Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 17 - nie ma dźwięków w "Drodze do Sławy"


ciapciak126

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam brak mowy i muzyki w karierze drodze do sławy ... Co robić. a parametry  pc mam takie .

Procesor ADM Phenom  II x4 965 / 3.60 GHz
RAM: 8 
Win 7 x64
Karta graf.ADM RADEON 7700 series
 

Pomogłem daj +++  <3

Opublikowano

Słuchawki nie posiadają własnej, aktualnie gram na głośnikach ,ale myślę,że nie ma to nic wspólnego z dzwiękiem, co do karty dzwiękowej jak to sprawdzić ? I o co chodzi z CPU, GPU ?

Pomogłem daj +++  <3

Opublikowano

Słuchawki nie posiadają własnej, aktualnie gram na głośnikach ,ale myślę,że nie ma to nic wspólnego z dzwiękiem, co do karty dzwiękowej jak to sprawdzić ? I o co chodzi z CPU, GPU ?

CPU - procesor, GPU - karta graficzna :)

Wejdź w start i wpisz "Menedżer urządzeń" wejdź w niego i rozwiń zakładkę "Kontrolery dźwięku, wideo i gier", tam będziesz miał podaną nazwę karty dźwiękowej. Jeśli masz tak jakby więcej niż jedną to napisz wszystkie.

Opublikowano

Nazwa karty ; ADM Radeon HD 7700 Series 
Procesor ; ADM Phenom II x4 965 procesor 3.60 GHz
Karta dźwiękowa ; 
Realtek Hight Definition Audio 
Venus USB2.0 Camera (Audio)
ADM Hight Definition Audio Device 

Pomogłem daj +++  <3

Opublikowano

Nazwa karty ; ADM Radeon HD 7700 Series 

Procesor ; ADM Phenom II x4 965 procesor 3.60 GHz

Karta dźwiękowa ; 

Realtek Hight Definition Audio 

Venus USB2.0 Camera (Audio)

ADM Hight Definition Audio Device 

Brak dźwięku z gry występuje TYLKO w drodze do sławy?

Opublikowano

Tak, przez chwilę występuję, na początku jakiegoś "Filmu" A potem dzwięk się jakoś automatycznie usuwa ... Więc co mam robić ?

Pomogłem daj +++  <3

Opublikowano

Tak, przez chwilę występuję, na początku jakiegoś "Filmu" A potem dzwięk się jakoś automatycznie usuwa ... Więc co mam robić ?

Spróbuj przeinstalować grę, możliwe, że jakiś plik się nie zainstalował.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...