Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

2 przegrane za 1 przegrany mecz w serii?


Gość Reavze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to niemożliwe ew jakiś bug ale wątpie.

Tak jak wyżej piszą, może coś nie dopatrzył i wyszedł z lobby czy nie zbanował/wybrał postaci. 

Kończ waść, wstydu oszczędź

Opublikowano

Wyjście z lobby nie daje nam przegranej gry podczas serii :O, -3lp gdy juz jesteśmy w jakieś divisii. Powiedz koledze zeby sie nie martwił bo i tak bedzie mógł rozegrać 9 meczy, ponieważ musi rozegrać 10meczy :). Polecam na google poczytać..

4521609.png

Opublikowano

Wyjście z lobby nie daje nam przegranej gry podczas serii :O, -3lp gdy juz jesteśmy w jakieś divisii. Powiedz koledze zeby sie nie martwił bo i tak bedzie mógł rozegrać 9 meczy, ponieważ musi rozegrać 10meczy :). Polecam na google poczytać..

Człowieku pierw sam poczytaj na google a potem się wypowiadaj.

Jeśli byłoby tak to można kilka/naście razy wejść w champselect i zobaczyć kto będzie mieć lepszy teamcomp, a jeśli jesteś pewien, że wygrasz to grasz, gdy jestes pewien że przegrasz to wychodzisz i tak w kółko bo co to tam -3 pkt w serii. 

Od kiedy się pisze Divisii a nie Dywizji? Pozdrawiam wujka google, ew ciocię wikipedie. 

Opublikowano

Wyjście z lobby nie daje nam przegranej gry podczas serii :O, -3lp gdy juz jesteśmy w jakieś divisii. Powiedz koledze zeby sie nie martwił bo i tak bedzie mógł rozegrać 9 meczy, ponieważ musi rozegrać 10meczy :). Polecam na google poczytać..

 

Czy my mówimy o tej samej grze? xD

Chyba sobie wpisałeś źle hasło w google - polecasz używać google a ja polecam używać go z głową. xD

Miałeś kiedyś serie? Wyjście z looby rowną się z przegraną grą w serii. 

Nie mówimy tutaj o placementach (10 grach) tylko o serii do innej DYWIZJI.

Kończ waść, wstydu oszczędź

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...