Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co robić żeby zacząć i porządnie napie*dalać?


x Lee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra prosta sprawa, za jakiś miesiąc chce zacząc grać w go, ale chciałbym zacząc z kopyta, nie je*ać się z tym. I tutaj moje pytanie jakie filmy oglądać? poradniki? żeby już coś ogarnąć.

Opublikowano

Graj i tyle. Jedyne czego możesz się dowiedzieć z internetu to te rzeczy:

 

- ustawienia grafiki na low, ustaw sobie odpowiednią pod siebie rozdzielczość - najlepiej gra się na 4:3 i 16:10

- odpowiednio ustaw sobie grę, stworz wlasny config, celownik, bindy

- jak rzucać granaty (youtube)

- nie celuj w ziemię jak biegasz

- trzymaj celownik na wysokości głowy enemy i tam gdzie może się pojawic

- jak sie ustawiac pod wroga, jak wychylac,

 

Nauczyć się strzelać musisz sam, zrobisz to grając. Tak samo musisz nauczyć się poruszać po mapach- jak najszybciej, jak najpewniej.

 

Wraz z grą poznasz typowe zachowania enemy, co niektórzy robią, jakich trików używają, gdzie się ustawiają.

 

btw. pamietaj, ze nie potrzebujesz myszki za 300zl, podkladki za 150, krzesla za 1500 i monitora za 2000 zeby dobrze grac- nic ci to nie pomoze jak nie masz skilla

 

ps. ale to wszystko to tylko słowa i teoria, nie zawiedz sie jak bedziesz mial silvera, czy golda

ps. prawdziwa gra zaczyna sie z teamem

ps. mmy to gowno, nie graj ich

ps. do LEM nie ma poziomu w tej grze praktycznie

Opublikowano

Oglądaj poradniki co do smoke'ów na mapie, ćwicz aima oraz kontrolę recoilla na mapkach z warsztatu. Nie porywaj się odrazu na efekty ponieważ trochę minie zanim ogarniesz to i owo ale myślę, że dla płaczu ludzi na mm, że jesteś odpał, warto :D 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...