Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

★ TS3Online.eu ★ Bezpieczny ★ Automatyczny ★ Stabilny


xFatal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeden z gorszych TeamSpeak-ów jakie ostatnio wychodzą. Od czego by tu zacząć.. 

 

Zacznę od ikonek, które się nie ładują i pokazują się błędy po wejściu na serwer.

 

ScreenShot:

 

 

8771414755982541237309.png

 

 

 

4879814755982541237309.png

 

 

Jedziemy dalej.. bo ten serwer to po prostu żenada.

 

W administracji to chyba sama dzieciarnia bądź osoby niekompetentne na owe stanowiska. 

Jeden z Właścicieli - osoba, która założyła ten temat i jej sposób odzywania się do użytkowników:

 

ScreenShot:

 

 

7449514755985211237309.png

 

 

A co do administratorów.. i błędów na serwerze.

 

ScreenShot:

 

 

4266114755985211237309.png

 

 

Osobiście uważam, że Administrator powinien świecić przykładem i nie łamać regulaminu. :-) 

Zdjęcie niby jak zdjęcie ale jak dla mnie nagina regulamin. 

 

Co do śmiesznego bota stworzonego przez Fatala.. 

 

Gdy weszłam na kanał " Zarejestruj "Kobieta" " -> Rejestracja po 10 sekundach, czekałam około minuty i dalej nic. Potem mnie przerzucił jeden z Właścicieli i powiedział cytuję: "Bot nie działa bo Fatal coś zniszczył" czyżby Technik TeamSpeak3 oraz Właściciel serwera nie potrafił zrobić wszystkiego na 100%, a wystawił projekt do publicznej oceny? No cóż. Jak widać brak profesjonalizmu. 

 

Okej! To jedziemy dalej.. Banner, prezentacja serwera oraz nazwa jest niemal skopiowana pod każdym względem od Luxiego.

Zero kreatywności czy swojej własnej pracy.

 

A na koniec. Gdy czekałam na Centrum Pomocy by poprosić o rangi bez żadnego słowa otrzymałam bana.. w sumie nie wiem dlaczego i nie wiem z jakiego powodu. 

Może dlatego, że to "Ta Maja z MPC" xD

 

ScreenShot:

 

 

5328414755985211237309.png

 

 

Pokazałabym jeszcze wiele, wiele innych błędów oraz pomyłek ale no niestety.. nie zdążyłam.

 

Nie polecam, nie pozdrawiam. Nie wchodźcie na serwer - strata czasu! :-)

Opublikowano

Jeden z gorszych TeamSpeak-ów jakie ostatnio wychodzą. Od czego by tu zacząć.. 

 

Zacznę od ikonek, które się nie ładują i pokazują się błędy po wejściu na serwer.

 

ScreenShot:

 

 

8771414755982541237309.png

 

 

 

4879814755982541237309.png

 

 

Jedziemy dalej.. bo ten serwer to po prostu żenada.

 

W administracji to chyba sama dzieciarnia bądź osoby niekompetentne na owe stanowiska. 

Jeden z Właścicieli - osoba, która założyła ten temat i jej sposób odzywania się do użytkowników:

 

ScreenShot:

 

 

7449514755985211237309.png

 

 

A co do administratorów.. i błędów na serwerze.

 

ScreenShot:

 

 

4266114755985211237309.png

 

 

Osobiście uważam, że Administrator powinien świecić przykładem i nie łamać regulaminu. :-) 

Zdjęcie niby jak zdjęcie ale jak dla mnie nagina regulamin. 

 

Co do śmiesznego bota stworzonego przez Fatala.. 

 

Gdy weszłam na kanał " Zarejestruj "Kobieta" " -> Rejestracja po 10 sekundach, czekałam około minuty i dalej nic. Potem mnie przerzucił jeden z Właścicieli i powiedział cytuję: "Bot nie działa bo Fatal coś zniszczył" czyżby Technik TeamSpeak3 oraz Właściciel serwera nie potrafił zrobić wszystkiego na 100%, a wystawił projekt do publicznej oceny? No cóż. Jak widać brak profesjonalizmu. 

 

Okej! To jedziemy dalej.. Banner, prezentacja serwera oraz nazwa jest niemal skopiowana pod każdym względem od Luxiego.

Zero kreatywności czy swojej własnej pracy.

 

A na koniec. Gdy czekałam na Centrum Pomocy by poprosić o rangi bez żadnego słowa otrzymałam bana.. w sumie nie wiem dlaczego i nie wiem z jakiego powodu. 

Może dlatego, że to "Ta Maja z MPC" xD

 

ScreenShot:

 

 

5328414755985211237309.png

 

 

Pokazałabym jeszcze wiele, wiele innych błędów oraz pomyłek ale no niestety.. nie zdążyłam.

 

Nie polecam, nie pozdrawiam. Nie wchodźcie na serwer - strata czasu! :-)

1. Maju zachowałem się tak jak ty kiedyś. Chciałem tylko pogadać a ty mnie zbanowałaś na swoim teamspeak'u :)

2. Co do sposobu mojego wyrażania się kolega Piorun chciał cie zbanować więc próbowałem go powstrzymać jak widać nieskutecznie ( Ale spokojnie zostałaś odbanowana jakbyś kiedyś chciała pogadać :) ).

3. Jeżeli chodzi o bota był on wyłączony przez dosłownie 5 minut bo musiałem wprowadzić poprawki.

4. Prezentacja jest od zera robiona przeze mnie jedynie pomysł został zaczerpnięty od luxiego.

5. I ostatnie jeżeli chodzi o naszego administratora Powskiego, moim zdaniem jego avatar nie łamie regulaminu tylko przedstawia lekko odsłonięte piersi, taki sam widok można uzyskać wychodząc z domu.

Opublikowano

@xFatalPL 

 

Jednak nie możesz zaprzeczyć, że po przerzuceniu mnie Twój kolega powiedział, że nie działa po zepsułeś. :-)

Chciał mnie zbanować? Dziwne bo na poprzednim Jego TeamSpeak-u miałam jakieś tam rangi. I normalnie rozmawialiśmy.

Dałam Ci bana bo siedziałeś na TS GG, na którym były same takie nieprzyjemne osoby, do których się zaliczałeś. 

Opublikowano

@xFatalPL 

 

Jednak nie możesz zaprzeczyć, że po przerzuceniu mnie Twój kolega powiedział, że nie działa po zepsułeś. :-)

Chciał mnie zbanować? Dziwne bo na poprzednim Jego TeamSpeak-u miałam jakieś tam rangi. I normalnie rozmawialiśmy.

Dałam Ci bana bo siedziałeś na TS GG, na którym były same takie nieprzyjemne osoby, do których się zaliczałeś. 

 

1. Nie mogę zaprzeczyć, ale kolega sobie tylko zażartował.

2. Bana dał ci Piorun nie ja więc musiał mieć powód. ( Tak jak już mówiłem zostałaś odbanowana zaraz po nadaniu bana przez Pioruna ).

3. TS-GG to przeszłość do której nie chcę się nawet przyznawać.

Opublikowano

 

@xFatalPL 

 

Jednak nie możesz zaprzeczyć, że po przerzuceniu mnie Twój kolega powiedział, że nie działa po zepsułeś. :-)

Chciał mnie zbanować? Dziwne bo na poprzednim Jego TeamSpeak-u miałam jakieś tam rangi. I normalnie rozmawialiśmy.

Dałam Ci bana bo siedziałeś na TS GG, na którym były same takie nieprzyjemne osoby, do których się zaliczałeś. 

 

1. Nie mogę zaprzeczyć, ale kolega sobie tylko zażartował.

2. Bana dał ci Piorun nie ja więc musiał mieć powód. ( Tak jak już mówiłem zostałaś odbanowana zaraz po nadaniu bana przez Pioruna ).

3. TS-GG to przeszłość do której nie chcę się nawet przyznawać.

 

 

Średnio mnie interesuje do czego chcesz się przyznać do czego nie. Nie miał powodu, a jeśli miał to proszę jakikolwiek dowód tak jak ja je przedstawiłam w poście, pozdrawiam.

 

Nie polecam serwera w dalszym ciągu. 

Opublikowano

 

 

@xFatalPL 

 

Jednak nie możesz zaprzeczyć, że po przerzuceniu mnie Twój kolega powiedział, że nie działa po zepsułeś. :-)

Chciał mnie zbanować? Dziwne bo na poprzednim Jego TeamSpeak-u miałam jakieś tam rangi. I normalnie rozmawialiśmy.

Dałam Ci bana bo siedziałeś na TS GG, na którym były same takie nieprzyjemne osoby, do których się zaliczałeś. 

 

1. Nie mogę zaprzeczyć, ale kolega sobie tylko zażartował.

2. Bana dał ci Piorun nie ja więc musiał mieć powód. ( Tak jak już mówiłem zostałaś odbanowana zaraz po nadaniu bana przez Pioruna ).

3. TS-GG to przeszłość do której nie chcę się nawet przyznawać.

 

 

Średnio mnie interesuje do czego chcesz się przyznać do czego nie. Nie miał powodu, a jeśli miał to proszę jakikolwiek dowód tak jak ja je przedstawiłam w poście, pozdrawiam.

 

Nie polecam serwera w dalszym ciągu. 

 

Co do twojego bana zostałaś przerzucona do nas na kanał, spytaliśmy się czy potrzebujesz w czymś pomocy. Nie odpowiadałaś po czym udałaś się w stronę kanału pomocy i siedziałaś tam. A jak wiadomo dostajemy od bota poke że ktoś siedzi na kanale. Więc piorun nie wytrzymał i cię zbanował ( Właśnie przez te poke ). Za co w imieniu moim i Pioruna chcielibyśmy cię przeprosić.

Opublikowano

 

 

 

@xFatalPL 

 

Jednak nie możesz zaprzeczyć, że po przerzuceniu mnie Twój kolega powiedział, że nie działa po zepsułeś. :-)

Chciał mnie zbanować? Dziwne bo na poprzednim Jego TeamSpeak-u miałam jakieś tam rangi. I normalnie rozmawialiśmy.

Dałam Ci bana bo siedziałeś na TS GG, na którym były same takie nieprzyjemne osoby, do których się zaliczałeś. 

 

1. Nie mogę zaprzeczyć, ale kolega sobie tylko zażartował.

2. Bana dał ci Piorun nie ja więc musiał mieć powód. ( Tak jak już mówiłem zostałaś odbanowana zaraz po nadaniu bana przez Pioruna ).

3. TS-GG to przeszłość do której nie chcę się nawet przyznawać.

 

 

Średnio mnie interesuje do czego chcesz się przyznać do czego nie. Nie miał powodu, a jeśli miał to proszę jakikolwiek dowód tak jak ja je przedstawiłam w poście, pozdrawiam.

 

Nie polecam serwera w dalszym ciągu. 

 

Co do twojego bana zostałaś przerzucona do nas na kanał, spytaliśmy się czy potrzebujesz w czymś pomocy. Nie odpowiadałaś po czym udałaś się w stronę kanału pomocy i siedziałaś tam. A jak wiadomo dostajemy od bota poke że ktoś siedzi na kanale. Więc piorun nie wytrzymał i cię zbanował ( Właśnie przez te poke ). Za co w imieniu moim i Pioruna chcielibyśmy cię przeprosić.

 

 

Nie kłam tak, proszę. Powiedziałam, że chcę się zarejestrować po czym kolega Piorun poszedł afczyć, a Ty powiedziałeś, że nie masz jak mi pomóc bo chciałam otrzymać rangi. Skoro nie otrzymałam pomocy od Właścicieli to poszłam na Centrum Pomocy chcąc uzyskać pomoc od Administratorów. Nie próbuj szukać wymówki bo to żenada.

Opublikowano

 

 

 

 

@xFatalPL 

 

Jednak nie możesz zaprzeczyć, że po przerzuceniu mnie Twój kolega powiedział, że nie działa po zepsułeś. :-)

Chciał mnie zbanować? Dziwne bo na poprzednim Jego TeamSpeak-u miałam jakieś tam rangi. I normalnie rozmawialiśmy.

Dałam Ci bana bo siedziałeś na TS GG, na którym były same takie nieprzyjemne osoby, do których się zaliczałeś. 

 

1. Nie mogę zaprzeczyć, ale kolega sobie tylko zażartował.

2. Bana dał ci Piorun nie ja więc musiał mieć powód. ( Tak jak już mówiłem zostałaś odbanowana zaraz po nadaniu bana przez Pioruna ).

3. TS-GG to przeszłość do której nie chcę się nawet przyznawać.

 

 

Średnio mnie interesuje do czego chcesz się przyznać do czego nie. Nie miał powodu, a jeśli miał to proszę jakikolwiek dowód tak jak ja je przedstawiłam w poście, pozdrawiam.

 

Nie polecam serwera w dalszym ciągu. 

 

Co do twojego bana zostałaś przerzucona do nas na kanał, spytaliśmy się czy potrzebujesz w czymś pomocy. Nie odpowiadałaś po czym udałaś się w stronę kanału pomocy i siedziałaś tam. A jak wiadomo dostajemy od bota poke że ktoś siedzi na kanale. Więc piorun nie wytrzymał i cię zbanował ( Właśnie przez te poke ). Za co w imieniu moim i Pioruna chcielibyśmy cię przeprosić.

 

 

Nie kłam tak, proszę. Powiedziałam, że chcę się zarejestrować po czym kolega Piorun poszedł afczyć, a Ty powiedziałeś, że nie masz jak mi pomóc bo chciałam otrzymać rangi. Skoro nie otrzymałam pomocy od Właścicieli to poszłam na Centrum Pomocy chcąc uzyskać pomoc od Administratorów. Nie próbuj szukać wymówki bo to żenada.

 

Tak kończy się próba wyjaśnienia incydentu.

 

<22:04:55> "PioRun" został zablokowany permanentnie na serwerze przez "Secretive ツ" (Działanie na szkody serwera.)
<22:04:55> Właściwości serwera zostały edytowane przez "[ Unlimited-Ts3.pl ] Pracuś"
<22:04:57> Zostałeś zablokowany permanentnie na serwerze przez "Secretive ツ" (Działanie na szkody serwera.)
Opublikowano

 

Co do śmiesznego bota stworzonego przez Fatala..

 

Ale to nie jest żaden śmieszny bot stworzony przez Fatala, tylko płatny nieśmieszny ABot :(

 

Ja osobiście polecam serwer, ładne ułożenie kanałów, ładny banner no i dużo ludzi na serwerze :)


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

 

hahaha.jpg

 

Nie rozumiem czy ty tylko udajesz czy naprawdę jesteś jakiś inny społecznie. Ewidentnie widać dziecko z gimnazjum :)  Nie polecam.

 

Jak sam mówiłeś pogadamy sobie weekend :) 

Opublikowano

@xFatalPL nie mam o czym. Tak pisałem ale to było dwuznaczne... Chodziło mi o ludzi na ts'ie bo wbiłeś gdy było tylko 15 :) a jak wiesz jest szkoła. W sumie szkoda mi czasu na spinanie się z tobą rób co chcesz, dla mnie teamspeak to nie życie wolę se pójść na siłke a tobie i tak kiedyś to przejdzie, lecz nie chciał bym trzeciej sprawy w sądzie o ddosy. Pewnie i tak nic nie zrobisz w sumie po co to piszę czas pokaże elo here już nie odpisuje i leci black lista 

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

Jeden z gorszych TeamSpeak-ów jakie ostatnio wychodzą. Od czego by tu zacząć.. 

 

Zacznę od ikonek, które się nie ładują i pokazują się błędy po wejściu na serwer.

 

ScreenShot:

 

 

8771414755982541237309.png

 

 

 

4879814755982541237309.png

 

 

Jedziemy dalej.. bo ten serwer to po prostu żenada.

 

W administracji to chyba sama dzieciarnia bądź osoby niekompetentne na owe stanowiska. 

Jeden z Właścicieli - osoba, która założyła ten temat i jej sposób odzywania się do użytkowników:

 

ScreenShot:

 

 

7449514755985211237309.png

 

 

A co do administratorów.. i błędów na serwerze.

 

ScreenShot:

 

 

4266114755985211237309.png

 

 

Osobiście uważam, że Administrator powinien świecić przykładem i nie łamać regulaminu. :-) 

Zdjęcie niby jak zdjęcie ale jak dla mnie nagina regulamin. 

 

Co do śmiesznego bota stworzonego przez Fatala.. 

 

Gdy weszłam na kanał " Zarejestruj "Kobieta" " -> Rejestracja po 10 sekundach, czekałam około minuty i dalej nic. Potem mnie przerzucił jeden z Właścicieli i powiedział cytuję: "Bot nie działa bo Fatal coś zniszczył" czyżby Technik TeamSpeak3 oraz Właściciel serwera nie potrafił zrobić wszystkiego na 100%, a wystawił projekt do publicznej oceny? No cóż. Jak widać brak profesjonalizmu. 

 

Okej! To jedziemy dalej.. Banner, prezentacja serwera oraz nazwa jest niemal skopiowana pod każdym względem od Luxiego.

Zero kreatywności czy swojej własnej pracy.

 

A na koniec. Gdy czekałam na Centrum Pomocy by poprosić o rangi bez żadnego słowa otrzymałam bana.. w sumie nie wiem dlaczego i nie wiem z jakiego powodu. 

Może dlatego, że to "Ta Maja z MPC" xD

 

ScreenShot:

 

 

5328414755985211237309.png

 

 

Pokazałabym jeszcze wiele, wiele innych błędów oraz pomyłek ale no niestety.. nie zdążyłam.

 

Nie polecam, nie pozdrawiam. Nie wchodźcie na serwer - strata czasu! :-)

Maja, dodam tyle, znałem cię prowadziłem z toba ts3 unlimited, Płakaś jak dziecko że ci rangi nie chcieliśmy zrobić, wypowiadasz się że jaka ty nie jesteś itd :) a tak naprawde jak bym miał te stare nagrania jaka z ciebie beka była , rangi Księżniczka i mnie wyje..... z panem jackiem, pamietam te czasy :) Nie polecam maji, wielkie 0 zara odpale gg i pokaże konfe z 2015 roku z pania maja :) Jesteś po prostu śmieszna, każdy twój to 0, styl gówniany a nie powiem ikonki.... te twoje ikonki też nie są w 100 % autorskie więc gg.

 

 

#Anonimowy Norweg! :)

 

+ Ładny ts3 :) 

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngZnanyJakoOszust jedyną osobą, z którą prowadziłam Unli był elipeF dodam, że nie prowadziłam Unlimited w 2015 roku tylko zaczęłam prowadzić go 2016. Jak dla mnie jesteś po prostu zwykłym kolegą Fatala. Nie potrafisz sformułować nawet jednego zdania. Stylistyka, interpunkcja leży. Naucz się pisać i dopiero rozpoczynaj dyskusję. Nigdzie i nigdy nie miałam rangi "Księżniczka". Co do rozmów z GG, posiadam tylko jedno konto od początku więc nie wiem o co chodzi. Uważasz, że jestem nikim, a moje prace nikomu się nie podobają, a to dziwne bo moje ikonki i prace cieszą się dużą popularnością. Zresztą widać co sobą reprezentujesz już po samym nicku "ZnanyJakoOszust".

 

Nie pozdrawiam, a serwera nie polecam.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngZnanyJakoOszust jedyną osobą, z którą prowadziłam Unli był elipeF dodam, że nie prowadziłam Unlimited w 2015 roku tylko zaczęłam prowadzić go 2016. Jak dla mnie jesteś po prostu zwykłym kolegą Fatala. Nie potrafisz sformułować nawet jednego zdania. Stylistyka, interpunkcja leży. Naucz się pisać i dopiero rozpoczynaj dyskusję. Nigdzie i nigdy nie miałam rangi "Księżniczka". Co do rozmów z GG, posiadam tylko jedno konto od początku więc nie wiem o co chodzi. Uważasz, że jestem nikim, a moje prace nikomu się nie podobają, a to dziwne bo moje ikonki i prace cieszą się dużą popularnością. Zresztą widać co sobą reprezentujesz już po samym nicku "ZnanyJakoOszust".

 

Nie pozdrawiam, a serwera nie polecam.

Hmm, tylko z nim prowadziłaś? Ojj, nie pamietaj już Quetiego, mcncc, Pepsiaka, Gorzała? Już zapomniało się ;)? Jak płakałaś i biegałaś do ts69 bo ci tsa offali? Weż co ty reprezentujesz, nie trzymam z nikim :) Ale nie lubie takich osób jak ty, myślicie że jesteście najlepsi, :)

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngZnanyJakoOszust poleciałeś koleś po bandzie. Gorzał to już w ogóle niezła wyobraźnia. Nie latałam nigdzie i nie płakałam. Uważam się za najlepszą? A gdzie tak napisałam. Gościu tylko się poniżasz. :-)

Opublikowano

 

@1361622928-U485574.pngZnanyJakoOszust jedyną osobą, z którą prowadziłam Unli był elipeF dodam, że nie prowadziłam Unlimited w 2015 roku tylko zaczęłam prowadzić go 2016. Jak dla mnie jesteś po prostu zwykłym kolegą Fatala. Nie potrafisz sformułować nawet jednego zdania. Stylistyka, interpunkcja leży. Naucz się pisać i dopiero rozpoczynaj dyskusję. Nigdzie i nigdy nie miałam rangi "Księżniczka". Co do rozmów z GG, posiadam tylko jedno konto od początku więc nie wiem o co chodzi. Uważasz, że jestem nikim, a moje prace nikomu się nie podobają, a to dziwne bo moje ikonki i prace cieszą się dużą popularnością. Zresztą widać co sobą reprezentujesz już po samym nicku "ZnanyJakoOszust".

Nie pozdrawiam, a serwera nie polecam.

 

Hmm, tylko z nim prowadziłaś? Ojj, nie pamietaj już Quetiego, mcncc, Pepsiaka, Gorzała? Już zapomniało się ;)? Jak płakałaś i biegałaś do ts69 bo ci tsa offali? Weż co ty reprezentujesz, nie trzymam z nikim :) Ale nie lubie takich osób jak ty, myślicie że jesteście najlepsi, :)

Serio myślisz, ze takim idiota dałbym jakikolwiek fizyczny wkład w prowadzenie serwera? Które to już konto shadow? Nigdy nie miałem zatargow z ts69 wiesz lepiej niz ja? Zresztą to nie jest temat by poruszać temat unli. Była beka jedyne, ze nie musiałem płacić. Nagrywasz kogoś rozmowy by mieć na niego haka? Niezła jest z Ciebie szumowina w sumie zawsze to wiedziałem. Nie ma sie do czego przyczepić nie?

 

Co do tematu. Nie warto wchodzić na tego ts'a

Opublikowano

Prezentacja skromna, timspik zrobiony na ''odjebał się''. Komuś nie przeszkadza syf i nieład na serwerze to polecam, znów dla osób bardziej wymagających - nie polecam nawet wchodzić.

Opublikowano

@matej654321 True, byłem neutralny a tu typ wbija i wyciąga ip XDD Ja wojnę mogę prowadzić ale w inny sposób i nie przez internet. Takie tematy powinni usuwać albo i nawet blokować bo autor posta próbuję rozwalić konkurencję ddosami :)

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

Więcej 'dram' bo coraz mniej nowych użytkowników wchodzi.

Jesteś jednak głupszy niż myślałem, nie przyjmujesz jakiejkolwiek krytyki, nie polecam serwera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...