ocenianie przyszłości mojej na forum przez gimnazjalistów. xD

 

Co sądzicie o 1440x900? 

 

 

 

, a co mamy sądzić ? jedyne co mogę powiedzieć to , że byali na takiej gra bo 2-3tyg pokazywał na streamie.. Musisz  pograć na każdej i wybrać dla siebie najlepszą ..

Opublikowano

Gram na 1440x900, dobrze sie gra na niej

 

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

 

 

Core i3 2120 | 4 GB RAM DDR3 1333 | Gigabyte GTX 460 SOC | WD Blue 640 GB | ASUS P8H61-M LE Rev 3.0 | be quiet! System Power 8 600 W | obudowa iBox (bodajże)

Opublikowano

To zależy od tego jaki masz monitor, i jaką posiadasz kartę graficzną. Jeżeli masz stary model karty graficznej, to zwiększenie rozdzielczości spowoduje spadek fps. Jeżeli masz dobrą kartę graficzną, to możesz pokusić się o zwiększenie rozdzielczości. A zresztą wybór odpowiedniej "rozdziałki" zależy od twoich cech osobistych - Czy wolisz ładny i przejrzysty obraz, czy nieco gorszy a zarazem lepszy przy strzelaniu.

To wszystko twój wybór ! Nie sugeruj się tym, że np: Izak gra FullHD. Takie moje zdanie :) 

Opublikowano

na 4:3 się gra teoretycznie najlepiej. bo jest najmniej rozciągnięte i hitboxy są bardziej realne, niż jak u poprzedników - modele rozciągnięte, a hitboxy wciąż te same.
16:9 używają bardziej stream'erzy, bo wiadomo - ładnie wszystko wygląda.

Opublikowano

Gram na najniższej 16:10 i gra się z*********e.

Gram na 4:3 gra się z*********e.

Gram 16:9 gra się z*********e.

 

Kwestia przyzwyczajenia, rodziałka nie ma wpływu na skilla, albo umiesz nacelować na głowę albo nie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...