Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dodanie broni, zbroi, mobów, petów, kostiumów


Gość DiabloxDPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma co hejtować Twoja praca, chcesz pokazać jak to się robi Twoim sposobem, więc + za chęci :)

Wiesz co, są na tym forum ludzie którzy nawet za takie coś potrafią hejtować ;)

 

 

@topic

Możecie się wypowiedzieć czy kolory odpowiadają czytaniu czy za jasne czy coś  :yay:  :yay: 

Opublikowano

Co jak co ale cofanie się do roku 2009 to nie najlepszy pomysł. Trochę taki #spamik. No ale jak wkładasz w to jakąś prace to się szanuje.

To nie jest cofanie sie do 2k9 roku.

Licz się z tym że w plikach 34k+/source masz item/mob_proto w .txt więc piszę ten poradnik na podstawie nowego db .txt.

Według mnie jest to wygodniejszy sposób na dodanie niż bawienie się z konwertowaniem plików żeby coś dodać.

Opublikowano

Co jak co ale cofanie się do roku 2009 to nie najlepszy pomysł. Trochę taki #spamik. No ale jak wkładasz w to jakąś prace to się szanuje.

2009? chyba 2007

Opublikowano

 

Co jak co ale cofanie się do roku 2009 to nie najlepszy pomysł. Trochę taki #spamik. No ale jak wkładasz w to jakąś prace to się szanuje.

2009? chyba 2007

 

2007? chyba 2001

Opublikowano

Zawsze się przyda poradnik, czasem warto zerknąć i odświeżyć wiedzę.

Ale nie macie wrażenia że ten dział jest kompletnie martwy od jakiegoś czasu ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...