Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zgłoszenie do prokuratury za szkalowanie jp2


cola!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie nawiasem mówiąc na fb jest wydarzenie kto bardziej obrazi jp2 i fanpage radio maryja. Strona i ludzie zostali zgłoszeni do prokuratury za to xD

 

Najlepsze są te babcie co piszą jakby mlotkiem waliły w klawiaturę i mają ból dupy o te hejty na papieża XDDDD

Opublikowano

Bagieta puka w rytmie cza cza.

 

A tak serio to ludziom musi się nudzić w życiu więc bóldupują, jeśli nie chcą ogladac takich tresci nie wchodzą w to wydarzenie proste.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

anno domini 2016 a ludzie nadal mają ból dolnej części pleców o obrażanie papieża polaka w internecie

NIE BOJĘ SIĘ BOGA

Opublikowano

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

 

 

 

@topic

A tak na poważnie to beka z tych ludzi. Robia to wydarzenie żeby właśnie takie tępaki ich o to cisneli.

Opublikowano

Czytałem ten śmieszny artykuł. Nie wierze, że obrażeni, starsi katolicy dopiero teraz się o tym dowiedzieli. xD

Opublikowano

no i bardzo dobrze, niech wkurwiaja tych katoli fanatykow, tfu.

Ale Jan Paweł 2 był katolikiem a nie "katoli fanatykiem". Czego jest winny ten człowiek, że go tak poniżają ? A moherowe berety można w inny sposób wkurzać 

Opublikowano

Uważam że powinniśmy się pomodlić za tych ludzi, bo nie wiedza co czynią, a póki jest nadzieja to można im pomóc.

   

Zresztą kogo to obchodzi skoro JP2 nie żyje, co te ludzie to naprawdę może uważają że ich religia jest lepsiejsza od chinczyków? 

Opublikowano

 

no i bardzo dobrze, niech wkurwiaja tych katoli fanatykow, tfu.

Ale Jan Paweł 2 był katolikiem a nie "katoli fanatykiem". Czego jest winny ten człowiek, że go tak poniżają ? A moherowe berety można w inny sposób wkurzać 

 

 

był winien* teraz już go nie ma więc technicznie myśląc nikt nie jest poniżany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

 

to jest jakiś chory fanatyzm, 2137 dzieci zgwałconych i masa kościołów spalonych a i tak powiedzą, że kojtyła to grzeczny siusiak

Opublikowano

 

 

no i bardzo dobrze, niech wkurwiaja tych katoli fanatykow, tfu.

Ale Jan Paweł 2 był katolikiem a nie "katoli fanatykiem". Czego jest winny ten człowiek, że go tak poniżają ? A moherowe berety można w inny sposób wkurzać 

 

 

był winien* teraz już go nie ma więc technicznie myśląc nikt nie jest poniżany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

 

to jest jakiś chory fanatyzm, 2137 dzieci zgwałconych i masa kościołów spalonych a i tak powiedzą, że kojtyła to grzeczny siusiak

 

opowiadaj o tych dzieciach i kościołach wraz z dowodami 

Pomocnik
Opublikowano

Radio maryja - ok to czysta propaganda i mimo, że nie powinno się ich obrażać tak czy siak, no to jednak trochę na to zasługują, złodzieje jedni, a JP2? Człowiek jak człowiek, zrobił dużo dobrego, a nic złego - margines społeczny w Polsce, który liczy dość sporo już taki jest.

Opublikowano

Ludzie nie przejmujcie się tymi co wyzywaja Jana Pawła 2, to oni staną przed Bogiem po śmierci a Bóg się zapyta "Dlaczego" i po chwili ciszy pokaże im palcem dzwi do piekielka ;)

Opublikowano

Ludzie nie przejmujcie się tymi co wysuwają Jana Pawła 2, to oni staną przed Bogiem po śmierci a Bóg się zapyta "Dlaczego" i po chwili ciszy pokaże im palcem dzwi do piekielka ;)

jeśli tak to dobrze, szybciej pójdę do piekła niż myślałem.

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...