Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PANDORAMT2 - jedno wielkie oszustwo?


Corragi0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pewnie duża część graczy metina z tego forum czeka na start pandory który rzekomo miał się odbyć dzisiaj. Przed chwilą wszystkie posty zostały usunięte z ostatnich dni prócz tego z pierwszego października, a wcześniejszy post można zauważyć z 19 września. Dodatkowo od kilku dni jest 0 informacji na temat startu, na temat niedziałającego forum i strony, a aryman przekazał nam informacje o tym co się stanie przez wywiad na youtubie. Co o tym sądzicie? Czy powrót znanej każdemu pandory to wielki fejk?

Opublikowano

To już na samym początku śmierdziało jakimś oszustwem, może jest inaczej, zobaczymy.

40 minut po zapowiadanym starcie wszystko leży jak w południe, przypadek?

 

#EDIT

 

"Żyjemy.
Niebawem pojawi się informacja co do startu serwera.
Nie musicie się tak upominać. " PandoraMT2 Reaktywacja ( FP )
 
Trochę śmieszne info jak dla mnie, najbardziej " nie musicie się tak upominać."  xD
Opublikowano

hahahahahaahahahahahahahahahahahahaha

Bu-garis Uczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

„Oto mi rycerz! Kopia u toku, Z ramion mu skrzydła płyną sokole! Odwaga w piersiach, męstwo gra w oku, Szyszak jak gwiazda błyszczy na czole! Zawsze zwycięski zastęp tych wojów, Do dawnych synów podobny Sparty, Wśród tylu bitew i krwawych znojów, Jak mur z żelaza stał nieprzeparty! A kiedy gnuśność nami owładła, To i Husarya wtedy upadła!”

Opublikowano

Po prostu testowali ludzi, i nadal ludzie się nie nauczyli że k***a nie ładuje się w IS serwera, który startuje ale cóż poradzić parapet zostaje parapetem i będzie marudzić aby zwrócić mu IS...

A tak to ja tam p******e te privy metin2 to wolę zainwetować w premke CS 1.6 11 zł sms 30 dni i mieć tylko komfort grania niż w prywatne serwery metin2 i mieć gówno co jest niepewne ;) ale to tylko moje odczucia...

PS. Serwery od 2k12 to totalne gówna, powinni w tym roku usunąć ten dział bo to szkoda gadać jakieś reworki chuje i dzikie węże :))....


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

Administracja prawdopodobnie jeszcze nie dorosła do stworzenia własnego serwera.

 

 

Żyjemy.
Niebawem pojawi się informacja co do startu serwera.
Nie musicie się tak upominać.

Serio? Śmieszne to, szczególnie fragment "Nie musicie się tak upominać". A co mamy robić, skoro serwer miał już działać wcześniej, nie widać żadnych oznak życia od administracji itp?

Opublikowano

3 start... żadnych informacji, niedoświadczona administracja, c*****e zabezpieczenia, brak kontaktu... Ten serwer nie przetrwa długo o ile wgl wystartuje xD

Opublikowano

Kolejna dyskusja o tym serwerze. Jak już wystartuje i postoi 14 dni, zapraszam do działu Zapowiedzi i Dyskusje. Tymczasem temat leci do kosza, bo już widzę ten spam, czego przykładem są posty wyżej. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...