Witam.
Ostatnio mi się mega nudzi i postanowiłem się pobawić pliczkami Rykoxa w wersji 2.1. Wyczyściłem całe pliki serwerowe z niepotrzebnych plików i waga plików jest mała po spakowaniu. Dodałem dodatkowe dwa kanały gry, więc są już 4 kanałydo gry. Uporządkowałem ładnie klienta, zrobiłem nowy układ plików serwerowych a i mapy które były wyłączone już działają bo zrobiłem dla nich podchannele i wszystko działa normalnie. Zmieniłem też porty channeli, auth i db. Game, db, bin nie zmieniałem jesz