Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć FPSy w grze?


ZabijSię

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najprostszy sposób idz do pracy kup lepszy sprzęt i graj na 300 fpsach ;x

 

Genialny pomysł... prosiłem o program, nie radę w życiu. ;v

Komputer tylko na 2 tyg i do tego czasu muszę wytrzymać.

upi1FS.gif

Opublikowano

Nie ma programów na fpsy to tak jakbyś kupił sprzęt byle jaki za 2k zł i po nwm kliknieciu w czerwony guzik  w necie nagle sprzęt miałby działać jak za 10k zł no bez kitu xD

 

Najprostszy sposób na zwiększenie FPS ci podałem bo chciałeś nie musisz z niego korzystać.

Opublikowano

Masz komputer który niespełnia wymagań lola i myślisz że jakiś program to zmieni ? :D

Jedyne co możesz zrobić to :

Wszystko w lolu na najniższe ustawienia,rozdzielczość na najmniejszą,synchronizacja pionowa wyłaczona

Wejdz w windows w personalizacje i wyłącz animacje windowsa oraz zmień kompozycję na klasyczną.Graj bez włączonych programów w tle,antywirka też wyłącz.Pobierz lol client suspender (wyłącza on clienta podczas gry powinno podnieść o parę klatek).Sciągnij ashampoo core tuner i wyłącz rzeczy takiej jak aktualizacje windows itp. oraz ustaw priorytet lola na najwyższy,zawieś niepotrzebne procesy z programów które działają w tle.

Opublikowano

Nic nie zrobisz żeby zwiększyć fpsy, no oprócz zmniejszenia grafiki na low, ale co to za przyjemność z 15fpsów na byle jakiej grafice?;/

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...