Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Początki z tworzeniem metina ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i o pomoc pytam :P na starcie mówie jestem w tym totalnie zielony i prosiłbym wyjaśnienie jak 5-cio latkowi

Opisałby mi ktoś jak zmienić troszku rzeczy na plikach terenzo bądz innych plikach a dokładniej :

Na starcie zapytam jakie programy potrzebuje aby to co poniżej opisane móc wykorzystać

  1. - w których plikach znajde wszystko co potrzebne aby wgrać na swój serwer ( kostiumy,petsy,fryzy,zbroje,bronie,bossy,mapy)
  2. - usunięcie z navi "noname" i od strony serwera
  3. - zmienie nazw itemów
  4. - usuwanie kont usuwam i tworze później na tym samym ID np. 1 i po stworzeniu na koncie jest postać 0lv bez nazwy
  5. - dodawanie bonusów np. UM/ŚR do zbroji , kostiumów , petsów etc.
  6. - gdzie mogę zmienić ulepki na ulepszanie
  7. - gdzie mogę zmienić dmg zadawany ze skilli ,hitów , marmura , i w drugą strone :D otrzymywany dmg od bossów / mobów oraz otrzymywanie expa za moba
  8. - jak moge podnieść max lv np do 255 

​Jeżeli coś mi się przypomni to dopiszę 

 

Nie chce "GOTOWCÓW" tylko pomoc opis dokładny jak to zrobić..

 
Jeżeli jest osoba chętna aby mi jak coś podpowiedzieć co i jak to nie odrzuce ::P
 
Za pomoc mogę dać like ile chcecie tyle wrzuce :P
Opublikowano

Wszystkie punkty ktore opisales mozesz zmienic na kazdych plikach...

 

A na plikach Terenzo takie.. nie chce sie rozpisywac bo juz sa tematy na mpcforum ktore odpowiedza na twoje pytania. Jak masz problem, wpisz go w google i na koncu 'mpc forum'. Kazdy poradnik czy problem Ci wyjdzie. Jak nie, to napisz temat na mpcforum na pewno ktos pomoze.

 

1. Sa na plikach terenzo

2. Takie rzeczy sam sobie mozesz usunac.

3. Sam - http://www.mpcforum.pl/topic/280017-tut-item-proto-i-nazwy/#entry1937928

4, Nie wiem nie myslalem wgl o tym

5. Sam - sa poradniki do tego - http://www.mpcforum.pl/topic/265300-mini-tutzmiana-stalych-bonusow-w-itemach/#entry1823382

6. Sam - poradniki - http://www.mpcforum.pl/topic/401892-system-ulepszen/

7. Sam - poradniki - http://www.mpcforum.pl/topic/72600-tut-jak-edytowac-moba/#entry497573

8a. Sam - Diff + config - http://www.mpcforum.pl/topic/1126794-spis-wielki-spis-difow/#entry9704192

 

8b -

 

Dif na 255 Poziom + Trzeba dopisać do Config

 

Spoiler

This difference file has been created by IDA Pro by Kiss
 
 
game
000A238E: 78 FF
005A41D0: 63 FF
0009595E: 78 FF
00095E1E: 78 FF

Opublikowano
  1. - w których plikach znajde wszystko co potrzebne aby wgrać na swój serwer ( kostiumy,petsy,fryzy,zbroje,bronie,bossy,mapy)
  2. - usunięcie z navi "noname" i od strony serwera
  3. - zmienie nazw itemów
  4. - usuwanie kont usuwam i tworze później na tym samym ID np. 1 i po stworzeniu na koncie jest postać 0lv bez nazwy
  5. - dodawanie bonusów np. UM/ŚR do zbroji , kostiumów , petsów etc.
  6. - gdzie mogę zmienić ulepki na ulepszanie
  7. - gdzie mogę zmienić dmg zadawany ze skilli ,hitów , marmura , i w drugą strone :D otrzymywany dmg od bossów / mobów oraz otrzymywanie expa za moba
  8. - jak moge podnieść max lv np do 255

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

1. musisz najpierw dodać do mysql poprzez konsolę, później dodać wpisy do item_list, dodać wpis do msm jeśli to zbroja/kostium,fryzura.

2. usuwasz i konwertujesz proto do clienta

3. tak jak wyżej, zmieniasz je w mysql - player > itemproto, konwertujesz proto i podmieniasz w cliencie (locale_pl)

4. usuwasz w player_index wszystkie linijki

5. dodajesz w mysql (itemproto) bony - value1 itd, konwertujesz proto i podmieniasz w cliencie

6. http://www.mpcforum.pl/topic/401892-system-ulepszen/#entry2858604

7. expa za moby robisz w mob proto, co do skilli niestety nie wiem.

8. wchodzisz do ftp usr>home>mt2 i w channelach (CONFIG) zmieniasz, pamiętaj, że na terenzo masz maxymalnie 120lv, aby był większy musisz dodać diffa do game

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...